Motorola Pulse Escape + Camo Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ÖZTELKUM TELEKOMÜNİKASYON SAN VE TİCA.Ş.-100819

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hafif ve Katlanabilir Tasarım

Motorola Pulse Escape + Camo oldukça hafif olan ve katlanabilir tasarımı ile dikkat çeker. Yolculuklarda veya gün içi kullanımlarında kolaylıkla katlayarak çantanızda taşıyabilirsiniz. Hafif olması sayesinde kulaklığınızı gün boyu kullansanız bile kulağınızda ağırlık hissi yaratmaz. 

Yağmur ve Terlemeye Karşı Dirençli

Motorola Pulse Escape + Camo IP54 teknolojisi sayesinde yağmur ve terlemeye karşı yüksek dayanıma sahiptir. Bu sayede spor yaparken veya yağmurlu havalarda kulaklığınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

20 Saate Varan Kesintisiz Müzik Deneyimi

Motorola Pulse Escape + Camo kulaklığınızı gün goyu konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. 20 saate kadar kullanım sağlayan şarjı süresi ile en sevdiğiniz müzikleri ve yapımları şarj problemi yaşamadan dinleyebilir veya izleyebilirsiniz.


Geliştirilmiş İzolasyon

Motorola Pulse Escape, çevre seslerine karşı geliştirilen yüksek izolasyonu ile oldukça konforludur. Kulaklığınızı kullandığınız esnada çevrenizdeki sesleri minimuma indirerek çok daha kaliteli ve keyifli bir müzik deneyimi sunar.

Geniş Kapsama Alanı

18 metreye kadar bağlantısını koruyan Motorola Pulse Escape + Camo, hareket özgürlüğü sağlar. Ev veya ofis gibi kapalı alanlarda kulaklığınızı kullandığınızda, kulaklığın bağlı olduğu cihazı cebinizde taşımak zorunda kalmadan müzik dinlemeye devam edebilirsiniz.


Kulaküstü Kamuflaj Tasarımı

Kulak üstü olan bu model, oldukça zevkli bir tasarıma sahiptir. Kamuflaj deseni ile de farklı türlerdeki kıyafetleriniz ile başarılı bir şekilde kom binleyebilirsiniz.

Üstün Bluetooth Teknolojisi

Motorola Pulse Escape + Camo, eşsiz müzik deneyimini Bluetooth ile kablosuz olarak kesintisiz şekilde sunar. Böylece kablo karışıklığı yaşamadan özgür bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Aux Jak Girişi ile Fonksiyonel Kullanım

Motorola Pulse Escape kulak üstü kulaklık, sahip olduğu 3.5 mm Aux Jak girişi sayesinde kablo ile de bağlantı sağlar. Müzik dinlemek istediğiniz cihazın Bluetooth özelliği bulunmuyorsa veya şarjı azaldığı için Bluetooth özelliğini açmak istemiyorsanız, elinizde bulunan ve çift taraflı Jak girişi olan bir kablo ile kulaklığınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Özellikler

  •   Bluetooth kulak üstü kulaklı
  •   3.5 mm Aux Jak girişi
  •   IP54 teknolojisi
  •   20 saat kullanım imkanı
  •   Ergonomik ve katlanabilir tasarım
  •   18 metre geniş çekim alanı
  •   Gelişmiş gürültü önleme
  •   Çoklu cihaz özelliği

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak Üstü

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablosuz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.