Contigo Courtney Su Matarası 0,59 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Dökülmez ve Sızdırmaz Kapak Tasarımı

Yatay pozisyonda ve hareketli kullanımda dahi dökülme sızdırma yapmayan özel patentli kapak tasarımı ile sayesinde çantanızda taşıyabilir, bol adrenalinli outdoor aktivitelerde güvenle kullanabilirsiniz.

Hijyenik Kullanım Sağlayan Toz Kapağı

Contigo Courtney Autospout mataranın ağız kısmında bulunan ve içeceği tamamen koruma altına alan toz kapağı sayesinde, mataranın ağız kısmı tamamen kapanır. Bu sayede mataranın ağzını açık bıraksanız bile hem içindeki içecek hem de ağız kısmı toz olmaz.

AutoSeal Teknolojisi ile Tek Elle Kullanım

Tek parmağınız ile AutoSeal butonuna basarak matarada yer alan içeceği içebilirsiniz. Matara ağzının yeniden kapanması için parmağınızı söz konusu tuştan çekmeniz yeterlidir. Son derece konforlu bir kullanım sağlayan bu özellik sayesinde mataranızı spor yaparken de kullanabilir, sıvı ihtiyacınızı pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Taşıma Kolaylığı Sunan Klipsli Tutma Sapı

Matarayı güvenli ve rahat bir şekilde tutmanızı sağlayan tutma sapı, konforlu bir tutuş sağlar. Ayrıca tutma sapının üzerinde yer alan klips sayesinde matarayı çantanıza sabitleyerek her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.

Farklı Yerlerde Kullanıma Uygun Tasarım

Contigo Courtney Autospout mataranın taban şekli araç bardak tutucuları, bisiklet kafesleri ve koşu bandı bardak tutucu bölmeleri ile uyumlu olduğu için büyük bir kullanım kolaylığı sağlar. Bu sayede mataranızı yolculuklarda veya spor yaparken her zaman yanınızda bulundurabilirsiniz.

Darbelere Karşı Dirençli Tritan Gövde

Yüzde 100 BPA içermeyen Tritan copolyester malzeme kullanılarak üretilen Contigo Courtney Autospout matara hem gıda temasına uygun hem de darbelere karşı dirençlidir.

Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Yapı

Contigo Courtney Autospout mataranızı elinizde veya bulaşık makinesinde güvenle yıkayabilir, her zaman hijyenik bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Enerji Veren Şık Görünüm

Enerji veren renk seçenekleri ile modunuzu yükseltmenize yardımcı olurken dekoratif bir obje kadar şık olan tasarımı ile tarzınızı yansıtmanıza olanak tanır.

Genel Özellikler

  • Malzeme: BPA Free Tritan Copolyester
  • Hacim: 590 ml (24 oz)
  • Ölçüler: 7,5x10x20,8 cm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
CONTİGO COURTNEY SU MATARASI 0,59 L
Orıjınal Renk
PEMBE
Renk
PEMBE
Ana Renk
PEMBE
Sub Kategori
PASAJ
Marka
CONTIGO
Henüz yorum yok