Motorola Pulse M Series Premium Mikrofonlu Kablolu Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ÖZTELKUM TELEKOMÜNİKASYON SAN VE TİCA.Ş.-100819

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Dayanıklılığı Artıran Metal Dizayn

Motorola Pulse M Series Premium kulaklık, metal tasarımı ile herhangi bir hasar ortaya çıkmadan uzun süreli kullanım imkânı sunar.


Güçlü Hoparlör Yapısı

Güçlü bas ve yüksek kaliteli ses çıkışı sağlayan Neodmiyum magnetli 40 mm hoparlör yapısına sahip olan ürün sayesinde kendinizi müziğin ritmine bırakabilirsiniz.

Konforlu Kullanım Sağlayan Detaylar

Kulak yastıklarının yumuşak yapısı ve rahatlık sağlayan kafa bandı ile uzun süreli kullanımlarda bile rahatsız etmez. Böylece tüm gün rahatlıkla kullanabilir, müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Şık Dizaynı ile Stilinizi Yansıtın

Motorola Pulse M Series Premium kulaklık, oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Dikkat çekici tasarımı sayesinde gittiğiniz her yerde tarz görünmenizi sağlar.


Yüksek Seviyede Gürültü İzolasyonu

Dışarıdan gelen gürültü ne kadar yüksek seviyede olursa olsun, müziğe konsantre olabilmeniz için ideal yapıdadır. Gürültü önleyici özelliği ile duymak istemediğiniz sesleri kulaklığın dışında bırakabilirsiniz.


Kesintisiz İletişim İçin Kaliteli Mikrofon

Kulaklığın mikrofonlu kablosu sayesinde telefon görüşmelerinizi rahatlıkla yapabilir, oyun oynarken arkadaşlarınızla iletişime geçebilirsiniz. Pürüzsüz ses iletme özelliği sayesinde kesintisiz iletişimin keyfini çıkarabilirsiniz.


Ayarlanabilir Kafa Bandı

Kafa bandını baş genişliğine göre istediğiniz biçimde ayarlayabilirsiniz. Bu sayede kulaklığınızı kişiselleştirebilir rahat bir kullanıma sahip olabilirsiniz.


Güçlü Kablo Donanımı

Üründe kullanılan kablo yapısının kaliteli olması, sesin her zaman en net haliyle size ulaşmasını sağlar. Kesintisiz bir kullanım sunan Motorola Pulse M Series Premium, ihtiyacınız olan bütün özelliklere sahiptir.

Özellikler

  •   Marka: Motorola
  •   Model: Pulse M Series Premium
  •   Bağlantı şekli: Kablolu
  •   Kullanım şekli: Kulak üstü
  •   Hoparlör türü: Neodmiyum magnetli hoparlör
  •   Hoparlör genişliği: 40 mm
  •   Gürültü önleme: Var
  •   Jak genişliği: 3,5 mm
  •   Mikrofon türü: Kablo üzeri

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak Üstü

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablolu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.