Hannah Burrow 300 -19 195L (Sol) Comfort Uyku Tulumu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hannah Burrow 300 Fermuarlı Uyku Tulumu

Fas mavisi ve Türk çini mavisi mükemmel renkleriyle dikkat çeken uyku tulumu, outdoor aktiveleriniz için tasarlanmıştır. Geniş tasarımı ile rahat etmenizi sağlayan uyku tulumunu kamp alanında veya çadır içinde kullanabilirsiniz.

3 Mevsim Kullanım Avantajı

Hannah Burrow kış, sonbahar ve ilkbahar günlerinde güvenle kullanabileceğiniz, dış etkenlerden korunmanızı ve sıcak kalmanızı sağlayan kullanışlı bir uyku tulumudur.

Anatomik Kesimli Rahat Uyku Tulumu

İnsan anatomisine tam uyum sağlayan özel tasarımlı uyku tulumu, konforlu bir dinlenme alanı sağlar. Dağcılık, kampçılık, balıkçılık gibi outdoor aktivitelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Isı Yalıtımlı Dolgu Malzemesi

Silikonlu içi boş elyaftan yapılmış dolgu İzoterm yalıtım malzemesi ile donatılan uyku tulumu, içerideki havayı muhafaza eder ve sıcak kalmanızı sağlar. Konfor sıcaklığını -19o dereceye kadar sağlayabilen uyku tulumunu serin bahar gecelerinden daha sert geçen kış gecelerine kadar tercih edebilirsiniz.

Pratik Kullanım Sağlayan Fermuar Tasarımı

Sol tarafınızdan açılabilen ve ayak bileğine kadar boydan boya fermuar tasarımı sayesinde uyku tulumunu pratik bir şekilde açıp kapatabilirsiniz. Bu sayede tulumu zahmetsizce çıkarabilir ya da içine yerleşebilirsiniz.

Herkese Uygun Boy Ölçüsü

195 cm boya kadar herkesin rahatlıkla tercih edebileceği uyku tulumu, boyuna uygun uyku tulumu bulmakta zorluk çeken kullanıcılara da hitap eder.

Özel Kumaş Teknolojisi

Hem içerideki ısıyı ayarlamaya yarayan hem de su geçirmeyen kumaş tasarımı son teknolojilerden yararlanılarak üretilmiştir. Bu sayede beklenmedik yağmur ve ıslak zemin gibi zorlu koşullara karşı hazırlıklı olabilirsiniz.

Vakumlu Saklama Kabı

Taşıma ve saklama kolaylığı sağlayan sıkıştırma kılıfı ve 1.9 kg ağırlığı sayesinde uyku tulumunuzu tüm outdoor aktivitelerinizde yorulmadan yanınızda taşıyabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Cinsiyet: Üniseks
  • Mevsim: Üç mevsim
  • Dolgu malzemesi: Elyaf
  • Maksimum vücut yüksekliği: 195 cm
  • Isı Yalıtımı: 3 °C ila -19o C
  • Ağırlık: 1950 gram

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.