Petrix Kuğu Masa Lambası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 05.02.2022
RENK

ABK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ-142031

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çalışma Performansınızı Yükselten Güçlü LED Aydınlatma

Petrix Kuğu masa lambasında yer alan güçlü LED, verimli ve ekonomik bir aydınlatma deneyimi sunar. LED masa lambası çalışırken, ödev yaparken ya da kitap okurken kullanılabilir. Çalışma masalarının, sehpaların ya da yatak kenarındaki komodinlerin üzerine yerleştirilebilen masa lambası, günlük gereksinimlerinizi başarıyla karşılar.

Dokunmatik Açma Kapama Özelliği ile Pratik Kullanım

Petrix Kuğu masa lambasının açma ve kapama fonksiyonları dokunmatik olarak pratik bir şekilde kontrol edilebilir. Rahat bir şekilde dokunarak açılıp kapanabilen LED masa lambası, sunduğu konfor ile yaşam kalitenizi artırır.

Kuğu Görünümlü Tasarım ile Evinize Zarafet Katın

Petrix masa lambası kuğuyu andıran estetik ve modern  tasarımıyla ev ya da ofis ortamlarına özgün bir hava katar. Kuğu görünümlü masa lambası, şık dizaynı sayesinde vitrin ve raf gibi alanlarda dekoratif bir öğe olarak da kullanılabilir.

Parlaklık Değeri Ayarı ile Ortam Uygun Aydınlatma

Petrix Kuğu masa lambasının parlaklığı ortama ya da kullanım amacına göre ayarlanabilir. Rahatsız olmadan çalışabilmenizi sağlayan ideal parlaklık seviyesini ayarlayabilmenize olanak tanıyan masa lambası, işlevsel detaylarıyla verimliliğinizi artırır.

Esnek Lamba Boynu ile Işık Yönünü Ayarlayın

Esnek boynu sayesinde ışık yönünü pratik bir şekilde ayarlayabilmenizi sağlayan Petrix masa lambası, kaliteli bir aydınlatma deneyimi yaşamanıza imkân tanır. Zarif ve fonksiyonel formuyla öne çıkan masa lambası, esnek lamba boynu ile günlük yaşamınızı kolaylaştırır.

Teknik Özellikler

  • Güç: 2.4 W                     
  • Aydınlatma: 120 LM
  • LED: 12 Dimli SMD 2835          
  • Voltaj: 4.5V
  • Dim Edilebilme Özelliği (Parlaklık Değeri Ayarı): Var
  • Açma - Kapama: Dokunmatik
  • Parlaklık Değeri Ayarı: Dokunmatik
  • Kullanım Şekli: USB Kablo ile ya da 3 AA Pil ile Kullanılabilir (Piller ve USB Güç Adaptörü Dahil Değildir.) 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.