Disney Marvel Avengers Yenilmezler Lisanslı Bluetooth Kulak Üstü Çocuk Kulaklığı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Marvel Avengers Yenilmezler Lisanslı Kulaklık

Marvel’in Avengers Yenilmezler çizgi romanında yer alan Thor, Hulk, Captain America ve Iron Man görsellerinin yer aldığı lisanslı Bluetooth kulaklık, çocuklara özel tasarımı, ses seviyesi limiti ve kolay deforme olmayan yapısı ile hem güvenli hem de uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Kablosuz Kullanım Avantajı

Bluetooth bağlantı ile çalışan ve tamamen kablosuz bir kullanım sunan Marvel Avengers Yenilmezler çocuk kulaklığı, hareket özgürlüğü sağlar. Söz konusu kulaklığı, Bluetooth teknolojisini destekleyen tüm cihazlar ile eşleştirerek kullanabilirsiniz. 

Uzun Ömürlü Batarya

Dahili 450 mAh batarya sayesinde uzun süre kesintisiz müzik dinleme olanağı tanıyan Marvel Avengers Yenilmezler çocuk kulaklığının şarjı tükendiğinde USB-C bağlantı kablosu ile yeniden şarj edebilirsiniz.

Kablolu Kullanım Avantajı

Şarj süreci boyunca kullanmaya devam etme ayrıcalığı sunan Marvel Avengers Yenilmezler çocuk kulaklığı, kesintisiz bir kullanım süreci sunar. Böylece acil durumlarda kulaklığın yeniden şarj olmasını beklemeniz gerekmez.

Üstün Ses Aktarım Performansı

40 mm ses sürücüleri ve geniş frekans tepkisi sayesinde yüksek kaliteli ve net bir ses aktarımı gerçekleştirir. Müzik dinleme, video oyun oynama, film izleme gibi pek çok aktivitede parazitlerden arındırılmış, net ve kesintisiz bir ses aktarım performansı gösterir.

Ses Ayar Tuşları ve Ses Limiti

Kulaklık üzerinde yer alan ses açma/kapama ve ses seviyesi ayar tuşları konforlu bir kullanım süreci sağlarken kulaklık sesi maksimum 85 dB ile sınırlandırılmıştır. Bu sınırlamanın amacı yüksek sesin neden olabileceği işitme problemlerinin önüne geçmektir.

Katlayarak Saklama Ayrıcalığı

Kablosuz tasarımı ile kolay saklama olanağı sunan Marvel Avengers Yenilmezler çocuk kulaklığı, ayrıca pratik bir şekilde katlanabilir. Bu da daha kolay saklama ve taşıma avantajı sunar. 

Teknik Özellikler

  • Kulaklık Tipi: Çocuk Kulaklığı
  • Kullanım Şekli: Kulak Üstü
  • Bağlantı Türü: Bluetooth
  • Batarya Kapasitesi: 450 mAh
  • Sürücü Çapı: 40 mm
  • Frekans Tepkisi: 20 Hz- 20 KHz
  • Konnektör Tipi: 3,5 mm AUX
  • Ses Seviyesi Sınırı: 85 dB
  • Ses Kontrolü: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DİSNEY MARVEL AVENGERS YENİLMEZLER LİSANSLI BLUETOOTH KULAK ÜSTÜ ÇOCUK KULAKLIĞI
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Tipi
ÇOCUK KULAKLIĞI
Kulaklık Girişi
BELİRTİLMEMİŞ
Ses Yalıtım Özelliği
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
ÇOK RENKLİ
Ana Renk
ÇOK RENKLİ
Renk
ÇOK RENKLİ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
DISNEY
Henüz yorum yok