Delonghi BCO421S Combi Espresso ve Filtre Kahve Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Çok Yönlü Tasarım

İki kahve makinesinin kombinasyonu olarak nitelendirilen Delonghi Combi BCO421S, lezzetli espresso ve filtre kahve hazırlamanız için tasarlanır. Cappucino sistemi sayesinde köpürtülmüş süt içeren pek çok espresso bazlı kahve yapmanıza imkân tanıyan model, İtalyan stilinin tüm inceliklerini bünyesinde barındırır.

Delonghi Teknolojisiyle Tanışın

Modelde yer alan Delonghi patentli önden dolum sistemi, kahve ve suyu aynı alandan pratik biçimde doldurmanıza izin verir. Yüksek teknoloji ve kaliteli kahve deneyimini bir arada sunan model, konforlu kullanıma katkıda bulunur.

Yüksek Kapasite

Tek seferde on fincan kahve hazırlamanıza izin veren model sayesinde tüm sevdiklerinize aynı anda kahve hazırlayabilirsiniz. Nefis aromalarıyla tam kıvamında hazırlanan kahveleriniz, en özel anlarınıza keyifle eşlik eder.

Tek Cihazla Olağanüstü Çeşitlilik

Modelde yer alan geleneksel süt köpüğü başlığı, profesyonel kalite ve geniş yelpazede kahve hazırlamanızı mümkün kılar. Cappuccino, macchiato, latte, sütlü filtre kahve ve daha birçok kahve çeşidine imza atan Delonghi Combi, hem ev hem de iş yerinde kullanmak için ideal bir seçimdir.

Su Filtresiyle Daha Lezzetli Kahveler

Cihazda mükemmel kahve deneyimini garanti altına almak üzere su filtresi kullanılır. Kireç önleyici filtre sayesinde espresso ve filtre kahveleriniz en ideal sertlikteki suyla hazırlanır ve kahve lezzetinden ödün verilmez.

Eşsiz Cappuccino Sistemi

Bir Delonghi tasarımı olan cappuccino sistemi, size ve sevdiklerinize lezzetli ve ideal kahve deneyimini sunmak üzere geliştirilir. 15 bar basınca sahip olan sistem, kadife kıvamında bir süt kreması ile birlikte olağanüstü kahve aromaları ile tanışmanıza imkân tanır.


Modern ve Şık Görünüm

İtalyan kahve deneyimini yaşamanız için tasarlanan Delonghi Combi BCO421S, çok şık ve modern bir görünüme sahiptir. Model kompakt tasarımıyla fazla yer kaplamaz ve kullanıldığı yere eşsiz kahve kokusuyla birlikte modern bir hava katar.

Çıkarılabilir Su Haznesi

Delonghi Combi BCO421S kahve makinesinde çıkarılabilir su haznesi bulunur. Çıkarılabilir su haznesi tasarımı, hem su dolumu hem de temizlik bakımından pratik ve hijyenik kullanımı destekler.

Teknik Özellikler

 • Renk: Siyah/Gümüş
 • Ağırlık: 7,1 kg
 • Su kapasitesi: 1 lt
 • Güç: 1750 W
 • Voltaj/Frekans (V~Hz): 220-240 V / 50-60 Hz
 • Boyutlar: 32,4 x 37,1 x 28,3 (Y x G x D) cm
 • Basınç gücü: 15 bar
 • Fincan sayısı: 10
 • Cappuccino sistemi: Var
 • Aroma saklayıcı: Var
 • Çıkarılabilir damlama tepsisi: Var
 • Espresso filtresi: Var

Genel Özellikler

Kahve Tipi
Espresso ve Filtre Kahve
Su Kapasitesi
1000 ML
Fincan Kapasitesi
10 Fincan

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.