Piili iPhone 11 360° Premium Privacy Ekran Koruyucu

5,0
RENK

Mobilstand Bilişim A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Mobilstand Bilişim A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Dört Yönden Koruma 

Piili iPhone 11 360° Premium Privacy ekran koruyucu, telefonunuza yukarı, aşağı, sağ ve sol olmak üzere dört yönden görünmezlik kazandırır. Model sayesinde telefon ekranınız sadece ekranın ön tarafından doğrudan bakan kişiler için görülebilir hâle gelir. Özellik sayesinde ekranınız toplu ulaşım, iş toplantısı gibi kalabalık ortamlarda meraklı bakışlarından korunur ve size özel kalır. 

Piili 360° Premium Privacy Ekran Koruyucu ile Ultra Gizlilik 

iPhone 11 modeli için özel olarak tasarlanan ekran koruyucunun tasarımında üst düzey kalitedeki materyallerden faydalanılır. Telefon ekranını sadece kendi istediği zaman başkalarıyla paylaşmayı tercih edenler için ideal bir ürün olan Piili 360° Premium Privacy, ultra gizlilik sunan materyaliyle mahremiyetinizi etkili biçimde korur.

iPhone 11 ile %100 Uyumlu

Piili 360° Premium Privacy ekran koruyucu, iPhone 11 telefon modeli ile %100 uyumludur. Telefonunuzu tamamlamak ve korumak üzere tasarlanan model, telefonun herhangi bir işlevini olumsuz şekilde etkilemez. Ürün yüz tanıma ve FaceID kimlik indüksiyonunda hiçbir aksamaya neden olmaz. 

9H Temperli Tasarım

Ürünün tasarımında 0,33 mm kalınlığında birinci sınıf temperli cam materyal kullanılır. Çizilmeye karşı ekstra dayanıklılık gösteren 9H temperli cam, anahtar gibi sert maddelerden etkilenmez. Telefonunuzun orijinal ekranını etkili şekilde koruyan ürün, dayanıklılığı sayesinde uzun süre kullanılabilir. 

Kabarcıksız Kolay Kurulum 

Model kolay kurulum ile pratik kullanıcı deneyimini destekler. Ekran koruyucu, hoparlör hizasından telefonun ön paneline doğru hizalanır ve aşağıya indirilir. Koruyucunun yapışkan yüzeyi direkt olarak ekrana yapışır. Ekran ile koruyucu arasında hava kalması durumunda gözlenen kabarcıklar, paket üzerindeki talimatlar takip edilerek zahmetsizce ortadan kaldırılabilir. 

Teknik Özellikler

  • Sertlik derecesi: 9H
  • Kabarcıksız kolay kurulum: Var
  • Uyumlu model: iPhone 11
  • 360° görünmezlik: Var
  • Hidrofobik ve oleofobik katman: Var


Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
IPHONE 11/XR 360 PREMİUM PRİVACY EKRAN KORUYUCU
Üretim Yeri
Çin
Ekran Kaplama Türü
FULLFİT
Materyal
CAM
Uyumlu Model 1
APPLE IPHONE 11
Uyumlu Model 2
APPLE-IPHONE XR
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
PİİLİ

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı