Sepet 0

Goldental Buhar Kazanlı Ütüler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (6014 Ürün)
Sırala
Temizle

Hızlı ve Kapsamlı Hijyen Sağlayan Goldental Buhar Kazanlı Ütüler

İleri ütüleme teknolojileriyle dikkat çeken Silter, hem endüstriyel hem de ev kullanımına ait ürünler tasarlar. Türkiye’nin önde gelen ütü sistemleri ve teknolojileri üreticisi olan Silter’in alt markalarından biri Goldental’dır. Yenilikçi teknolojiler ve kaliteli üretim anlayışıyla üretilen Goldental marka ütüler, ergonomik tasarım özellikleri ve güçlü performansı ile öne çıkar. Buharlı temizleme robotları tasarlayan markanın ürünleri, farklı teknik özellikleriyle evlerde ve toplu alanlarda sıklıkla tercih edilir. Siz de evinizde ya da iş yerinizde etkin temizlik ve hijyen arayışındaysanız Turkcell Pasaj ayrıcalığıyla sunulan Goldental buhar kazanlı ütü çeşitlerini hemen inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.

Fonksiyonel Goldental Buhar Kazanlı Ütü Modelleri

Silter markasının öncülüğünde tasarlanan Goldental GLD/MN 2004 2 litre buharlı temizleme robotu modelleri, hem ev hem de iş yeri kullanımına uygun özellikler sergiler. Hafif yapısı ve küçük boyutlarıyla portatif özellikler taşıyan ürünler, herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir yapıdadır. Buhar tabancalı olan temizlik robotu ile işlerinizi hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Özel paslanmaz çelik kazan yapısına sahip olan Goldental buhar kazanlı ütü, dayanıklı kazan yüzeyi sayesinde kireçlenme ve paslanma gibi olası sorunları engeller. 2 litre kapasiteye sahip olan buhar kazanı ise uzun süreli temizlik yapma imkanı sağlar.

Goldental GLD/MN 2035 3.5 litre buharlı temizleme robotu modelleri ise 3.5 litrelik su haznesi ile yaşam alanlarında ve iş yerlerinde buhar ile sterilizasyon imkanı sunar. Yüksek basınç ve yoğun buhar püskürtme özellikleri ile öne çıkan ütüler zararlı maddeleri etkisiz hale getirir. Tasarım açısından ergonomik beklentileri karşılayan ürünler, metal gövde yapısı ve dayanıklı tekerlekleri ile portatif kullanım imkanına sahiptir. Ayrıca ütüde bulunan dayanıklı elektrik sistemi ve rezistans, uzun süreli üstün performansa destek olur.

4 bara kadar yüksek basınç üretebilme kapasitesine sahip temizlik robotları, dilediğiniz yoğunlukta buhar basıncı sağlayarak verimli sterilizasyon olanağı sunar. Buhar tabancasına sahip olan ürünler sayesinde istediğiniz yüzeye yorulmadan buhar uygulayabilirsiniz. Güçlü buhar özelliği tekstil ürünlerindeki bakteri ve mikropların kolay bir şekilde yok olmasını sağlar, etkili temizlik imkanı sunar. 8 dakika gibi kısa bir sürede buhar üretmeye başlayan Goldental kazanlı ütü modelleri, bu sistem ile birlikte daha az elektrik tüketimine destek olur. Böylece ev ve iş yerlerinizde hijyen sağlarken hem elektrik kullanımından hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Goldental marka kazanlı ütüler, 1000 W rezistansa sahip buhar kazanı avantajı ile yoğun kullanımda bile yüksek performans sergiler. Güçlü buhar basıncı, uzun süreli temizlik işlemlerinde fonksiyonel bir kullanım sunarak işleri kısa sürede bitirmeye yardımcı olur.

Üstün Performansa Sahip Goldental Ütüler

Buhara dönüşecek suyu muhafaza eden kazan, paslanmaz çelik madde ile kaplı olup oksitlenme ve kireçlenmeye karşı dirençlidir. Bu kaplama sayesinde ütüler uzun ömürlü kullanım özellikleri sergiler. Temizlik robotları, 3.5 litrelik yüksek su kapasitesine sahip olup tam dolu kazan ile yaklaşık 4,5 saatlik buhar üretebilir. Böylece sık sık kazan doldurma sorunu yaşatmaz, zamandan tasarruf etmeye yardımcı olur. Dakikada 100 gram buhar yoğunluğu kapasitesi sunan kazanlı ütüler, buhar basıncı ve yoğunluğunu dilediğiniz gibi ayarlayabilmenize imkan tanır. Gövde üzerinde konumlandırılan manometre sayesinde buhar basıncını kolayca takip edebilirsiniz.

Yüksek hareket kabiliyetine sahip olan ütüler portatif ve taşınabilir yapısıyla her yere kolaylıkla götürülebilir. Böylece temizlik işlemlerinizi çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Markanın temizlik robotları herkesin kullanımına uygun olacak şekilde düşünülen detaylarla doludur. Ürünlerin ultra hafif buhar tabancası da bu aksamlardan biridir. Oldukça hafif yapıda olan bu tabanca ile ütü kullanımı sırasında el ve bilek ağrısı hissetmeden işlerinizi kısa sürede halledebilirsiniz. Goldental 7,5 litrelik temizlik robotları da profesyonel temizlik ihtiyacı içinde olan iş yerleri ve toplu alanlarda yüksek kaliteli performans için üretilmiştir.

Memnuniyet Sağlayan Goldental Buhar Kazanlı Ütü Yorumları

Goldental markası tarafından buharlı temizlik işlemi için tasarlanan ileri teknolojiye sahip ürünler portatif ve ergonomik yapısıyla beğeni kazanır. Az yer kaplayan ve yerden tasarruf sunan modeller kullanıcıları memnun eder. Bunun yanı sıra ürünlerin sahip olduğu tekerlekler de portatif özellikleriyle her türlü alanda kullanıma imkan tanır, pek çok işletmenin ihtiyacın karşılar. Bireysel kullanıcıların ilgisini çeken bu özellik, aynı zamanda otel, hastane, oto-yıkama, kuyumcu, gözlükçü ve özel kliniklerdeki ekipman temizliğinde de etkili sonuçlar sağlar. Yüksek kapasitede sunulan su haznesi alternatifleri sayesinde uzun süreli ve verimli bir performans arayan iş yerleri markanın ürünlerini sıklıkla tercih eder. Emniyet özellikleri ile de öne çıkan ütüler, 4 farklı emniyet önlemi sayesinde olası voltaj düşüklüğü veya akım farklılıklarından meydana gelebilecek kazaları engeller ve güvenli bir kullanıma imkan tanır. Ürünlerin yüksek buhar gücü özelliği ise her alanın ve ekipmanın titiz bir şekilde sterilize edilmesini sağlayarak kullanıcıların üstün hijyen beklentisini başarılı bir şekilde gerçekleştirir.

Cazip Fırsatlar Sunan Goldental Kazanlı Ütü Fiyatları

Goldental buhar kazanlı temizleme robotları, pek çok farklı ihtiyaca hitap eden özellikler sunar. Yaşam alanlarında ideal bir temizlik süreci isteyen bireysel kullanıcılar için üretilen 2 litrelik modeller, küçük boyutlarI ve üstün buhar yoğunluğuyla temizlik süreçlerini hızlandırır, konforlu bir deneyim vadeder. 5 litrelik ütüler, ev ve iş yerlerindeki temizlik işlemlerinde zamandan ve enerjiden tasarruf imkanı sunar. 7,5 litrelik modeller ise sanayi tipi ürünler olup iş yerlerindeki ekipmanların temizliği için ideal performans sergiler, bakteri ve mikropları kısa sürede ortadan kaldırır. Goldental buhar kazanlı ütü fiyatları, ürünlerin su haznesi kapasiteleri ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Markanın ev tipi ürünleri daha uygun fiyatlı olurken sanayi tipi ürünleri ise daha yüksek fiyatlara sahiptir.

Goldental Ütüler Turkcell Pasaj’da!

Goldental markasının buhar kazanlı modelleri şimdi Turkcell Pasaj’da sizlerle! Goldental marka ürünlere Turkcell Pasaj ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz. Alışverişlerinizde siparişinizi ister gün içinde evinize yönlendirebilir isterseniz Turkcell mağazalarından alabilirsiniz. Ürünlerinizi hiçbir ekstra ücret ödemeden iptal veya iade etmeniz de mümkün. Ayrıca siparişinizi kredi kartınıza veya Turkcell faturanıza 36 aya kadar olan vade seçenekleriyle taksitlendirebilir, bütçe dostu bir alışveriş deneyimi gerçekleştirebilirsiniz. Siz de Goldental buharlı ütü modellerini Turkcell Pasaj üzerinden hemen inceleyerek beğendiğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Daha Fazla

 

Sıkça Sorulan Sorular

Goldental Buhar Kazanlı Ütüler Nasıl Temizlenir?

Goldental marka ürünler, paslanmaz çelik su haznesi ile paslanmaya ve kirece karşı dayanıklıdır. Yine de uzun süreli kullanımda inatçı kireç lekeleri ile karşılaşırsanız su haznesinin 3’te 1’i oranında sirkeyi su haznesine koyup ürünü çalıştırın. Ürün ısındıktan sonra buhar tabancasından buhar vererek sirkenin dışarı çıkmasını sağlayın. Buhar gelene kadar bu işlemi yapmaya devam edin. Son olarak ürünü kapatarak soğumasını bekleyin ve kalan suyu dökün.

Goldental Buhar Kazanlı Ütülerin En Belirgin Özelliği Nedir?

Markanın buhar kazanlı ütü modellerinin en önemli özelliklerinden biri, emniyet sistemidir. Kazan sigortası, basınç şalteri, termostat ve emniyet ventili olmak üzere 4 farklı koruması bulunan ürünler, kullanım ömrü boyunca güvenli bir temizleme süreci vadeder.

Daha Fazla