Cellularline Sensation iPhone 13 Pro Max Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Konforlu ve Doğa Dostu Koruma

Yumuşak doku hissi veren dış kılıf yüzeyi telefonu rahat ve konforlu şekilde tutmanıza yardımcı olur. Üretiminde geri dönüştürülen malzemeler kullanılan Cellularline Sensation iPhone kılıfı sayesinde hem telefonunuzu hem de doğayı koruyabilirsiniz.

Antibakteriyel iPhone 13 Kılıfı

Cellularline Sensation’ın sunduğu koruma yalnızca telefonunuzla sınırlı değildir. Gözünüzle görmediğiniz zararlı bakterilere karşı da kalkan görevi görür. Kılıfın yapımında kullanılan Microban antibakteriyel teknolojisi sayesinde Cellularline Sensation üzerinde bakteri üreyemez. Hijyenik Microban teknolojisi kılıfa entegre olduğu için sürekli koruma sağlar. 

Akıllı Telefonun Ömrünü Arttıran Koruma

Cellularline Sensation kılıf, akıllı telefonunuzun her ayrıntısına mükemmel şekilde uyum sağlar. Telefonunuzu sımsıkı saran silikon kılıfın iç kısmında etkili koruma sunan malzemeler kullanılır. Darbe emiciliği oldukça yüksek, yumuşak mikrofiber iç yüzey telefonunuzun kullanım ömrünü artırmaya yardımcı olur.

Kapsamlı Telefon Koruması Sağlayan iPhone Kılıfı

Akıllı telefon kasasının arka kısmının yanı sıra kenarlarını ve köşelerini de verimli şekilde korur. iPhone 13 Pro Max’ın konnektörlerini ve tuşlarını da kapsayan Cellularline Sensation koruması telefonun ilk günkü gibi çalışmasına katkıda bulunur.

Cellularline Sensation ile Kesintisiz Koruma Sağlayın

Mükemmel Cellularline Sensation korumasından telefonu şarj ederken de faydalanabilirsiniz. Kablolu ve kablosuz şarj cihazlarıyla uyumlu olan telefon kılıfını çıkarmadan da iPhone 13 Pro Max’in pilini şarj edebilirsiniz.

Ürün Özellikleri

  • Materyal: Silikon
  • Uyumlu Model: iPhone 13 Pro Max

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
IPHONE 13 PRO MAX SENSATION
Üretim Yeri
Çin
Uyumlu Model 1
APPLE IPHONE 13 PRO MAX
Materyal
SİLİKON
Renk
KIRMIZI
Ana Renk
KIRMIZI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
CELLULAR LINE
Henüz yorum yok