Trust Nika Compact Bluetooth True Wireless Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tek Şarj ile Uzun Süre Kesintisiz Performans

Tam dolu şarj ile yoğun kullanımda 5 saat, genel kullanımda 8 saate varan kesintisiz kullanım sunar. Şarj kutusu ile kullanım süresini 18 saate kadar uzatabilir, uzun yolculuklarda bile uzun süre müzik dinleyebilirsiniz.

Konforlu ve Güvenli Kullanım

Yoğun fiziksel aktivite sırasında bile kulaktan çıkmayan yumuşak silikon tıkaçlar, uzun süreli kullanımlarda bile rahatsızlık vermeyen tasarımı ile konforlu ve güvenli bir kullanım sağlar.

Tek Dokunuşla Kontrol Avantajı

Sezgisel dokunmatik kontrol teknolojisi sayesinde sadece kulaklığınıza dokunarak aramaları yanıtlayabilir, şarkı seçebilir, sesli asistanı aktif edebilir ve ses seviyesini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Avantaj Sağlayan Minimal Tasarım

Minimal tasarımı ve kompakt boyutu sayesinde kişisel aramalarınızı rahatlıkla yapabilir, gürültüsünden rahatsız olduğunuz ortamlarda kulaklık kullandığınız görünmeden müzik veya podcast dinleyebilirsiniz.


Yüksek Kaliteli Ses Performansı

Yüksek bas deneyimi sağlayan 10 mm ses sürücüleri sayesinde yüksek kaliteli ses aktarımı gerçekleştirirken, sesleri en ince detaylarına kadar duymanızı sağlar.

Tek Dokunuşla Sesli Asistana Erişim Avantajı

Dokunmatik kontrol paneli sayesinde tek bir dokunuş ile akıllı telefonunuzun sesli asistanını anında aktif edebilirsiniz.Bunun için çantanızdan telefonunuzu çıkarmanıza gerek kalmaz.

Farklı Kulak Yapılarına Uygun Silikon Uçlar

Trust Nika Compact kulak içi kulaklık, S, M ve L boylardaki yumuşak silikon uçları sayesinde herkes için ideal kulaklığa dönüşür. Dolayısıyla kulaklığın kulağınıza büyük veya küçük gelmesi gibi sorunlar yaşamazsınız.

Hareket Özgürlüğü Sunan Kullanım Mesafesi

Bluetooth bağlantısı ile 10 metre kullanım mesafesi sunan Trust Nika Compact kulaklık sayesinde akıllı telefonunuza veya medya cihazlarınıza yakın olmak zorunda kalmazsınız. Bu sayede özel telefon görüşmelerini bulunduğunuz ortamdan uzaklaşarak yapabilir, özgürce hareket edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Ses Çıkışı: Stereo
 • Bağlantı Tipi: Tam Kablosuz
 • Sürücü boyutu: 10 mm
 • Frekans aralığı: 20 Hz - 20000 Hz
 • Bluetooth versiyonu: 5.0
 • Çekim mesafesi: 10 metre
 • Kullanım Süresi: Min. 5 saat- Max. 18 saat
 • Hassasiyet: 96 dB
 • Uzaktan Kumanda: Var
 • Mikrofon: Var
 • Sesli Asistan Desteği: Var
 • Bluetooth: Var

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak İçi

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablosuz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.