Hiking WH1 Akıllı Saat

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

CİN CİN ELEKTRONİK TİCARET SANAYİ VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hiking WH1 Akıllı Saat

Hiking WH1 akıllı saat, etkileyici tasarıma sahip giyilebilir teknolojisi ile hem modern hem de gelişmiş bir sistem sunar. Günlük yaşamda, egzersizlerde veya antrenmanlarda kullanmak üzere kolaylık sunan özelliklere sahiptir.

Kompakt ve Kolay Okunan Ekran

Kompakt 1.3 inç ekran tasarımı sayesinde minimal bir kontura sahip olan Hiking WH1 akıllı saat, şık bir görüntü yansıtırken renkli ve detaylı bilgi aktaran göstergesiyle de birçok fonksiyonu kolaylıkla kullanmayı sağlar. Adım sayınızı, yakılan kalori değerinizi ve daha birçok bilgiyi bu sayede daha pratik ve kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Yüksek Pil Kapasitesi

600 mAh pil kapasitesi sayesinde uzun soluklu bir kullanım imkânı sunar. WH1 akıllı saat, yüksek pil kapasitesi ile açık alan aktivitelerinde, günlük egzersizlerde şarj seviyesi için duyulan endişeyi ortadan kaldırır.

Universal Kullanım

Android 4.4, iOS 9 işletim sistemleri veya daha üstü sistemler ile uyumlu olan Hiking akıllı saat, universal kullanıma imkân sağlayan teknolojisi ile ön plana çıkar. Akıllı saat, bu teknoloji ile her iki sisteme sahip olan akıllı telefon kullanıcıları için de esnek ve pratik çözüm sunar.

Gelişmiş Fonksiyonlar

Adım sayar, kalp atış takibi, aktivite izleyici, kalori hesaplama fonksiyonları ile günlük egzersizlerinizin sonuçlarını hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra egzersiz sırasında gelen SMS okuma, arama, kamera ve müzik yönetme özellikleri sayesinde akıllı telefonunuz ile bağlantınızı sürdürebilirsiniz.

Optimum Konfor

Hiking WH1 akıllı saat, yumuşak ve birinci sınıf kaliteye sahip kayış dokusu sayesinde saatler boyunca kullanımda dahi rahatsızlık hissi uyandırmaz. Bu optimum konfor sunan esnek dokusu ile dilediğiniz süre boyunca akıllı saatinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Marka: Hiking
 • Model: WH1
 • Ürün Tipi: Akıllı Saat
 • İşlemci: MTK2502
 • Hafıza: 32 MB
 • Batarya: 600mAh
 • Ekran: 1.3 inç 240 pix
 • Bluetooth Versiyonu: 4.0
 • Sistem: Android 4.4 ve Üzeri / iOS 9 ve Üzeri
 • Boyutlar: 46 mm x 11.4mm
 • Fonksiyonlar: Gelen SMS Okuma, Arama Yönetme, Adım Sayar, Kamera Yönetme, Müzik Yönetme, Suya Dayanıklılık, Kalp Atış Takibi, Aktivite İzleyici, Kalori Hesaplama

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.