Nespresso Creatista Pro J620

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Nespresso Creatista Pro Kahve Makinesi, Paslanmaz Çelik

Her kahve, Nespresso Creatista Pro ile adeta bir sanat eseridir.

Her tercihe uyabilen 9 farklı tarif seçeneği, 11 farklı süt sıcaklığı ve 8 farklı süt kıvamı ayarı sayesinde hazırlanan her kahve, Nespresso Creatista Pro ile adeta bir sanat eseridir. Otomatik, kendi kendini temizleyebilen buhar çubuğu kahveyi özütlerken aynı zamanda süt köpürtebilir. Sezgisel dokunmatik ekran yardımıyla sütlü bir Cappuccino, yoğun bir Ristretto veya dengeli bir Amerikano hazırlayabilirsiniz. Bu kahve makinesi, kendi yarattığınız tariflerinizi de hafızasına kaydedebilir. Paslanmaz çelikten süt sürahisi ile son dokunuşunuzu yapın.
Nespresso Creatista Pro ile kahve sanatında ustalaşın.

Her tercihe uygun

9 farklı tarif seçeneği, 11 farklı süt sıcaklığı, 8 farklı süt kıvamı ayarı sayesinde Nespresso Creatista Pro ile kahvenizi kişisel tercihlerinize göre pratik bir şekilde hazırayabilirsiniz. İster Ristretto, Espresso veya Lungo ile yoğun kahve anlarının tadını çıkarabilir; ister Cappuccino, Cafè Latte, Flat White, Latte Macchiato veya sadece süt köpüğü ile barista tarzında tarifler oluşturabilirsiniz.

Dokunun ve hazırlayın 

Nespresso Creatista Pro ile barista tarzı kahveler hazırlamak parmaklarınızın ucunda. Bu kahve makinesi, kahve hazırlığı, makine ayarı ve bakımı konularında yüksek çözünürlüklü ekranı ile size rehberlik edebilir. Nespresso Creatista Pro kendi yarattığınız tariflerinizi de hafızasına kaydedebilir, böylece özel tarifinizin tadını tekrar tekrar çıkarabilirsiniz.

Her süreçte rehberlik

Nespresso Creatista Pro, kahve hazırlığından makine bakımına kadar birçok konuda her zaman hizmetinizde olan profesyonel bir kahve makinesidir. Temizlemeden kireç çözmeye kadar tüm ayarlar ve bakım, dokunmatik ekranı sayesinde hızlı bir şekilde uygulanabilir. 

Otomatik bir deneyim 

Nespresso Creatista Pro ile barista kalitesinde kahve ve Latte Art oluşturmak oldukça pratiktir. Otomatik buhar çubuğu ve süt köpürtücü, size 11 farklı süt sıcaklığı ve 8 farklı süt kıvamı sunar. Otomatik buhar çubuğu, her kullanımdan sonra kendi kendine temizlenir. Böylece yapmanız gereken tek şey yaratıcı tariflerinize odaklanmaktır.

Her bir fincanda

Yüksek kalitede özenle yetiştirdiğimiz kahvelerden sunuyoruz. Her bir fincanda bu değerli kahveler dünyamızın güzelliklerini yansıtıyor.

Sürdürülebilir kalite

AAA Nespresso Sürdürülebilir Kalite Programımız aracılığıyla kahve için piyasa fiyatlarının üzerinde ödeme yapıyoruz. Kahve çiftçiliğinin gelecek nesiller için daha karlı bir iş olmasını sağlamak amacıyla emeklilik ve sigorta gibi sosyal programlara yatırım yapıyoruz.

Harekete geçmek fark yaratır

Nespresso olarak 2022’ye kadar karbon nötr olmayı taahhüt ediyoruz.Karbon ayak izimizi telafi etmek ve kahve çiftliklerine fayda sağlamak üzere partnerlerimiz Rainforest Alliance ve PUR Project ile ağaçlar dikiyoruz.

Teknik Özellikler

 • Pompa basıncı: 19 bar
 • Enerji tüketimi: A++
 • Isınma süresi: 3 saniye
 • Programlanabilir tek dokunuş tuşları: Ristretto, Espresso, Lungo, Cappucino, Café Latte, Latte Macchiato, Flat White ve süt köpüğü
 • Sütlü tarifler: Süt köpüğü hazırlığı için buhar çubuğu      
 • Su haznesi kapasitesi: 2 L
 • Süt haznesi kapasitesi: Min. 150 ml - maks. 250 ml
 • Sıcak su ayarı: 7 farklı ayar
 • Güç: Min. 1500W max. 2300W
 • Kablo uzunluğu: 80-100 cm
 • Kullanılmış kapsül haznesi kapasitesi: 8 - 12 kapsül
 • Makine boyutları (GxDxY): 429 x 328 x 197 mm
 • Makine net ağırlığı: 6.7 kg

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
CREATISTA PRO J620
Üretim Yeri
Çin
Otomatik Kapanma
VAR
Fincan Kapasitesi
0
Güç (w)
1500
Ağırlık (gr)
6.7 KG
Boyutlar (gxyxd) (cm)
20 X 43 X 33 CM
Su Kapasitesi
2 LT
Kullanım Tipi
OTOMATİK
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
GÜMÜŞ
Ana Renk
GÜMÜŞ
Renk
GÜMÜŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
NESPRESSO
Henüz yorum yok