Klean Kanteen Insulated Food Canister Yemek Matarası Çelik 0,47 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ANFORA ORGANİZASYONVE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.-123703

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yiyeceklerinizi Güvenli Bir Şekilde Saklayın

Yiyecekleri uzun süre güvenle muhafaza eden Klean Kanteen Insulated Food Canister çelik yemek matarası 0,47 L kapasitesi sayesinde günlük kullanım, seyahat ve outdoor etkinlikleri için ideal bir tercihtir.

Dayanıklı ve Hafif

Yüksek kaliteli çelikten üretilen Klean Kanteen çelik yemek matarası, dayanıklı bir yapıya sahip olmasının yanı sıra son derece hafiftir. Bu sayede leziz yemekleri dilediğiniz yerde tüketebilirsiniz.

Sağlığınızı ve Çevrenizi Koruyun

BPA içermeyen ve Polipropilen #5 özelliğine sahip olan çelik yemek matarası, insan ve çevre sağlığına zarar veren maddeler içermez.

İster Sıcak, İster Soğuk

En lezzetli deneyim için 5 saat sıcak, 10 saat soğuk muhafaza imkanı sunan Klean Kanteen Insulated Food Canister, sıcak ve soğuk yiyecekleriniz için uygundur.

Kamp ve Seyahatler için İdeal Tasarım

Ergonomik tasarımı ve dayanıklı üretim malzemelerine sahip olan çelik yemek matarası, kamp ve seyahatler için taşınabilir ve işlevsel bir ekipman tercihidir.

Kullanım Kolaylığı Sunan İşlevsel Özellikler

Geniş ağız açıklığı sayesinde doldurma ve yemeyi kolaylaştıran matara, sıçramaya dayanıklı Tumbler Lid kapağa sahiptir. Klean Kanteen çelik yemek matarası kullanımı son derece kolay ve işlevsel bir ürün tercihidir.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü

18/8 yüksek kaliteli paslanmaz çelik kullanılarak üretimi gerçekleştirilen Klean Kanteen yemek matarası, darbelere ve dış koşullara karşı son derece dayanıklıdır.

Koku Tutmayan Özel Üretim

Klean Kanteen Insulated Food Canister, muhafaza edilen yiyeceklerin kokusunu emmez. Bu sayede her kullanımda en lezzetli deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

  • Ölçüler: Çap 95,5 cm / Yükseklik 14,2 cm
  • Ağız Açıklığı: 78 mm
  • Hacim: 473 ml
  • Ağırlık: 372.4 g

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.