Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Akıllı Robot Süpürge

4,6
RENK

Koycebine

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Koycebine

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Mükemmel Emiş Gücü

Birinci sınıf üstün teknoloji en iyi fiyata. Mi Robot Vacuum Mop Pro, Xiaomi'nin Mi markası altındaki LDS lazer ve silme fonksiyonlu ilk robot elektrikli süpürgesidir. 3200 mAh pil ve 2100 PA emiş gücüne sahip Mi Robot Vacuum Mop Pro tüm kirleri toplar ve evinizi toz, partikül ve daha fazlasına karşı temiz tutar! Mi Robot Vacuum Mop Pro 2 cm yüksekliğe kadar eşiklerden geçebilir ve aynı zamanda hem süpürür hem de siler. 

Kirlere Kaçış Yok!

2100Pa emiş gücüne sahip güçlü motor ve tam kontrol sunan 3 farklı su seviyesi modu ile zeminlerinizde kirlere kaçış yok! Elektrikli robot süpürgenin sıkışmasına ve düşmesine karşı yardımcı olan 12 hassas sensör sayesinde tüm temizliği güvenli bir şekilde yapar.

Süpürme ve Silme, Ya Da Aynı Anda Her İkisi Birden

Son derece akıllı bir algoritma ile çalışan aynı anda elektrikli süpürge ve paspas Mi Robot Vacuum Mop Pro. Başka bir deyişle tek hareketle iki iş birden! Ayrıca sadece elektrikli süpürge veya aynı anda süpürme ve silme işlemini seçebilirsiniz, Mi Robot Vakum Mop Pro benzersiz bir algoritma ile çalıştıracaktır. 

Yeni Nesil LDS-Lazer Navigasyon Sistemi

Yeni LDS lazer sistemi, daha hızlı, daha yüksek doğruluğa sahip ve her zamankinden daha uzun mesafeleri tarayabilen yükseltilmiş bir algoritmaya sahiptir. Ayrıca, karmaşık ortamları da işler, böylece elektrikli süpürgeniz her zaman mümkün olduğunca verimlidir. Bu lazer tarama sistemi sayesinde robotunuz,  bulunan odadaki her alanı tarar, kapı, duvar, sandalye ne varsa tüm engelleri hafızasına alır ve o noktalarda hangi manevrayı yapması gerektiğini belirler.

Temizlemek İstediğiniz Yeri Kendiniz Seçin

İlk temizlemeden sonra, Mi Robot Vacuum Mop Pro temizlediği odaları tanımlayacak ve kaydedecektir. Ardından, Mi Robot Vacuum Mop Pro’yu temizlemek istediğiniz odaya göndermeyi seçmek için odaları belirleyebilirsiniz. Tabii ki, tüm bunlar telefonunuzdaki Mi Home uygulamasıyla kolayca kontrol edilir.

Özellikler

  • HEPA Filtre: Var
  • Çalışma Süresi: 110 dkya kadar
  • Şarj Süresi 3-4 saat
  • Ses Seviyesi: 65 dB
  • Toz Kapasitesi: 0.55 L
  • Güç (Watt): 35W
  • Batarya Kapasitesi: 3200 mAh
  • Aşılabilir Engel: 2 cm
  • Ağırlık. 3.6 kg
  • Emiş Türü: Kuru

Toplam 5 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
4,6 (5 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
4,6
Kullanım Kolaylığı
4,6
Ürün Fonksiyonları
4,6
Toplam -5- Yorumun Tanesini Okudun
Daha Fazla