Samsung EI-T5300 Kablosuz Akıllı Tag

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Ürün tükenmek üzere
RENK

YEDİ24 TEKNOLOJİ OTOMOTİV İNŞAAT TURİZM VE GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-148746

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Samsung Kablosuz Akıllı Tag

Samsung EI-T5300 kablosuz akıllı tag, yeni nesil teknoloji ile eşyaların kaybolmasını önleyen bir sistem sunar. Anahtarlık, seyahat bavulu ve sizin için değerli olan tüm eşyalarınıza akıllı tag’i kolay bir şekilde yerleştirebilir ve eşyalarınızın yerini, anlık olarak tespit edebilirsiniz. 

SmartThings ile Kontrol Sizde

Samsung SmartThings uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek kablosuz akıllı tag ile bağlantı kurabilirsiniz. Kaybolan nesneye ulaşmak için yalnızca telefonunuzun zil düğmesine dokunmanız yeterli. Gelen çağrılar için belirlediğiniz zil sesi, ayarladığınız ses seviyesinde duyulmaya başlanacaktır. Bu sesi takip ederek kayıp eşyalarınıza ulaşabilirsiniz.

Güçlü Kablosuz Eşleşme

Bluetooth 5.0 versiyonlu bağlantı teknolojisine sahip olan Samsung akıllı tag, engelsiz ortamda 120 metreye kadar kablosuz bağlantı performansını korur. Yakınınızda olan, ancak bulamadığınız eşyalar için akıllı ve güvenilir çözüm sunar.

Galaxy Find Network ile Çevrim Dışı Kullanım

Yalnızca Galaxy cihazlarda kullanılabilen, çevrim dışı Samsung akıllı tag kullanımına imkân sağlayan Galaxy Find Network, etiketin geriye doğru izini sürerek geçmiş kayıtları incelemenize olanak tanır. Bu teknolojisi sayesinde cihazınız kapalı olsa dahi sizin için önemi olan nesnelerin yerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

IoT Cihazları Uzaktan Denetleyin

Samsung SmartTag, çeşitli IoT cihazları denetlemeyi sağlayabilir. Böylece akıllı tag ile evinizi, daha eve gelmeden tek bir dokunuşla kontrol edebilirsiniz.

Minimal, Fonksiyonel Tasarım

Samsung EI-T5300 kablosuz akıllı tag, minimal tasarımı ile oldukça zarif bir forma sahip. Tasarımda yer alan halka bölüm, akıllı tag’inizin farklı eşyalara kolaylıkla yerleştirilmesi içindir. Fonksiyonel dizayn sayesinde evcil hayvanlarınızın tasmalarına dahi pratik bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Model: EI-T5300
  • Ürün Tipi: Akıllı Tag
  • Bağlantı Özelliği: Kablosuz
  • Bluetooth Teknolojisi: 5.0
  • Bağlantı Mesafesi: 120 metreye kadar
  • Çevrim Dışı Kullanım: Galaxy Find Network ile Sadece Galaxy Cihazlarda
  • IoT Cihaz Kontrolü: Evet
  • Uyumluluk: Android OS 8 ve Üstü Galaxy Cihazlar

Henüz yorum yok