Contigo Courtney Su Matarası 0,59 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Dökülmez ve Sızdırmaz Kapak Tasarımı

Yatay pozisyonda ve hareketli kullanımda dahi dökülme sızdırma yapmayan özel patentli kapak tasarımı ile sayesinde çantanızda taşıyabilir, bol adrenalinli outdoor aktivitelerde güvenle kullanabilirsiniz.

Hijyenik Kullanım Sağlayan Toz Kapağı

Contigo Courtney Autospout mataranın ağız kısmında bulunan ve içeceği tamamen koruma altına alan toz kapağı sayesinde, mataranın ağız kısmı tamamen kapanır. Bu sayede mataranın ağzını açık bıraksanız bile hem içindeki içecek hem de ağız kısmı toz olmaz.

AutoSeal Teknolojisi ile Tek Elle Kullanım

Tek parmağınız ile AutoSeal butonuna basarak matarada yer alan içeceği içebilirsiniz. Matara ağzının yeniden kapanması için parmağınızı söz konusu tuştan çekmeniz yeterlidir. Son derece konforlu bir kullanım sağlayan bu özellik sayesinde mataranızı spor yaparken de kullanabilir, sıvı ihtiyacınızı pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Taşıma Kolaylığı Sunan Klipsli Tutma Sapı

Matarayı güvenli ve rahat bir şekilde tutmanızı sağlayan tutma sapı, konforlu bir tutuş sağlar. Ayrıca tutma sapının üzerinde yer alan klips sayesinde matarayı çantanıza sabitleyerek her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.

Farklı Yerlerde Kullanıma Uygun Tasarım

Contigo Courtney Autospout mataranın taban şekli araç bardak tutucuları, bisiklet kafesleri ve koşu bandı bardak tutucu bölmeleri ile uyumlu olduğu için büyük bir kullanım kolaylığı sağlar. Bu sayede mataranızı yolculuklarda veya spor yaparken her zaman yanınızda bulundurabilirsiniz.

Darbelere Karşı Dirençli Tritan Gövde

Yüzde 100 BPA içermeyen Tritan copolyester malzeme kullanılarak üretilen Contigo Courtney Autospout matara hem gıda temasına uygun hem de darbelere karşı dirençlidir.

Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Yapı

Contigo Courtney Autospout mataranızı elinizde veya bulaşık makinesinde güvenle yıkayabilir, her zaman hijyenik bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Enerji Veren Şık Görünüm

Enerji veren renk seçenekleri ile modunuzu yükseltmenize yardımcı olurken dekoratif bir obje kadar şık olan tasarımı ile tarzınızı yansıtmanıza olanak tanır.

Genel Özellikler

  • Malzeme: BPA Free Tritan Copolyester
  • Hacim: 590 ml (24 oz)
  • Ölçüler: 7,5x10x20,8 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.