Klean Kanteen Insulated Food Canister Yemek Matarası Çelik 0,47 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Yiyeceklerinizi Güvenli Bir Şekilde Saklayın

Yiyecekleri uzun süre güvenle muhafaza eden Klean Kanteen Insulated Food Canister çelik yemek matarası 0,47 L kapasitesi sayesinde günlük kullanım, seyahat ve outdoor etkinlikleri için ideal bir tercihtir.

Dayanıklı ve Hafif

Yüksek kaliteli çelikten üretilen Klean Kanteen çelik yemek matarası, dayanıklı bir yapıya sahip olmasının yanı sıra son derece hafiftir. Bu sayede leziz yemekleri dilediğiniz yerde tüketebilirsiniz.

Sağlığınızı ve Çevrenizi Koruyun

BPA içermeyen ve Polipropilen #5 özelliğine sahip olan çelik yemek matarası, insan ve çevre sağlığına zarar veren maddeler içermez.

İster Sıcak, İster Soğuk

En lezzetli deneyim için 5 saat sıcak, 10 saat soğuk muhafaza imkanı sunan Klean Kanteen Insulated Food Canister, sıcak ve soğuk yiyecekleriniz için uygundur.

Kamp ve Seyahatler için İdeal Tasarım

Ergonomik tasarımı ve dayanıklı üretim malzemelerine sahip olan çelik yemek matarası, kamp ve seyahatler için taşınabilir ve işlevsel bir ekipman tercihidir.

Kullanım Kolaylığı Sunan İşlevsel Özellikler

Geniş ağız açıklığı sayesinde doldurma ve yemeyi kolaylaştıran matara, sıçramaya dayanıklı Tumbler Lid kapağa sahiptir. Klean Kanteen çelik yemek matarası kullanımı son derece kolay ve işlevsel bir ürün tercihidir.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü

18/8 yüksek kaliteli paslanmaz çelik kullanılarak üretimi gerçekleştirilen Klean Kanteen yemek matarası, darbelere ve dış koşullara karşı son derece dayanıklıdır.

Koku Tutmayan Özel Üretim

Klean Kanteen Insulated Food Canister, muhafaza edilen yiyeceklerin kokusunu emmez. Bu sayede her kullanımda en lezzetli deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

  • Ölçüler: Çap 95,5 cm / Yükseklik 14,2 cm
  • Ağız Açıklığı: 78 mm
  • Hacim: 473 ml
  • Ağırlık: 372.4 g

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
KLEAN KANTEEN INSULATED FOOD CANİSTER ÇELİK YEMEK MATARASI 0,47 L
Üretim Yeri
Çin
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
GÜMÜŞ
Ana Renk
GÜMÜŞ
Renk
GÜMÜŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
KLEAN KANTEEN
Henüz yorum yok