Viomi A9 23000 PA LED Işıklı Kablosuz Dikey Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SNB İLETİŞİM ELEKTRONİK İNŞ KUY OTOM SAN TİC LTD ŞTİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Emiş Gücüyle Maksimum Performans

Viomi 9 elektrikli süpürge 120 AW emiş gücü sağlayan, 400 W fırçasız DC motora sahiptir. Kaliteli ve güçlü motorla desteklenen yüksek emiş gücü, en ince toz zerreciklerinin bile kolaylıkla temizlenmesini sağlar. DC Motor teknolojisi emiş gücünü kuvvetlendirdiği için küçük boyutlarına rağmen, yüksek güçle çalışan büyük kasalı süpürgeler kadar etkili temizlik sunar.

DC Motor Teknolojisinin Avantajları

DC Motor teknolojisi, akım gücünü ayarlayarak elektriği mekanik enerjiye dönüştürür. Bu teknolojiye sahip olan motor, titreşimleri en az seviyeye indirerek minimum sesle çalışma özelliğine sahiptir. DC teknolojisi, sadece gerektiği kadar elektrik sarf ettiği için enerji tasarrufuna da katkı sağlar. Fırçasız DC motorlu süpürge, alternatiflerinden yüzde 84 daha verimlidir.

Beş Katlı Filtre Sistemiyle Etkili Temizlik

A9, beş katlı filtre sistemiyle kapsamlı ve etkili temizliğe yardımcı olur. Filtreleme için H12 HEPA filtre kullanır. H12, yüksek verimli hava filtresi çeşitleri arasında en iyilerinden birisidir. Havadaki solunabilir tozları, akarları, polen gibi alerjenleri yüzde 99,97 seviyesine kadar yakalayabilme yeteneğine sahiptir. Filtre, 0,1 mikron partiküllerde bile etkilidir.

Üç Farklı Temizleme Modu Seçeneği

Enerji tasarrufu, standart ve maks olmak üzere üç farklı temizleme modu sunan A9 elektrikli süpürge ile her yüzeye ve kirlilik derecesine göre temizlik kolaylaşır. Enerji tasarrufu modu çok kirli olmayan zeminlerin, standart mod az tozlu yüzeylerin, maksimum modu ise halı ve döşeme gibi toz toplayan yerlerin derinlemesine temizlenmesini sağlar.

Kablosuz ve Toz Torbasız Temizlik Konforu

Standart elektrikli süpürgelerde kısıtlı kablo uzunluğu sebebiyle kapı kenarlarına ve köşelere erişim zor olur. A9’un kablosuz çalışma özelliği temizlikte özgürce hareket etmenizi sağlar. Aynı zamanda bu özellik; tavan ve korniş gibi yüksek yerlere de erişmenizi kolaylaştırır. Bununla birlikte A9, toz torbasız şekilde çalışır. Süpürme işlemini tamamladıktan sonra toz haznesini rahatlıkla çöp kutusuna boşaltabilirsiniz.

LED Işık Sistemiyle Gelen Kolaylık

Viomi A9’un fırça bölümünde LED ışıklı aydınlatma sistemi yer alır. Bu aydınlatma sistemi çekmece içinin, koltuk ve tezgâh altının süpürülmesi sırasında kolaylık sağlar. Güçlü ışıklandırma, yüzeyde var olan tüm tozları görmenize yardımcı olur. Aynı zamanda ürünü çalıştırmak için tek tuşa dokunmanız yeterlidir.

Kesintisiz Temizlik İçin Güçlü Batarya

Viomi A9 23000 PA, 25000 mAH batarya ile düşük performansa 60 dakika kadar çalışma süresi sunar. Bu süre standart modda 33, maks modunda ise 9 dakikadır. Bu temizlik süreleri ile ortalama 200 metrekarelik bir alan tek seferde temizlenebilir. Bataryanın tam şarj olma süresi ise ortalama 3,5 saattir.

Kompakt Tasarıma Sahip Şarjlı Süpürge

Rulo fırçasıyla en ince tozları bile güçlü şekilde çeken A9, sadece 1,5 kg ağırlığındadır. Kompakt ve dikey tasarımı sayesinde temizlik sırasında fazla efor sarf etmenize gerek kalmaz. Kolay kullanılabilen süpürgeyle hem iş gücünden hem de zamandan tasarruf etmeniz mümkün olur.

Teknik Özellikler

 • Marka: Viomi
 • Model: A9
 • Ürün Ağırlığı: 1,5 kg
 • Paket Ağırlığı: 5,2 kg
 • Ürün Boyutları (U X G X Y): 330 x 114 x 209 mm
 • Toz Haznesi: 0,4 lt
 • Pil: 2500 mAH
 • Emiş Gücü: 120 AW
 • Rüzgâr Basıncı: 23 Kpa
 • Filtrasyon Sistemi: 5 seviyeli filtreleme
 • Ses Düzeyi (düşük/orta/maks.): 71/75/83 dB(A)

Genel Özellikler

Toz Haznesi Kapasitesi
0.4L
Su Haznesi Kapasitesi
Yok
Hepa Filtre
Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.