Mcdodo Type-C Hızlı Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TUNA İLETİŞİM DAY.TÜK.MALL.İNŞ.TİC.LTD.ŞTİ.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hızlı Şarjın Tadını Çıkarın

Desteklenen cep telefonlarında Mcdodo Type-C hızlı şarj kablosu yüksek verimlilik sunar. Hızlı şarj sayesinde kısa sürede pilinizi tamamen doldurur.

Kesintisiz Veri Aktarımı

Teknolojik cihazlar ve depolama aygıtları arasında kesintisiz veri aktarımı sunan kablonun hızı sayesinde son derece kullanışlı özellikler vadeder.

Kaliteli ve Uzun Ömürlü Materyal

Sararak ve dolayarak saklanabilen Mcdodo Type-C kablo modeli kaliteli materyalden üretilir. Eğilip, bükülmeler karşısında formunu uzun süre korur.

Hafif ve Taşınabilir Boyutlar

Her an hızlı veri aktarımı ve şarjın tadını çıkarmanız için taşınabilir boyuta sahiptir. Hafif ve kompakt tasarıma sahip kabloyu sararak cepte ve çantada taşıyabilirsiniz.

Teknolojik Cihazlara Uyumlu

Cep telefonu, tablet, smart TV ve depolama aygıtları gibi farklı cihazlarda veri aktarımı için kullanılabilir. Destekleyen cihazlarda hızlı şarj özelliği yüksek performans sunar.

Zamandan Tasarruf Ettirir

Her an harekete hazır olmanız için pilinizi dolu tutmak mı istiyorsunuz? Sahip olduğu aktarım hızı sayesinde zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Depolama Aygıtlarına Uyumlu

Veri ve şarj depolama aygıtlarının çoğu ile uyumlu şekilde çalışan kablo işlevselliği ile öne çıkar. Pilinizi doldurmak ya da veri aktarımı yapmak için tercih edebilirsiniz.

Yüksek Elektrik Aktarımı

Gücü ile dikkatleri üzerine çeken yeni nesil Type-C kablo ile laptoplarınızı bile şarj edebilirsiniz. Küçük tasarımına karşı hız ve gücü ile sorunsuz şekilde enerjiyi aktarır.

Teknik Özellikler

  • Model: CA4880
  • Ürün: Şarj kablosu
  • Şarj: Type-C hızlı şarj
  • Uyumluluk: Cep telefonu, tablet, laptop
  • Özellikler: Hızlı veri aktarımı, hızlı şarj, kaliteli materyal, uzun ömürlülük

Diğer Özellikler

Kablo Tipi
TPE

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Type-C

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.