Dyson Purifier Cool Hava Temizleme Cihazı

5,0
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Teknik Özellikler

Seri - Imeı
SERİ
Üretim Yeri
Malezya
Ürün Model Adı
PURİFİER COOL
Ana Renk
BEYAZ
Güç (w)
YOK
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Ağırlık (gr)
4860 GR
Sub Kategori
TDA
Orıjınal Renk
BEYAZ
Gösterge Paneli
VAR
Uzaktan Kumanda
VAR
Kademe Sayısı
10
Etki Alanı (m2)
81
Nem Alma Özelliği
YOK
Uyku Modu
VAR
İyon Özelliği
VAR
Hepa Filtre
VAR
Karbon Filtre
VAR
Part Number
YOK
Gürültü Düzeyi (db)
61,5 DB
Boyutlar (gxyxd) (cm)
204X204X1050 CM
Marka
DYSON

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı

Dyson Purifier Cool Hava Temizleme Cihazı

Dyson ortamlarda temiz hava akışı sağlayan Purifier Cool hava temizleme cihazını kullanıcılarına sunar. Bir odada var olan zararlı partikülleri %95.95 oranında hapsetme teknolojisi ile donatılan model kullanıcılarının sağlıklı hava solunumunu sürdürmesini sağlar. Zararlı partiküller PM0.1, PM10 ve PM2.5 gibi görülmeyen ve ince yapıya sahip olan maddelerdir. Bu tür maddelerin ortamdan temizlenmesi sağlıklı ve konforlu bir ev ortamı oluşturmak açısından önemlidir. Dyson Purifier Cool Hava Temizleme Cihazı, içerisine hapsettiği havayı karbon filtresi ile temizleyerek tekrar ortama geri salar. Böylece ortamdaki temiz hava akışı gün boyunca devam eder. En yeni teknoloji ile tasarlanan model, gerekli tüm testleri geçerek hava temizleme alanında ideal makine tasarımını ortaya koyar.

Dyson Purifier Cool hava temizleme cihazı akıllı kontrol sistemi ile donatılır. Oda içerisindeki sıcaklık, nem ve temizlik oranını sizlere ileten modelin hazırladığı raporları akıllı cep telefonunuz ile kolayca görüntüleyebilirsiniz. Kumanda sistemi ile çalıştırılan hava temizleme fanı her mevsime adapte olmayı sağlar. Kış mevsiminde hava salınımını ters yönlerde yaparak ortam sıcaklığını koruyan ürün, yaz mevsiminde ise ayarlanabilir açısı ile serinlik sağlar. Sizlerin zamanına uyum sağlayan ürün ile sevdikleriniz için sağlıklı bir ev ortamı oluşturmak mümkündür. Dyson Purifier Cool hava temizleme fanı ile gözle görülmeyen tüm zararlı partiküllerin odadan temizlendiğine emin olabilirsiniz. Hava temizleme cihazları arasında fark yaratan Purifier Cool modelini Turkcell Pasaj üzerinden uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Dyson Purifier Cool Hava Temizleme Cihazı Filtre Sistemi

Dyson Purifier Cool benzersiz filtre sistemi ile odadaki en ince partikülleri bile temizlemeyi başarır. Ortamda çeşitli nedenlerden dolayı oluşan gözle görülmeyen zararlı partiküller hem solunum için zararlıdır hem de koku gibi etkileri ile ev sakinlerini rahatsız eder. Akıllı filtre sistemi ile temizlenen partiküller modelin LCD ekranında kullanıcılara gösterilir. Filtre temizleme sisteminin ortamdan temizlediği ve LCD ekrandan raporlanan bazı zararlı maddeler şunlardır:


  • PM 10: Odadaki polen, evcil hayvan kepeği ve tozu içeren 10 mikrondan küçük olan partikül değeridir.
  • PM 2.5: Odada oluşan duman gibi 2.5 mikrondan küçük olan mikroskobik partikül değeridir.
  • Azot Dioksit: Mum, sigara dumanı ve gazlı ocaklardan çıkan gazlar dahil yanma sonucu potansiyel olarak oluşan zararlı partikül değeridir.
  • VOC’ler: Oda sprey ya da parfümlerin kullanımından dolayı oluşan gazlardır.

Dyson Purifier Cool Hava Temizleyici, havadan temizlediği tüm partikülleri karbon filtre sistemi ile ortama geri salar. Ürünün sizlere hangi zararlı partikülleri topladığını LCD ekran ile rapor etmesi yüksek performansını kanıtlar niteliktedir. Toplanan zararlı partikül oranları ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz akıllı cep telefonunuzun Dyson Link Mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.


Tamamen yalıtımlı olan filtreleme sistemi otomatik sensör ile birlikte çalışır. Partikül sensörü sabit partikül madde konsantrasyonu analizi için lazer sistemini kullanılır. Lazer ile tespit edilen partiküller anında ortadan kaldırılır. Bir diğer sensör olan gaz sensörü ise Uçucu Organik Bileşikleri (UGB) gibi oksitleyici gazları tespit ederek havadan temizler. Ürünün nem ve sıcaklık sensörü ile ortamdaki bağıl nem ve sıcaklık seviyelerini sürekli olarak izleyerek LCD ekran ya da uygulamadan sizlere raporlar. Dyson hava temizleme cihazları arasında yer alan model sizlere en sağlıklı ev ortamını sunmak için maksimum performansta çalışır.

Dyson Purifier Cool Tasarım Özellikleri

Dyson Purifier Cool hava temizleme fanı göze hitap eden tasarımı ile ortamda modern bir görünüm oluşturur. Fonksiyonel tasarım detayları ile donatılan model ürünün yüksek performansta çalışmasını sağlar. Ürün tasarımının bir parçası olan LCD ekran hem kullanım kolaylığı sunar hem de modelin teknolojik özelliğini ön plana çıkarır. LCD ekran üzerinde mevcut iç mekan hava kalitesi gösterilir. Böylece ortamdaki zararlı maddeler çoğaldığında ürünü çalıştırabilir ve temizlik sağlayabilirsiniz. LCD ekran temizleme işlemini bitirdiğinde ise hangi partikülleri temizlediğini kullanıcılara raporlar. Ürünün kolay kullanım özelliği dijital ekranda yer alan filtre göstergesi ile öne çıkar. HEPA ve aktif karbon filtre ömrününün gösterildiği ekran sayesinde filtre değişimini ne zaman yapmanız gerektiğini bilirsiniz.


Ürünün salınım açısının değiştirilebilir olması hava sıcaklığını kontrol etmenize yardımcı olur. Yaz mevsiminde hem serin hem de temiz hava değerlerine ulaşmak modelin tasarım detayları ile mümkün hale gelir. Dyson marka tasarımcıları tarafından özenle hazırlanan model sayesinde sıcaklık değerleri korunarak temizlik işlemi tamamlanır.

Dyson Purifier Cool Ek Fonksiyon Avantajları

Dyson Purifier Cool kullanımı modelin ek fonksiyonları sayesinde kolay ve işlevsel bir hale gelir. Ana fonksiyonlarının haricinde ek fonksiyonlar ile ultra konfor sağlayan ürün kullanıcılardan tam puan almayı başarır. Gündüz maksimum performans gösteren ürünü gece uyurken de kullanmaya devam edebilirsiniz. Minimum ses seviyesinde çalışan Purifier Cool karartılmış ekranı ile ortamdaki varlığını yok etmeyi başarır. Görünmez varlığına rağmen yüksek performans gösteren ürün, siz uyurken hava kalitesindeki değişiklikleri izler. Herhangi bir zararlı madde tespitinde ise otomatik olarak çalışarak temiz hava akışını sürdürmeye devam eder.


Dyson Link Mobil uygulamasına sahip olan ürün, evinizin hava temizliğini istediğiniz yerden kontrol etmenize olanak sağlar. Bulunduğu ortamın hava kalitesini sürekli olarak izleyen model Link Mobil uygulaması ile kullanıcılara anında rapor verir. Gerçek zamanlı olarak evinizin hava kalitesini takip edebilir ve gerektiğinde müdahale edebilirsiniz. Makinenin faaliyetlerini hızlı bir şekilde görüntülemenizi sağlayan model, karşılaştırma yapmak için geçmiş verileri de saklamayı ihmal etmez. Böylece istediğiniz güne geri dönerek hava değerlerinin analizini kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Mobil uygulamanın avantajlarından biri işte veya seyahat halindeyken bile cihazı kontrol etmenize izin vermesidir. Evde olağan dışı bir hava aktivitesi gözlemlendiğinde sizlere rapor veren ürün, ev ortamınızın bekçisi olarak görevine devam eder. Modelin uygulama ile 7 gün programlama sistemine sahip olması kolay kullanım avantajını sizlere sunar. Ürünü tam 7 gün boyunca ne zaman açılması ve kapanması gerektiğini, salınım açısını ve gece modu fonksiyonlarını kolayca ayarlayabilirsiniz. Önceden ayarladığınız üründe değişiklik yapmak için mobil uygulamaya girmeniz yeterlidir.

Dyson Purifier Cool Fiyat ve Puanları

Dyson Purifier Cool fiyat performans değerleri ile ideal hava temizleme cihazıdır. Dyson hava temizleyici ürününü satın alanların çoğunluğu üründen tam verim aldıklarını belirtir. Ev işlerinde enerji ve zaman tasarrufu yapmanızı sağlayan model sizlere kolaylık sunar. Modelin avantajlarından yararlanmak ve ev ortamında sürekli olarak temiz hava akışı sağlamak için ürünü cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz. Dyson Purifier Cool hava temizleme cihazını hızlı bir şekilde satın almak için Turkcell Pasaj’ı tercih edebilirsiniz.

Daha Fazla