Esbit Majoris 1L Vakumlu Paslanmaz Çelik Termos

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER


İki Kat Dayanıklı Isı Yalıtımı

Çift cidarlı vakumlu termos zorlu hava koşullarında bile içeceğinizin ısısını oldukça uzun süre muhafaza eder. İki yüzey arasındaki havanın vakumlanarak boşaltılmasıyla ekstra yalıtım sağlanır. Böylece dışarısı çok soğuk da olsa içeceğiniz içinizi ısıtır ve kavurucu yaz sıcağında aradığınızın ferahlığı sunar.

Uzun Ömürlü ve Sağlıklı Termos Tasarımı

18/8 çift cidarlı paslanmaz çelik gövdenin dış kısmında yüksek kaliteli toz boya kullanılır. Soyulmaya ve ekstrem hava koşullarına karşı dayanıklı toz boya sayesinde termosunuz ilk günkü görünüşünü uzun süre muhafaza eder. Güvenle kullanabileceğiniz çelik termos sağlığa zararlı olan fitalat ve BPA maddelerini içermez.

Sıcaklığını Gün Boyu Koruyan İçecekler

98 derece sıcaklıkta doldurduğunuz içeceğin ısısı 6 saat geçince 85 ve 12 saat sonraysa 75 dereceye ulaşır. Çift cidarlı yalıtım sayesinde 12 saat geçmesine rağmen içeceğiniz hala elinizi yakan bir sıcaklıkta kalabilir. Üstelik ilk dolumu yaptıktan 24 saat sonra bile vakumlu yalıtım içeceğinizi 60 derecede tutabilir.

Dökülmesinden Endişe Etmeden Taşıyın

Esbit tarafından %100 sızdırmazlık garantisi verilen termos, fonksiyonel kullanım sunar. Çantanızdaki diğer eşyalara zarar vermesinden endişe etmeden termosunuzu hem yatay hem dikey şekilde taşıyabilirsiniz.

Fonksiyonel Kapaklarla Keyifli Anları Paylaşın

Isı muhafazasını arttıran fonksiyonel üç kapaktan en dıştaki çift katmanlı paslanmaz çelik kapağı bardak olarak kullanabilirsiniz. Eğer içeceğinizi bir arkadaşınızla paylaşmak isterseniz ikinci kapağı bardak haline getirebilirsiniz. Üstelik iki kapağı da bardak şeklinde kullansanız dahi ısı kaybından endişelenmenize gerek kalmaz. En alttaki vidalı kapak içeceğinizin ısısını korumayı sürdürür.

Ekstra Yalıtım Ekstra Konfor

İç kısımda yer alan vidalı kapak tasarımı sayesinde içeceğinizi bardağa dökmek için kapağı tamamen açmanız gerekmez. İlave yalıtım sunan vidalı kapağı bir miktar çevirerek bardağınızı kolayca doldurabilirsiniz.


Kolayca Taşıyın ve Hızlıca Doldurun

İnce ve kullanışlı bir şekle sahip olan çelik termos taşımayı ve saklamayı kolaylaştırır. Gövdenin üst kısmındaki yatay çizgiler kavrama ve tutuş performansını arttırır. Geniş ağız tasarımı içeceklerinizi hızlıca doldurmanızı ve boşaltmanızı sağlayarak işlem esnasındaki ısı kaybını azaltır.

Etkili Tutunma Sağlayan Taban Tasarımı

Termosun tabanında yer alan kaydırmaz ped etkili tutunma sağlar. Bu sayede termosunuzu eğimli yüzeylerde ve ıslak zeminlerde sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Kolayca devrilmeye karşı direnç kazandıran kaydırmaz taban, çarpmaya ve düşmeye bağlı olası hasarların önlenmesine yardımcı olur.

Teknik Özellikler

  • Termos Kapasitesi: 1 lt
  • Paslanmaz Çelik Bardak Kapasitesi: 0.26 lt
  • Termos Boyutları: 28.3 x 8.5 cm
  • Termos Ağırlığı: 587 g

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.