Smeg BLF01 Retro Blender

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

BOĞAZİÇİ İTHALAT DIŞ TİCARET PAZ. LTD. ŞTİ.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Bıçak Gücünü Keşfet

Blenderin sahip olduğu 800 W gücü ile işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştirebilmektedir. Doğrama gücünü de etkileyen bu hız ile kişilerin işleri oldukça kolay hale gelmektedir. Hızlı bir şekilde işlemlerin gerçekleştirilmesi kişileri zaman tasarrufunu yapmasını da yanında getirecektir.

Kaymaz Taban Özelliği

Blenderin sahip olduğu kaymaz taban özelliği sayesinde blender çalışırken tabanında asla kaymalar meydana gelmez, yere düşmesi gibi olumsuz durumların oluşması engellenebilmektedir. Böylelikle daha verimli şekilde işlemler gerçekleşebilir.

Hız Kademeleriyle Kontrol Daima Sende

Blenderin sahip olduğu hız arttırma özelliği ile çeşitli şeylerin parçalanma işlemleri gerçekleşirken ürünün özelliğine göre hız arttırma işlemi yapılabilecektir. 4 çeşit hız artırma kapasitesinin olması en doğru şekilde işlemlerin gerçekleşmesin sağlayabilir.

Paslanmaz Çelik Bıçak

Sahip olduğu paslanmaz çelik bıçak yapısı ile blenderin uzun yıllar kullanılması mümkün olabilecektir. Ne kadar fazla kullanılırsa kullanılsın bıçakta kesinlikle zedelenmeler meydana gelmeyecektir. Uzun yıllar kullanılsa bile ilk günkü gücünü koruyabilecektir.

Temizlenebilir Bıçak Yapısı

Blenderin sahip olduğu çıkabilir bıçak yapısı sayesinde temizliğinin yapılması da oldukça kolay bir hal almaktadır. Blender her kullanıldığında bıçağı kolay bir şekilde çıkarılıp yıkanarak tekrar blendera takılması mümkün olacaktır. Aynı zamanda paslanmaz çelik yapısı ile de bıçak asla zarar görmez.

Buz Kırma Fonksiyonu İle Soğuk Tarifler Dene

Blenderin buz kırma özelliği ile soğuk içeceklerin hızlı bir şekilde hazırlanması mümkün olacaktır. Buzun sert yapısı blenderin yapısına ise asla zarar vermez. Buzlar saniyeler içinde parçalanarak sıcak yaz günlerinde soğuk içecekler yapılarak ferahlığın tadına varılabilmektedir

Özellikler

  • Hazne kapasitesi : 1.5 lt
  • Çıkartılabilir çift uç : Var
  • Pulse fonksiyonu : Var
  • Smoothie fonksiyonu : Var
  • Ice crush fonksiyonu : Var
  • hız seviyesi : 4
  • Maks. dönme/dakikası : 18000
  • Yumuşak başlangıç fonksiyonlu motor
  • Güç :  800 W
  • Ölçme kapağı : Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
RETRO BLENDER BLF01
Üretim Yeri
İtalya
Marka
SMEG
Güç (w)
800 W
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Sub Kategori
TDA
Marka
SMEG
Henüz yorum yok