Philips Wellness Hue Masa Lambası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Duvar Anahtarı ile Işık Kontrolü

Hue masa lambası ile birlikte gelen kablosuz duvar anahtarı pille çalışır ve istediğiniz yere konumlandırılabilir. Üzerinde bulunan 4 düğme ile önceden ayarlanmış 4 parlaklık ayarı arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Dilerseniz bu parlaklık ayarları yerine 10 adede kadar kendi seçimlerinizi atayabilir, pratik dim edebilme özelliğinden yararlanabilirsiniz.


Doğal ve Parlak Gün Işığı Ayarı

Philips doğal bir beyaz ışık yayar ve bu beyaz ışığın parlaklık ayarları kontrol edilebilir. Özellikle çok sevilen gün ışığı seçeneği sabah rutinlerinizi keyifli bir hale getirir ve canlandırıcı etkisiyle güne güzel başlamanızı sağlar.


Hue Bridge Ayrıcalıkları

Harici bir cihaz olan Hue Bridge, evinizdeki ampuller ve kontrol edebildiğiniz tüm uygulamalar arasında köprü oluşturur. Böylece tek bir yerden tüm ayarları yapabilirsiniz. Hue Bridge ayrıca size daha fazla ayar seçeneği sunarak lambayı etkin bir şekilde kullanmanıza olanak tanır.

Doğru Ambiyans için Parlaklık Seçenekleri

Ev içinde yapabileceğiniz tüm aktiviteler için doğru ambiyansı sıcak ve soğuk beyaz ışığı ayarlayarak yaratabilirsiniz.

Uyandırma ve Uyku Modu Işığı

Işık seçenekleriyle doğal bir ortam yaratır ve sağlıklı bir şekilde uyumanıza ve uyanmanıza yardımcı olur. Uyandırmak için yavaş yavaş aydınlanarak gün ışığı modunu kullanır. Alarmla uyanmak yerine size güzel bir alternatif sunar. Akşam ve gece seçeceğiniz sarı ışığın dinlendirici etkisinden faydalanabilir ve zamanla kısılan sarı ışıkla uykuya dalabilirsiniz.

Mobil Cihaz ile Kontrol Pratikliği

iOS ve Android uyumlu cihazlarla kontrol edilebilir Hue lamba, nerede olursanız olun evinizin ışıklarını kapatıp-açabilmenizi ve diğer tüm ayarları yapabilmenizi sağlar.

Zamanlayıcı Özelliği ile Etkin Kullanım

Işıkların öncede açılmasını ya da belli bir süre sonra kapanmasını zamanlayıcı ile yapabilirsiniz. Evde olmadığınız zamanlar için belli süreler içerisinde açılıp kapanmasını ayarlayabilir ve bu sayede evinizi güvende tutabilirsiniz.


Sınırsız Ayar Seçeneği için Philips Hue Uygulaması

Hue uygulaması Bridge ile bağlantı kurmanızı sağlar. Evinizdeki tüm akıllı lamba ve ampulleri bu uygulama üzerinde kontrol edebilir, ekstra anahtarlar ekleyerek her bir ışığı ayrı ayrı kontrol edebilirsiniz. Hue uygulaması ile neredeyse sınırsız ayar seçeneğiniz olur ve lambadan maksimum verim alabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Kullanım ömrü: 25.000 saat
 • Ampule eşdeğer ışık kaynağı: 60 W
 • Işık rengi: Soğuk beyaz
 • Şebeke elektriği: 50-60 Hz
 • Ampul sayısı: 1
 • Duy: E27
 • Birlikte verilen ampulün Watt gücü: 9.5 W
 • Yedek ampulün maksimum Watt gücü: 15 W
 • IP koruma sınıfı kodu: IP20
 • Değiştirilebilen ışık kaynağı: Evet
 • Boyutlar: 19,2 cm (Y) x 26,8 cm (U) x 26,8 cm (G)
 • Kablo uzunluğu: 1,5 m

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.