Compex Ion Titreşimli Derin Doku Masaj Silindiri

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ELSA ORTOPEDİ REHABİLİTASYON VE SPOR MAL.İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.-146890

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Profesyonel Kullanım

Titreşimli derin doku masaj silindiri, ağrılı ve sert kaslar nedeniyle oluşan ağrıları hafifletmeye yardımcı olur. Aynı zamanda hareket esnekliğini ve açıklığını geliştirmenize destek olur.

Taşınabilir, Kompakt ve Hafif

Derin doku katmanlarını çalıştıran titreşimli masaj silindiri, kompakt ve oldukça hafif bir tasarıma sahiptir. Şarj edilebilir özelliği ve hafif tasarımı sayesinde seyahatler sırasında kolay taşıma avantajı sunar.

Kaliteli Malzemeler

Titreşimli derin doku masaj silindiri, endüstriyel birinci sınıf malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Oldukça dayanıklı bir kullanım sergileyen ürün, herhangi bir ağırlık altında olsa dahi şeklini kaybetmez.

Dokulu Kaplama ile Sağlam Tutuş

Dış yüzeyi kauçuk malzeme gibi hissettiren poliüretan kaplamadan oluşan derin doku masaj silindiri, vücudun her bölgesi için sağlam bir tutuş sağlar.

Titreşimli Teknoloji

Derin doku masaj silindiri, dört titreşim hızına sahiptir. Çeşitli titreşim hızları ve yoğunlukları sayesinde ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar.

Kolay Taşınabilir ve Şarj Edilebilir

Kolay taşıma sağlayan derin doku masaj silindiri, sahip olduğu mikro USB şarj cihazı sayesinde kolayca şarj edilebilir ve kolayca taşınabilir özelliklere sahiptir.

Uzun Pil Ömrü

4 Farklı titreşimli hız seviyesine sahip olan derin doku masaj silindiri, yaklaşık 2,5 saate varan pil ömrü ile uzun süreli kullanım sağlar.

Teknik Özellikler

  • 4 Farklı Titreşim Hız Seviyesi
  • Ağırlık: 1,425 gr
  • Pil Ömrü: 2,5 Saate kadar
  • Boyutlar: 312 x 122 x 122 mm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
COMPEX ION TİTREŞİMLİ DERİN DOKU MASAJ SİLİNDİRİ
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Marka
COMPEX
Henüz yorum yok