Tefal Maxi Toast XL GC262BTR 1800 W Tost Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Aktürk Elektronik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Kapasite Avantajı

XL kapasiteli Maxi Toast, tek seferde fazla miktarda yiyecek pişirme özelliği sayesinde geniş aileler ve ofisler için idealdir. Aynı zamanda ızgara ve mangal işlevi de gören bu tost makinesi ile sadece tostlarınızı değil, lezzetli ızgara tariflerinizi de pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Yapışmaz Kaplama Plakalar

Maxi Toast tost makinesi, özel tabanı sayesinde pişirme esnasında yiyeceklerin plakalara yapışmasını önler ve zahmetsiz bir şekilde lezzetli tarifler hazırlamanıza yardımcı olur.

PFOA İçermeyen Yüzey

Plakaların PFOA içermeyen maddelerden üretilmiş olması, size ve sevdiklerinize sağlıklı bir alternatif sunar.  Böylelikle yiyeceklerinizi tost makinesinde pişirirken sağlığınıza zarar verir endişesi duymazsınız.

Kolay Temizlik İmkânı

Plakaların kolayca takılıp çıkarılabilmesi, ürünün temizliğini kolaylaştırırken bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun olması zamandan tasarruf etmenize olanak sağlar.

Thermoplastic Sap ile Güvenli Kullanım

Ürünün ısıya dayanıklı thermoplastic materyalinden üretilen sapı, yanma gibi kazaların önüne geçerek güvenli bir mutfak deneyimi sunar.

 Kompakt ve Ergonomik Tasarım

 17 cm genişlik ve 44.7 cm derinliğe sahip bu tost makinesi, ideal boyutları sayesinde hem küçük hem de büyük mutfaklar için uygundur. Ürünün sade tasarımı ise mutfağınıza şık ve modern bir görünüm kazandırır.

 Enerji Tasarrufuna Elverişli

 Ürünün tasarımında bulunan pişirmeye hazır ışığı, yeterli ısıya ulaşıldığında yanarak gereksiz enerji kullanımının önüne geçer. Aynı zamanda bu özellik, uzun vadede ekonomik anlamda tasarruf etmenize de olanak sağlar.

 Yüksek ve Etkili Performans

 Maxi Toast, 1800 W ile çalışan güç kaynağı sayesinde hızlı sonuçlar elde etmenize imkân sağlayarak etkili bir performans sergiler.

 Teknik Özellikler

  • Genişlik: 17
  • Derinlik: 44.7
  • Kapasite: 6
  • Güç: 1800 W
  • Gövde Materyali: Metal
  • Isı Kademesi: 2
  • Plaka Kullanımı: Çift Taraflı

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.