Esbit Sculptor 0,75L Paslanmaz Çelik Vakumlu Termos

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Geniş Kapasite, Hafif Tasarım

Sporda ve kampta içeceğinizi saklamak için Esbit Sculptor paslanmaz çelik vakumlu termosa güvenebilirsiniz. 0.75 L kapasitesi, 23.7x8.9 cm boyutu ve sadece 519 g ağırlığı ile çantada taşıyabilir uzun saatler sıcak içeceğe ulaşabilirsiniz.

Gelişmiş Isı Koruma Becerisi

Esbit Sculptor 0.75 L vakumlu termos yüksek ısı koruma kabiliyeti ile zorlu koşullarda bile sıcak içeceğe ulaşmanın yoludur. 25 saat sonra bile 50°C sıcaklığı ile kamp alanlarının vazgeçilmezi olur.

Beklemeye Son Verir

Sıcak su doldurmak için zaman kaybetmeyin. 98°C su doldurma ısısı ile vakitten tasarruf ettirir. Su kaynadıktan yaklaşık 1 dakika sonra termosa koymak için hazır olur.

Arkadaşlarınıza İkramda Bulunun

Kahvenizi ve çayınızı içerken ekstra bardak taşımanıza gerek yok! 0.28 L bardağı ve 0.15 L ekstra bardağı ile fazla yükten sizi kurtarır. Yedek bardak sayesinde arkadaşlarınıza da ikramda bulunabilirsiniz.

Çantada Güvenle Taşıma

Engebeli yollarda tırmanış yaparken termostan suyun akması sizi endişelendirmesin. %100 sızdırmazlık garantisi veren ürün çantadaki diğer eşyaları ıslatmadan güven içinde taşınır.

Vakumlu Yalıtımın Gücü

Esbit Sculptor paslanmaz çelik termos tasarımında kullanılan kombine vidalı tapa yüksek ısı tutma performansı ile doğada başlıca yardımcınız olur. Vakumlu yalıtım sistemi uzun saatler sıcak bir bardak kahve için kullanıma her an hazır.

Kamp Alanlarının Gözdesi

Yanınızda ağır çantalar, elinize ekipmanlar varken termostan çay almak kolay olur. Geniş ağızlı yapısı ile boşaltma, doldurma ve temizlemesi çok kolay!

Yüksek Performanslı, Sağlıklı Materyal

En zorlu koşullarda bile performansından ödün vermeyen termos gövdesi çift cidarlı, 18/8 BPA içermeyen sağlıklı materyalden üretilir. Fitalat içermeyen kaliteli toz boya ile renklendirilen şık tasarımı ile hep yeni gibi kalır.

Özellikler

  • Model: Sculptor
  • Ürün: Termos
  • Kapasite: 0,75 L
  • Ölçüler: 23.7x8.9 cm, 519 g
  • Ağız: Vakumlu, geniş ağız, kombine vidalı tapa
  • Gövde: Çift cidarlı, paslanmaz
  • Aksesuarlar: Bardak (0.28 L), ekstra bardak (0.15 L)
  • Materyal: Çelik gövde (18/8 BPA içermez), toz boya (Fitalat içermez)
  • Özellikler: %100 sızdırmazlık garantisi, yüksek ısı yalıtımı
  • Isı Koruma: 98°C (su dolum), 80°C (6 saat sonra), 65°C (12 saat sonra), 50°C (25 saat sonra)

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.