Esbit Sculptor 1L Paslanmaz Çelik Termos

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Vakumlu Yalıtım

Sahip olacağınız termos, içerisindeki sıvıyı muhafaza ederken özel tasarımı sayesinde vakum etkisinden faydalanır. Böylece havanın içeride hapsolması ile sıcak veya soğuk içecekleriniz çok daha uzun süreler boyunca ısı değerlerini korur.

Paslanmaz Çelik Gövde Tasarımı

Ürünün gövde tasarımında kullanılan çift cidarlı paslanmaz çelik, darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Bunun yanı sıra tasarımda kullanılan paslanmaz çelik hammadde BPA içermez ve sağlığınızı tehdit etmez.

Sızdırmazlık Garantisi

Yüzde 100 sızdırmazlık garantisi veren Esbit Sculptor termos, bu özelliği ile güvenli ve konforlu bir kullanım sunar. Çantanızda veya elinizde taşırken sızdırmazlığın güveni ile çok daha rahat şekilde hareket edebilirsiniz.

İki Adet Bardak

Termosun kapağının altında yer alan farklı boyutlarda iki bardak yer alır. 0.28 litre ve 0.15 litre ölçeklerinde bu bardaklar ile içeceğinizi sevdiklerinizle paylaşabilir ve çok daha sağlıklı şekilde tüketebilirsiniz.  

Uzun Süreli Muhafaza

Ürünün yüksek kaliteli muhafazası ve vakumlu tasarımı ile içerisinde bulunan sıcak içecekleri 98 derecede doldurduğunuzda ilk 6 saatin sonunda 85 derece, ikinci altı saatin sonunda 75 derece ve 25 saat sonunda da 60 derece sıcaklığa kadar korur.

1 Litrelik Kapasite

Termosun 1 litrelik sıvı kapasitesi, gün içerisinde ihtiyaç duyacağınız sıcak ve soğuk içeceklerin muhafazası için yeterli alan sunar. Bu alanı ihtiyacınız kadar doldurarak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Hafif ve Kompakt Tasarım

Dayanıklı paslanmaz çelik gövdesine rağmen 532 gram ağırlığında olan Esbit Sculptor Termos, elinizde veya çantanızda taşırken rahatlık sağlar. Gün içerisinde yanınızda bulundurduğunuzda ekstra ağırlık yapmayarak sizi yormaz.

Kolay Temizlik İmkânı

Termosun takıp çıkarılabilen kapağı ve ağız yapısı, kolay kullanım ve temizlik için geniş bir tasarıma sahiptir.  Bu sayede su altında termosunuzu kolayca temizleyerek yeniden kullanmaya hazır hale getirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Model: Sculptor
  • Ağırlık: 532 g
  • Kapasite: 1 litre
  • Gövde: Paslanmaz Çelik
  • Boyutlar: 28.6 x 8.9 cm
  • Sızdırmazlık Garantisi: Evet
  • Vakumlu Yalıtım: Evet

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.