Smeg BCC02WHMEU 50's Style Otomatik Espresso Kahve Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Kahve Çekirdeği Öğütme Aparatı

Dakikalar içinde çekirdekten fincana kahve hazırlayabilen Smeg BCC02WHMEU 50's Style Otomatik Espresso makinesi, taze çekilmiş kahve çekirdeklerini öğüterek demlemeye hazır hale getirir. Ardından ise seçtiğiniz kahve türüne göre farklı sürelerde ve basınç ile demleme yapar.

Süt Köpürtücü Avantajı

Yumuşak içimli kahveleri tercih edenler için süt köpürtücü de bulunan Smeg BCC02WHMEU 50's Style Otomatik Espresso makinesi ile sert kahvelerin yanı sıra Cappuccino, Flat White ve Latte gibi sütlü kahveler de hazırlayabilirsiniz.

Sezgisel Kontrol Paneli

Dokunmatik ve sezgisel kontrol panel sayesinde oldukça pratik bir kullanım süreci vadeder. Bu panel sayesinde tek dokunuş ile favori kahvenizi hazırlayabilir, farklı kahve tariflerini kaydedebilir, demleme süresini, aromayı ve demlemeye başlama zamanını belirleyebilirsiniz.

Çok Fonksiyonlu Otomatik Tasarım

Ayarlanabilir basınç pompası, süt köpürtücü, kahve çekirdeği öğütücü ve dokunmatik kontrol paneli ile tam otomatik bir kahve makinesi olan Smeg BCC02WHMEU 50's Style sayesinde dilediğiniz zaman taze kahveler içebilirsiniz

Ayarlanabilir Pompa Basıncı

Maksimum 19 bar basınç ile çalışan demleme pompası sayesinde farklı damak zevklerine hitap eden aromalı kahveler hazırlayabilir, dünyaca ünlü kahveleri orijinal lezzetleri ile tüketebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BCC02WHMEU ESPRESSO KAHVE MAKİNESİ
Güç (w)
1350 W
Su Kapasitesi
1.4 LT
Kullanım Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Üretim Yeri
Çin
Marka
SMEG
Henüz yorum yok