Çınar Extreme Alevli Motorcu Sticker

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

AYHAN ÇINAR-148323

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Suya ve Renk Solmasına Karşı Max. Dayanıklılık Premium Kalite

Yüksek Kalitede Boyaya Zarar Vermeyen Güçlü Materyal. Solma Yapmayan Yüksek Kalitede Malzeme Kanserojen Olmayan Almanya'dan İthal Materyal .Sıcağa, Suya, Toza, Benzine ve Güneş Işığına Dayanıklıdır. Solma, Atma, Kalkma Yapmaz. Uzun Ömürlüdür, Kendinden Yapışkanlıdır, Çıkartıldığında İz Bırakmaz .Arabanızın kaputunda, camında, plastik yüzeylerinde, Motorunuzun karenajında, plastik yüzeylerinde, çantanızda, Kaskınızda, sert yüzeyli koruma aksesuarlarınızla, Laptop, tablet gibi yüzeylerde, Evinizde, duvarlarınızda, masanız, kapınız ya da pencerelerinizde.

Sticker'ı Nasıl Uygulayabiliriz

Ürün görsellerinde ve paketin arkasında detaylı görsel anlatım da bulunuyor. Ek olarak aşağıda Sticker Nasıl Yapıştırılır, Hangi yüzeylere uygulayabiliriz, gibi sorularınıza yanıt niteliğinde hazırladığımız videoya da bakmanızı tavsiye ederiz. Uygulama yüzeyinin tamamen temiz ve kuru olması gereklidir. Temizleme işlemi sırasında cam silme vb. solventler kullanmayınız. (Bu solventlerin kalıntıları stickerınızın iyi yapışmasına engel olabilir) .Transfer bandını, sticker transfer bandında kalacak şekilde beyaz fon kağıdından ayırın. Eğer sticker beyaz fon kağıdında kalırsa, transfer bandını geri kapatıp kredi kartı vb. araçla üzerinde bastırarak geçerek tekrar deneyiniz. Transfer bandında kalan stickerınızı, yukarıdan başlayarak yavaşça yüzeye uygulayın. Uygulama sırasında hava kabarcığı kalmasını engellemek için kredi kartı vb. araç kullanmanızı öneririz. Transfer bandını herhangi bir köşeden başlayarak yavaşça ayırın, stickerınızı yüzeyde kalacaktır. 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ÇINAR EXTREME ALEVLİ MOTORCU STİCKER
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Orıjınal Renk
KIRMIZI
Ana Renk
KIRMIZI
Renk
KIRMIZI
Garanti Süresi
6 AY
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
Çınar Extreme
Henüz yorum yok