Tefal Maxi Toast XL GC262BTR 1800 W Tost Makinesi

5,0
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Kapasite Avantajı

XL kapasiteli Maxi Toast, tek seferde fazla miktarda yiyecek pişirme özelliği sayesinde geniş aileler ve ofisler için idealdir. Aynı zamanda ızgara ve mangal işlevi de gören bu tost makinesi ile sadece tostlarınızı değil, lezzetli ızgara tariflerinizi de pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Yapışmaz Kaplama Plakalar

Maxi Toast tost makinesi, özel tabanı sayesinde pişirme esnasında yiyeceklerin plakalara yapışmasını önler ve zahmetsiz bir şekilde lezzetli tarifler hazırlamanıza yardımcı olur.

PFOA İçermeyen Yüzey

Plakaların PFOA içermeyen maddelerden üretilmiş olması, size ve sevdiklerinize sağlıklı bir alternatif sunar.  Böylelikle yiyeceklerinizi tost makinesinde pişirirken sağlığınıza zarar verir endişesi duymazsınız.

Kolay Temizlik İmkânı

Plakaların kolayca takılıp çıkarılabilmesi, ürünün temizliğini kolaylaştırırken bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun olması zamandan tasarruf etmenize olanak sağlar.

Thermoplastic Sap ile Güvenli Kullanım

Ürünün ısıya dayanıklı thermoplastic materyalinden üretilen sapı, yanma gibi kazaların önüne geçerek güvenli bir mutfak deneyimi sunar.

 Kompakt ve Ergonomik Tasarım

 17 cm genişlik ve 44.7 cm derinliğe sahip bu tost makinesi, ideal boyutları sayesinde hem küçük hem de büyük mutfaklar için uygundur. Ürünün sade tasarımı ise mutfağınıza şık ve modern bir görünüm kazandırır.

 Enerji Tasarrufuna Elverişli

 Ürünün tasarımında bulunan pişirmeye hazır ışığı, yeterli ısıya ulaşıldığında yanarak gereksiz enerji kullanımının önüne geçer. Aynı zamanda bu özellik, uzun vadede ekonomik anlamda tasarruf etmenize de olanak sağlar.

 Yüksek ve Etkili Performans

 Maxi Toast, 1800 W ile çalışan güç kaynağı sayesinde hızlı sonuçlar elde etmenize imkân sağlayarak etkili bir performans sergiler.

 Teknik Özellikler

  • Genişlik: 17
  • Derinlik: 44.7
  • Kapasite: 6
  • Güç: 1800 W
  • Gövde Materyali: Metal
  • Isı Kademesi: 2
  • Plaka Kullanımı: Çift Taraflı

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı