Bürosit Reflex 9 Başlıklı Alüminyum Yönetici Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

BÜROSİT BÜRO DONANIMLARI SAN.VE TİCA.Ş.-79858

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ofiste İnovasyon Hareketi

Bürosit Ar-Ge Merkezi tarafından geliştirilen Bürosit Reflex 9 Başlıklı Alüminyum Yönetici Koltuğu, ofisinize prestij katan kurumsal tasarımı ve dayanıklı mekanizması ile çalışma saatlerinizi keyfe dönüştürür.

Yeni Çalışma Partneriniz

Dayanıklı yapısıyla oldukça iddialı olan bu model, kullanışlı detaylarıyla ön plana çıkan bir çalışma koltuğudur. Sırt bölgesini kavrayan file arkalığı ve ithal kaplama kumaşıyla Bürosit Reflex 9 Başlıklı Alüminyum Yönetici Koltuğu, yeni çalışma partneriniz olmaya adaydır.  

Ayarlanabilir Detaylarla Kişiselleştirilmiş Deneyim

Bürosit Reflex 9 Başlıklı Alüminyum Yönetici Koltuğunun oturma bölümünde bulunan mekanizma sayesinde kolayca aşağı yukarı hareket ettirebilirsiniz. 360° dönebilen amortisörleri ile ayak arkalığınızı öne, arkaya dairesel ya da farklı açılarla sabitleyebilirsiniz.

Tüm Vücut Tiplerine Uygun Tasarım

116-103 cm aralığında yüksekliğe, 72-50 cm aralığında derinliğe ve 68 cm genişliğe sahip Bürosit Reflex 9 Başlıklı Alüminyum Yönetici Koltuğu tüm vücut tiplerine uygun olarak tasarlanmıştır.

Alman Kalite Standardı

Reflex serisinin özel tasarımı Bürosit Reflex 9 Başlıklı Alüminyum Yönetici Koltuğu, Alman Geprüfte Sicherheit (GS) kalite standardı sertifikasına sahiptir.

Kurumsal Standartlara Uygun Renk Seçenekleri

Reflex serisinin özel tasarıma sahip bu yönetici koltuğu, file bölümü ve oturak kumaşı için farklı renk alternatiflerine sahiptir. Bu farklı renk alternatifleri koltuğunuzu ofis mimarisine ve kurumsal renklere göre özelleştirmenize olanak sağlar.

Verimli ve Mutlu Çalışmanın Anahtarı

Çalışanlarının ve kendisinin çalışma alanını önemseyen yöneticilerin tercih ettiği Bürosit Reflex 9 Başlıklı Alüminyum Yönetici Koltuğu, bel desteği sağlayan file bölümü ve başlıklı veya başlıksız seçenekleriyle verimli ve mutlu çalışma alanlarının anahtarıdır.

PAH Kriterlerine Uyum

Bürosit Reflex 9 Başlıklı Alüminyum Yönetici Koltuğu, petrol vb. fosil yakıtların yanması sonucunda oluşan ve doğal yaşamı tehdit eden Polisiklik Aromatik Hidrokarbon (PAH) içermez.

Teknik Özellikler

 • Yüksekliği Ayarlanan Bel Desteği
 • Arkalık File
 • 360° Dönebilen Amortisörler
 • Aşağı-Yukarı Hareket Sensörü
 • Alman Geprüfte Sicherheit (GS) Kalite Standardı
 • Farklı Renk Seçenekleri
 • Başlıklı-Başlıksız Seçenek
 • PAH Kriterlerine Uyum
 • Yükseklik:121-140 cm
 • Genişlik:68 cm
 • Derinlik:53-84 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.