Contigo Chug Su Matara 0.72 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

AutoSpout Teknolojisi

Contigo Chug su matarasında bas iç mekanizması sağlayan AutoSpout teknolojisi kullanılır. Tek parmak kullanarak yatay pozisyonda saklanan ağızlığı dikey yöne çevirebilir ve içime hazır hale getirebilirsiniz.

Buttonlock Teknolojisi

Modelde kullanılan bas iç mekanizma düğmesini yanlışlıkla aktive etmemek için ekstra güvenlik önlemi uygulanır. Bunun için Buttonlock düğmesini ileri-geri ittirerek ağızlığın çıkmasını engelleyen kilidi aktive edebilirsiniz.

BPA İçermeyen Malzeme

Contigo Chug suluk modelinin gövdesinde BPA içermeyen sağlıklı tritan malzeme kullanılır.

Ekstra Dayanıklı Saydam Gövde

Tritan malzemenin cama benzer yarı saydam yapısı ve modelin canlı renkleri bir araya gelerek şık bir görünüme kavuşur. Ekstra dayanıklı ve sağlam tritan gövde ile ürünü en zorlu koşullarda bile güvenle kullanabilirsiniz.

 İşlevsel Tasarımıyla Pratiktir

Contigo Chug su matarasını kolay taşımayı sağlayan yumuşak tutma sapı ile düşürmeden elinizde tutabilirsiniz. Bu sayede tutma sapında bulunan klips ile kemer ve çanta halkalarına asılabilir.

 Koku ve Lekelerle Vedalaşın

Tritan materyalden üretilen gövde yapısı gereği koku oluşturmaz ve içecek tüketiminin keyfini kaçırmaz. Leke ve kir tutmayan dış yüzeyi sayesinde taşıma sırasında parmak izleri gövdede kalmaz.

 Dökülme ve Sızıntıya Karşı Patentli Kapak

AutoSpout ve AutoSeal teknolojilerini kullanan Contigo markasının suluk modelinde kullanılan sistemler, dökülme ve sızıntılara karşı ekstra önlem alır; böylelikle ürünü güvenle çantanızda taşımanıza imkan verir.

 Makinede Yıkanabilir Başlık

Elle yıkanabilir gövde ve bulaşık makinesinin üst sepetinde düşük ısıda temizlemeye elverişli kapak sistemi ile hijyen sağlamak kolaydır. Kullanım sırasında ağızlığı gizleyen teknoloji ile suyunuz hep steril kalır.

 Özellikler

  •  Tritan malzemeden Contigo Chug matara gövde
  • 0.72 L kapasite
  • AutoSpout ve Buttonlock teknolojisi
  • Gizli ağızlık, bas-iç düğme, kilit tuşu
  • Koku ve leke yapmaz, makine ve elde yıkanabilir parçalar, ergonomik tasarım

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.