Kredi kartı ile alışverişlerde vade farksız 9 taksit fırsatını kaçırmayın!​​

Peşin fiyatına taksit kampanyası Akbank, İş Bankası, Yapı Kredi, Finansbank ve Garanti bankası kredi kartlarında geçerlidir. 

Dyson V15 Detect Absolute Kablosuz Süpürge

5,0
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Dyson'ın En Güçlü, Akıllı Kablosuz Süpürgesi

Lazer, mikroskobik tozları açığa çıkarır.
Emiş gücünü otomatik olarak ayarlar.
Derinlemesine temizliğin kanıtı.

Lazer, Normalde Göremediğiniz Partikülleri Tespit Eder

Doğru açıyla yerleştirilmiş lazer, sert zeminlerdeki görünmeyen tozları görünür hale getirir. Gözünüzden hiçbir şey kaçmaz

Mikroskobik Toz Partiküllerinin Ölçümünü Yapar

Piezo sensörü, sürekli olarak toz partiküllerini sayar ve büyüklüklerini ölçer; gerektiğinde emiş gücünü otomatik olarak artırır.

Derinlemesine Temizliğin Kanıtı

LCD ekran nelerin yakalandığını gerçek zamanlı olarak göstererek derinlemesine temizliğin kanıtını sunar.

Dyson Hyperdymium™ Motor

Güçlü ve hafif dijital motor, mikroskobik tozları ve büyük kirleri yakalamak için dakikada 125.000rpm'e kadar döner.

Root Cyclone™ Teknolojisi

14 helezonik siklon, tozları hava akışından ayırmak için 100.000 g'ye kadar güç üretir. Bu sayede, emiş gücünde azalma yaşanmaz.

Yüksek Enerjili Batarya

Her tak-çıkar batarya, evinizin dört bir yanını temizleyebilmeniz için 60 dakikaya kadar azalmayan güç sağlar.

Çok Katmanlı Filtrasyon

Dyson'ın tam yalıtımlı filtrasyonu 0,3 mikron kadar küçük mikroskobik partikül ve alerjenlerin %99,99’unu hapseder, daha temiz hava verir. Antistatik siyah karbon fiber iplikler, ince tozları sert zeminlerden toplar.

Kutu İçeriği

 • Laser Slim Fluffy™ temizleme başlığı
 • Anti Tangle Yüksek Torklu temizleme başlığı
 • Aralık temizleme başlığı
 • İnatçı kir fırçası
 • Kombinasyon başlığı
 • Yumuşak toz alma fırçası
 • Anti-tangle Mini Motorhead
 • Mobilya Altı Adaptörü
 • Başlık saklama klipsi
 • Şarj cihazı
 • Duvar askı ünitesi
 • Emiş gücü, IEC 62885-4 CL5.8 ve CL5.9 uyarınca, esnek giriş noktasında, Boost modda hazne tamamen doldurularak test edilmiştir.
 • Lazer teknolojisi sert zeminler için tasarlandı. Lazerin etkisi ortamdaki aydınlatma koşulları, toz tipi ve yüzeye göre değişiklik gösterir.
 • En yüksek kesinlik Auto modda sağlanır. Otomatik rampa özelliği sadece Auto modda geçerlidir. Testler, Dyson'ın şirket içi test verilerine göre ortalama hane içi kullanıma dayanmaktadır. Mikroskobik toz, 100 mikrondan küçük partiküller olarak tanımlanır.
 • Emiş gücü, IEC 62885-4 CL5.8 ve CL5.9 uyarınca, Dyson'a ve bağımsız üçüncü tarafa ait laboratuvarlarda, Boost modda hazne tamamen doldurularak test edilmiştir.
 • Motorsuz bir başlık kullanırken Eco modda geçerlidir. Gerçek çalışma süresi; güç modu, zemin türü ve/veya kullanılan başlıklara göre değişir.
 • Filtrasyon, bağımsız üçüncü taraf olan SGS – IBR Laboratories US tarafından, laboratuvar ortamında, ASTM F1977-04'e karşı Boost modda test edilmiştir. 

Toplam 2 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (2 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Kullanım Kolaylığı
5,0
Ürün Fonksiyonları
5,0

Dyson V15 Detect Absolute Özellikleri ve Fiyatı

Dyson, ev işlerinde kolaylık sağlayan V15 Detect Absolute modelini son teknoloji ile tasarlar. Kablosuz özelliği ile dikkat çeken süpürge modeli evin her noktasında yüksek performansı ile temizlik sağlar. Markanın en güçlü süpürge modelleri arasında yer alan V15 Detect Absolute kablosuz süpürge benzersiz özellikleri ile fark yaratır. Dikey süpürge modelleri arasında dikkat çeken model, toplamda 240 AW emiş gücü ile en küçük tozları bile anında ortadan kaldırır.

Kompakt tasarım özelliği ile dikkat çeken Dyson V15 Detect Absolute Extra kolay kurulum ve kullanım avantajı ile öne çıkar. Ürünün farklı yüzeylerdeki en küçük toz parçalarını bile ortadan kaldırması tüm aile bireylerinin konforlu ve temiz bir ortamda yaşamasına olanak verir. Ürün inatçı kirlerin hakim olduğu alanlarda en yeni teknoloji ile donatılan motorunu aktif hale getirerek sizlere anında hijyen sağlamayı başarır.


Dyson V15 Detect Absolute süpürge, farklı temizleme başlıkları sayesinde evin her köşesine ulaşmayı başarır. Modelde bulunan 6 farklı başlık ile ulaşamadığınız tüm noktaları rahatça temizleyebilirsiniz. Kullanım panelinde yer alan LCD ekran modele modern bir dokunuş yaparken kullanıcılara da kullanım kolaylığı sağlar. Dyson V15 Detect Absolute kablosuz şarjlı modelini sorunsuz bir şekilde satın almak ve ev işlerinde hız kazanmak için Turkcell Pasaj’ı tercih edebilirsiniz.

Dyson V15 Detect Absolute Öne Çıkan Özellikleri

Dyson V15 Detect Absolute kablosuz şarjlı süpürge teknik donanımı ile maksimum performans sağlar. Ürünün öne çıkan özelliklerinden biri olan lazer teknolojisi yüzeylerdeki görünmeyen tozları görmenize olanak verir. Temizleme başlığının yan bölümlerine doğru açı ile yerleştirilen lazer sert yüzeylerdeki partikülleri açığa çıkarır. Böylece evinizin yüzeyindeki her bir toz tanesini rahatça temizleyebilirsiniz. Son teknoloji ile dizayn edilen edilen ürünün bir diğer benzersiz özelliği ise Piezo sensörüdür. Dyson V15 Detect Absolute süpürgenin motor bölümüne entegre edilen sensör yüzeylerdeki toz partiküllerini sayma özelliğine sahiptir. Toz parçacıklarının büyüklüğüne göre motorun emiş gücünü otomatik olarak arttıran Piezo sensörü ürünün performansını kullanıcılardan bağımsız olarak göstermesini sağlar.


Süpürge tasarımını bir adım öne taşıyan Dyson, ürüne eklediği LCD ekran paneli ile yüksek performansın kanıtını sunar. Modelin bir diğer öne çıkan özelliği olarak yer alan dijital ekran süpürme işlemi bittiğinde yüzeyden nelerin toplandığını görsel olarak kullanıcılara sunar. Derinlemesine temizliğin kanıtı olarak öne çıkan LCD ekran ile ev yüzeylerinin tamamen temizlendiğinden emin olabilirsiniz. Marka tasarımcıları tarafından özenle tasarlanan Dyson süpürge modelinin öne çıkan özellikleri ve teknik donanımı sayesinde yüksek hijyen değerlerine ulaşmak ve sağlıklı bir yaşam ortamı oluşturmak mümkündür.

Dyson V15 Detect Absolute Temel Teknoloji Donanımı

Dyson V15 Detect Absolute modeli sahip olduğu teknolojik donanım ile ideal elektrikli süpürge tasarımını oluşturur. Ürünün motor tasarımında Hyper Dymium teknolojisi kullanılır. Dyson Hyper Dymium motor dakikada 125.000 RPM’ye kadar dönme kapasitesine sahiptir. Dijital motor özelliği güçlü ve hafif yapısı ile mikroskobik tozlar dahil yüzeydeki tüm tozları dakikalar içerisinde temizler. Temel teknoloji donanımından bir diğeri ise Root Cyclone özelliğidir. Ürünün emiş gücünün maksimum performansta sabit kalması için Root Cyclone teknolojisi otomatik olarak aktif hale gelir. Tozları hava akışından ayırmak için çalışan 14 helezonik siklon 100.000 g’ye kadar güç üretme hacmine sahiptir. Böylece emiş gücü performansını düşürmeden çekme işlemine devam edebilir.


Dyson V15 Detect Absolute kablosuz süpürge özelliği sayesinde kolay kullanım imkanı sağlar. Ürünün bataryası tak-çıkar özelliği ile süpürgenin enerji ihtiyacını tam 60 dakikaya kadar karşılar. Bataryanın enerjisi bittiğinde ise 4.5 saat gibi kısa bir sürede tam şarj olmasını sağlayabilirsiniz. Süpürme esnasında havaya kalkan tozların alerjen değerlerini minimum seviyeye indirme özelliği ise çok katmanlı filtrasyon sistemi ile sağlanır. Tam yalıtımlı filtrasyon sistemine sahip olan V15 Detect Absolute modeli, 0.3 mikrona kadar tüm mikroskobik partikül ve alerjenleri içerisinde hapseder. Böylece ev ortamında daha temiz bir hava akışı sağlanmış olur.


Dyson V15 Detect Absolute kablosuz süpürgenin temel teknolojik donanımları içerisinde karbon fiber iplikler yer alır. Temizleme başlıklarında kullanılan karbon fiber iplikler sayesinde yüzeydeki en ince tozlar başarılı bir şekilde toplanır. Yüzeydeki tozları yüksek performansı ile anında temizleyen başlıkların yıkanabilir özellikte olması ise kullanıcılara temizlik kolaylığı avantajını sunar.

Dyson V15 Detect Absolute Temizleme Başlıkları

Dyson V15 Detect Absolute kablosuz süpürge birbirinden pratik ve fonksiyonel temizleme başlıklarına sahiptir. Evin en ulaşılmaz köşelerine bile rahatça ulaşmanızı sağlayan temizleme başlıkları ve özellikleri şunlardır:


 • Laser Slim Fluffy Temizleme Başlığı: Lazer ışık teknolojisi ile çalışan başlık görünmeyen tozları görünür hale getirerek maksimum hijyen sağlar.
 • Aralık Temizleme Başlığı: Evde var olan dar yüzeylere rahatça giren temizleme başlığı ile kullanıcılara temizlik kolaylığı avantajı verilir.
 • İnatçı Kir Fırçası: Kalın halı, araba döşemeleri ve sıklıkla kirlenen alanlarda yüksek performans gösteren fırça sertleşmiş kirleri bile anında söküp atar.
 • Yumuşak Toz Alma Fırçası: Hassas eşya ve yüzeylerin rahat bir şekilde temizlenmesini sağlayan fırça yumuşak naylon kılları ile yüksek hijyen sağlar.
 • Anti-Tangle Mini Motorhead: Küçük alanlar için tasarlanan motorhead fırça evcil hayvan tüyleri ve saçları yüzeyden hızlıca toplar ve doğrudan atık haznesine gönderir.

Dyson V15 Detect Absolute ve Dyson V12 Detect Slim Absolute Farkı

Dyson V15 Detect Absolute ve Dyson V12 Detect Slim Absolute şarjlı süpürge modelleri birbirlerinden kapasite bakımından ayrılırlar. Dyson V15 Detect Absolute modeli 250 AW maksimum emiş gücüne ve 0,77 L hazne kapasitesine sahiptir. Dyson V12 Detect Slim Absolute modeli ise 120 AW maksimum emiş gücü ile 0.35 L hazne kapasitesi ile sınırlı kalır. Her iki modelin de teknolojik donanımları ve temizlik başlıkları aynıdır.

Dyson V15 Detect Absolute Kullanım Avantajları ve Fiyatı

Dyson V15 Detect Absolute fiyat performans açısından değerlendirildiğinde kullanıcılarının yüksek verim almasını mümkün hale getirir. Modelin maksimum performansının yanı sıra en büyük kullanım avantajlarından biri, kullanıcılarına her alanda kolaylık sağlamasıdır. Kullanım kolaylığı sunan özelliklerden biri, üç farklı güç modu seviyesidir. Motorun emiş gücünü ayarlayan güç modları temizlemek istediğiniz yüzeyin kirlilik seviyesine göre ayarlanabilir. Güç seviyesini akıllı süpürgenizin toz miktarına göre otomatik olarak belirlemesini isterseniz Auto modunu seçebilirsiniz. Tüm evi süpürmek gibi uzun süreli çalışma zamanlarında Eco modunu seçerek enerji tasarrufunda bulunmak mümkündür. Daha kirli yüzeyler üzerinde yoğun bir performans için Boost modunuz seçmeniz yeterli olur. Dyson V15 Detect Absolute akıllı süpürge modeli ile hızlı ve kolay bir temizlik süreci sağlayabilirsiniz.


Dyson aracılığı ile tasarlanan modelin sunduğu bir diğer kolaylık ise temizliktir. Üründe bulunan 6 farklı temizleme başlığı zamanla kirlenebilir ve yıkama ihtiyacı duyulabilir. Temizleme başlıklarını teknolojilerine zarar gelmeden kolayca yıkayarak süpürge temizliği sağlamanız mümkündür. Kompakt parçalar halinde tasarlanan kablosuz süpürge modelini evinizde istediğiniz yerde rahatça muhafaza edebilirsiniz. Dyson V15 Detect Absolute kurulumu ihtiyacınız olan parçaların tak-çıkar özelliği sayesinde oldukça basittir. Süpürmek istediğiniz yüzey boyutuna ve kir yoğunluğuna göre temizlik başlığı seçebilir ve modele kolayca takabilirsiniz. Hafif yapısı sayesinde el yormayan ürün ergonomik tutma kolu ile tam kavrayış sağlar. Ürünün kontrolünü kolay bir şekilde sağlayabilir ve tüm yüzeyleri en kısa sürede temizleyebilirsiniz.


Dyson V15 Detect Absolute yorumlar ve puanlar sekmesi ile diğer kullanıcıların ürün hakkındaki değerlendirmelerini okumak alışverişiniz esnasında sizlere fikir verebilir. Sahip olduğu tüm özellikler ile yüksek performans sağlayan ürünün avantajlarından yararlanmak ve cazip fiyatlar ile kazançlı bir alışveriş yapmak için Turkcell Pasaj’ı tercih edebilirsiniz.

Daha Fazla