Contigo Floating Straw Squid Su Bardağı 0.42 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Figürlü ve Renkli Tasarım

Contigo Floating Straw 0.47 L çocuk su bardağı modelinin dış tasarımında rengarenk desenler ve eğlenceli çizgiler yer alır. renkli kapak ve pipet ile çocukların ilgisini çeken modelin içinde pipete bağlı olarak köpekbalığı figürü yer alır. İçi doldurulduğunda denizin içinde yüzen bir balık gibi görünür ve çocukların beğenisini kazanır.

Sağlıklı ve Güçlü Materyal

Doğada bulunan cama en yakın malzemelerden biri olan tritandan üretilir ve yarı saydam bir formu vardır. Ekstra dayanıklı ve sağlam olan tritan malzeme içinde BPA bulunmadığından her yaşta çocuk için güvenle kullanabilirsiniz.

Hafif Tasarımı ile Çocuğu Yormaz

Contigo Floating Straw çocuk suluk kapak ve pipeti dahil yaklaşık olarak 150 g ağırlığa sahiptir. Çocuğun kolay tutmasını sağlayan kavisli gövdesi ve hafifliği ile tek elle kullanılabilir.

İster Elde İster Makinede Yıkayın

Sağlıklı malzeme ve boyar maddelerden üretilen suluk modeli elde ve makinede kolayca yıkanarak temizlenebilir. Bulaşık makinesinin üst sepetine dikey olarak yerleştirmek hijyeni sağlamak için yeterli olur.

 Kötü Koku Yapmaz

 İçtiğiniz suyun lezzetini bozan ve kokmasına neden olan kalitesiz malzemeleri içermez. Kötü koku ve tadın bozulmasına yol açmadığından çocuğunuzun keyifle suyunu içmesini sağlar.

 Tek Parça Pipetli Kapak Tasarımı

 Modelin kapak ve pipeti birbirine bağlıdır. Pipetin alt kısmında bulunan figür nedeniyle yekpare tasarımdan oluşur. Kolay temizlenen ve tek hamle ile açılabilen kapak pratik kullanım sunar.

 Emniyetli Kapak İçeceği Tozdan Korur

Model bardak, suluk ve matara olarak kullanılabilir. İçeceklerin tozdan korunmasını ve hijyenik kalmasını sağlayan kapak söküldüğünde bardağa dönüşür. Dökülme ve sızıntılara karşı kapalı haldeyken %100 koruma sağlar ve olası kazalarda çocuğun ıslanmasını önler.

 Bardak Yuvalarına Uyumlu

 Mama ve çocuk sandalyeleri, araba ya da farklı alanlarda bulunan bardak koyma bölmesine tam uyan, 9.1x9.1x18 cm ölçülere sahiptir.

 Özellikler

  • Ölçüler: 0.47 L, 150 g, 9.1x9.1x18 cm
  • Tasarım: Kapak, figürlü-hareketli pipet, bardaklıklara uyumlu gövde
  • Renk: Yarı saydam gövde; renkli desen, pipet ve kapak
  • Materyal: TRİTAN™
  • Özellikler: %100 sızdırmaz-dökülmez, BPA içermez, ekstra darbe dayanıklılığı

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
FLOATİNG STRAW SQUİD 420 ML ÇOCUK SULUK
Üretim Yeri
Çin
Hacim (lt)
0,47 LT
Garanti Süresi
2 YIL
Ana Renk
MAVİ
Renk
PEMBE
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
CONTIGO
Henüz yorum yok