Celly ProSterilizer

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Mikroorganizmaların %99’unu Yok Eder

UV-C ışınları sayesinde, sadece 5 dakikada yüzeydeki mikroorganizmaların %99’unu yok eder. Telefonunuzu, kulaklıklarınızı, maskelerinizi, eldivenlerinizi, kişisel eşyalarınızı ve aksesuarlarınızı sterilize edin. 10 dakikada aromaterapi. Prosterilizer, koku fonksiyonuna sahiptir. 

Kompakt Tasarım

Sterilizasyona ek olarak, ProSterilizer'ın aksesuarlar için bir koku fonksiyonu da vardır: aromaterapi haznesine birkaç damla parfüm veya uçucu yağ (pakete dahil değildir) yerleştirin ve 10 dakika içinde Prosterilizer maskeleri, eldivenleri, aksesuarları ve  mendilleri parfümleyecektir. Kompakt tasarım ve taşıma kolaylığı sayesinde istediğiniz her an yanınızda. CE sertifikalıdır ve elektronik ürünlerin genel güvenliği, elektromanyetik uyumluluk ve bazı tehlikeli maddelerin (RoHs / Reach) kullanımına ilişkin Avrupa düzenlemelerine uygundur.

Özellikler

  • 50.000 saate kadar kullanım ömrü
  • Dış ebadı: 231x124x47 mm
  • İç ebadı: 199x105x30 mm
  • Kutuya Micro USB kablo ve temizleme mendili dahildir.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.