Bernardo Sapphire 2in 1 Çay Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Geniş Kapasite

Bernardo Sapphire çay makinesi, geniş haznesi sayesinde kalabalık aile ve misafirlere uygun bir kullanım olanağı sunar. 1,7 litre su ısıtıcı haznesi; 0,7 litre demlik hacmi ile tek seferde çok miktarda çay demlemek mümkün hale gelir.

Yüksek Performans

Sapphire 2'in 1 çay makinesi sadece çay demlemekle kalmaz; yemek, bitki çayı, kahve veya bebek maması gibi hazırlıklarınızda ihtiyaç duyduğunuz sıcak suyu çok kısa bir sürede karşılar. 2000 W enerji gücü ile hızından ödün vermez. Zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Üstün Kaliteli Malzeme İçeriği

Birinci sınıf paslanmaz çelik gövdesi kolay deforme olmaz. Korozyona ve rutubete karşı üstün koruma göstererek ilk günkü formunu ve performansını uzun süre muhafaza eder. Darbelere karşı dayanıklılığı ile çizilme, çatlama gibi sorunlarla karşılaşma riskinin önüne geçer. Gıda ile temasa uygunluğuyla güven verir.

Ergonomik ve Kullanışlı Tasarım

Bernardo Sapphire 2'in 1 çay makinesi, yüksek ısıdan etkilenmeyen tutma kulbu ve demlik kapağından meydana gelir. Tam olarak kavrayabileceğiniz tutma kulbu kolay bir şekilde çay servisi yapabilmenizi sağlar. 360 derece dönebilen tabanı ve kablosuz kullanma avantajı, hareket kısıtlaması olmadan çay pişirmenize olanak sunar.

Akıllı Enerji Sistemi

Özel Dual ısıtma teknolojisi ile enerjiyi hızlı ve eşit bir şekilde ileterek biriktirdiği enerjiyi uzun süre muhafaza eder. Kaybı en aza indirerek %90 oranında enerji tasarrufu sağlar. Böylece hem bütçenizi hem de çevrenizi korur.

Şık Dizayn

Bernardo çay makinesi, trend görünümü ve modern tasarımı ile mutfaklarınızın havasını değiştirir. Sade ve şık dizaynı sayesinde her konsepte kolaylıkla uyum sağlar.

Emniyetli Çalışma Mekanizması

Sapphire çay makinesi, su eklemediğiniz sürece veya buharlaşma sebebiyle suyun bitmesi durumunda anında algılayarak enerji iletimini keser. Böylece olası kazaları engeller. Su kireç filtresi, temiz içerikli bir suda güvenle çay pişirebilmenize yardımcı olur. Otomatik kapanma özelliği gözünüzü arkada bırakmaz.

Güçlü Uyarı Sistemleri

2 farklı fonksiyonu bulunan Bernardo Sapphire, hangi aşamada olduğunu ışıklı uyarı sistemi sayesinde rahatlıkla haberdar eder. Kaynama göstergesi aracılığı ile kontrolü size bırakır.

Teknik Özellikler

  • Model: Sapphire 2'in 1
  • Gövde malzemesi: Çelik
  • Filtresi: Var
  • Güç: 2000 W
  • Demlik kapasitesi: 1,7 lt
  • Su ısıtıcı kapasitesi: 0,7 lt
  • Kaynama göstergesi: Var
  • Sıcak tutma işlevi: Var
  • Su kireç filtresi: Var
  • Susuz çalışma emniyeti: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.