Kef Filtro FLT120 Ofis ve Ev Siyah Filtre Kahve Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Geniş Kahve Potu

Oldukça geniş tasarlanan cam kahve potu 1.8 litre kapasiteye sahiptir. Özel dayanıklı camdan yapılan geniş kahve potu sayesinde bir kerede birçok misafirinize veya iş arkadaşınıza kahve hazırlayabilirsiniz.

Saatte 144 Fincan Kahve

Geniş kapasitesinin yanı sıra kısa sürede demleme özelliği sayesinde ev ve iş kullanımına son derece uygun üretilen KEF filtre kahve makinesi, saatte 144 fincan kahve demleyerek benzerlerinden ayrılan bir performans gösterir.

Hızlı Demleme Süresi

Opsiyonel demleme süresi sunan KEF Filtro, standart kahve hazırlama süresine ek olarak 6 dakika hızlandırılmış kahve demleme seçeneği sunar. Bu sayede beklenmedik veya kalabalık misafirlerinize kahve ikram edebilirsiniz. Ayrıca ofiste kahve bittikten sonra uzun süre beklemek zorunda kalmazsınız.

KEF Filtro ile Lezzetli Kahveler

KEF filtre kahve makinesi demleme ve ısıtma özellikleri ile kahve çekirdeğinin en lezzetli halini sunmak için tasarlanmıştır. Kısa sürede yoğun aromaya sahip kahve demler ve uzun süre sıcak tutar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
KEF FİLTRO FLT120 OFİS VE EV FİLTRE KAHVE MAKİNESİ SİYAH
Güç (w)
2800 W
Su Kapasitesi
1.8 LT
Kullanım Tipi
MANUEL
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Üretim Yeri
Türkiye
Henüz yorum yok