Contigo Gizmo Flip Su Matarası 0.42 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.01.2022
RENK

HAUSTEK ELEKTRİKLİ .ALETLER SAN. VE DIŞTİC.LTD.ŞTİ.-133761

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Güvenli ve Eğlenceli Tasarım

Çocuğun içeceklerini emniyetli bir şekilde tüketmesi için parmak koruma mekanizmalı olarak üretilen Contigo Gizmo Flip serisi suluk modelleri renkli tasarımı ile de beğeni toplar. Model üzerinde yer alan kedi desenleri, çocuğun ilgisini çeker ve ürünü severek kullanmasını sağlar.

%100 Tritan Malzeme

BPA içermeyen tritan malzemeden üretilen model, sağlıklı ve hijyeniktir. Cama en yakın materyallerden biri olan tritan sayesinde ekstra darbe dayanıklılığı sağlar ve uzun ömürlü olur.

Autospout Düğmesi

Dökülme ve sızıntıları engelleyen autospout mekanizması sayesinde Contigo Gizmo Flip emzikli çocuk su matarası ağızlığı tek hareket ile kolay bir şekilde çıkarılır. Pratik kullanımı sayesinde yeniden doldurma işleminde vakit kazandırır.

En Hareketli Anlarda Bile Kullanılabilir

Çocuğunuz okula giderken çantasına koyabilir, oyun oynarken yanında taşımasını sağlayarak günlük su ihtiyacını kolaylıkla karşılamasını sağlayabilirsiniz. Kolay tutuş sağlayan gövde tasarımı ve sızıntı karşıtı tasarım aktivitenin bol olduğu anlarda bile beklentileri karşılar.

 Yumuşak Tutma Kolu Tasarımı

Contigo Gizmo Flip çocuk su matarası modelinde kolay taşıma sağlayan, yumuşaklığı ile el acıtmayan tutma kolu bulunur.

 Çıkarılabilir Renkli Pipet

Su matarasının içinde bulunan pipet çıkarılabilir özellikte olduğundan gerekli hallerde yıkamak için sökülebilir ve kolay temizlenir.

 İçeceği Temiz Tutar

Modelde kullanılan gizli ağızlık matara içine toz ve tüylerin kaçmasını engeller ve içeceği temiz tutar. Makinede yıkanabilir kapak, elde yıkanan gövde ve leke tutmayan yüzeyi ile her daim hijyenik şekilde içecek tüketmek için idealdir.

 İşlevsel Boyutlar

Contigo Gizmo Flip emzikli matara 0.42 L kapasitesi ile gün içerisinde çocuğa ihtiyacı olan sıvı miktarını sağlar. Kolay doldurulabilir olduğundan gerektiğinde içecek yenilenebilir. Yaklaşık 140 g boş ağırlığı ile çocuğun taşıması sırasında zorluk yaratmaz. 9.8x7.5x17.5 cm boyutları ile çantaya ve kenarda bulunan fileli suluk kısmına konulabilir.

 Özellikler

  • 9.8x7.5x17.5 cm (yaklaşık boyut), 0.42 L (kapasite), 140 g (yaklaşık ağırlık)
  • Parçalar: Emzikli, Autospout düğmesi, gizli ağızlık, pipet, çevir-aç kapak
  • Özellikler: %100 sızdırma ve dökülme koruması, ekstra darbe dayanıklılığı, estetik ve eğlenceli tasarım

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.