Spigen Legato Sport R53 Kablosuz Kulaklık

5,0
RENK

DEMSAN BESİCİLİK ELEKT. LTD. ŞTİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sporcular İçin İdeal Suya Dayanıklı Kablosuz Kulaklık

Suya dayanıklı ve ergonomik tasarımıyla öne çıkan model, yürüyüşte ya da antrenmanlarda müzik dinlemeyi sevenlerin beğenisini kazanıyor. Sporcular için ideal Suya Dayanıklı IPX 7 su geçirmezlik sertifikası ile göz dolduran ürün, hafif ve sağlam yapısı ile dikkat çekiyor.

Yüksek Kalite Ses, Bass Performansı

Modelin sahip olduğu üst düzey ses performansı, kablosuz müzik dinleme deneyiminizi kaliteli bir hâle getiriyor. Bass sesleri öne çıkaran yüksek kalitede ses çıkışı, sevdiğiniz parçaların ritmini ideal bir şekilde hissedebilmenizi sağlıyor. Ürünün sağ kulaklığına dahil olan mikrofon ile nitelikli telefon görüşmeleri gerçekleştirilebiliyor. Görüşme esnasında seslerin net ve temiz olmasını sağlayan CVC 6.0 gürültü önleme teknolojisi, sık sık telefon konuşması yapanların işine yarıyor.

Pratik Kullanım Ergonomik Tuş Tasarımı

Pratik düğmeleri ile rahatlıkla kontrol edilebilen ürün, işlevsel fonksiyonları ile dikkat çekiyor. 2 ayrı telefona bağlanabilme özelliği de modelin daha verimli bir biçimde kullanılabilmesine imkan tanıyor. Kulaklığın ergonomik tasarımı, hareket ederken de kulağınızda kalabilmesini sağlıyor. Zarif dizaynı ile öne çıkan model, sporcuların enerjik giyim stillerini başarıyla tamamlıyor.

Özellikler

  • Kablosuz Bağlantı Türü: Bluetooth 4.1
  • Pil Gücü: 90 mAh
  • Şarj Süresi: 2 saat
  • Çalışma Süresi: 5-7 Saate Kadar Çalışma Süresi
  • Bekleme Süresi: 230 Saate Kadar Bekleme Süresi

Toplam 1 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Kullanım Kolaylığı
5,0
Ürün Fonksiyonları
5,0