Tefal Magic Tea XL BJ561DTR 1650 W Çelik Çay Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Dayanıklı Çelik Gövde

Paslanmaz çelik malzemelerden üretilen Tefal Magic Tea XL çay makinesi, yüksek dayanıklı yapısı ile ön plana çıkar. Uzun ömürlü kullanım imkânı sunan çay makinesi, evde ve ofiste kullanım için idealdir.

Çayın Doğal Lezzetini Korur

Şık tasarım detayları ile donatılan çay makinesi, kullanıldığı her alana estetik görünüm kazandırır. Çelik hazne, çay yapraklarının doğal aromasını ve lezzetini korur.

Otomatik Kapanma ile Enerji Tasarrufu

Işıklı göstergeye sahip Tefal çay makinesi, kaynama ve ısıtma işlemlerinde farklı uyarılar verir. Su kaynadıktan sonra otomatik sıcak tutma moduna geçen ürün, enerji tasarrufu sağlar.

Ergonomik Tasarım Detayları

Gizli ısıtma parçaları estetik görünümüne katkı sağlar. Kullanışlı açma/kapama tuşu, ergonomik tasarımı ile beğeni toplar.

Muhafaza Koşullarında Kolaylık Sağlar

Kablo saklama bölümü bulunan çay makinesi, muhafaza sırasında da kullanıcısına kolaylık sağlar. 360 ° dönebilen taban, pratik kullanım için oldukça elverişlidir.

XL Kapasitesi ile Sınırsız Çay Keyfi

1.8 lt su ısıtıcı haznesi ve 1.2 lt demlik, tek seferde fazla miktarda çay demlemenize olanak tanır. Kalabalık aileler, misafir toplantıları ve çay keyifleri için Tefal Magic Tea XL çay makinesini güvenle tercih edebilirsiniz.

 Güvenlik Sunan Emniyet Sistemi

Susuz çalışmayı önleme sistemi, olası kazaların önüne geçerek güvenli kullanım sağlar. Çay makinesinde su bittiğinde kendini otomatik kapatarak gereksiz çalışmaya engel olur.


 Yüksek Hızlı Performans

1650 Watt güç ile işlevsel hale gelen çay makinesi, yüksek miktarda suyu kısa sürede kaynama noktasına ulaştırır. Lezzetli ve tam kıvamında çay demleyebilir, gerektiğinde su ısıtıcı olarak da kullanabilirsiniz.

 Özellikler

  • Güç: 1650 W
  • Su Isıtıcı Kapasitesi: 1.8 lt
  • Çay Filtresi: Var
  • Gövde Malzemesi: Çelik
  • Demlik Kapasitesi: 1.2 lt
  • Susuz Çalışmayı Önleme: Var
  • Kaynama Göstergesi: Var
  • Işıklı Uyarı: Var
  • Otomatik Kapanma: Var
  • 360 ° Dönebilen Taban: Var        

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.