Bix ADP-04 İkisi Bir Arada Micro USB - Type-C ve USB - Type-C Çeviri Adaptörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Type-C iİe Yüksek Hızda Veri Transferi!

Bix tarafından üretilen ADP-04 adaptörü ile şarj etme ve senkronize işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. USB 3.0 desteği ile saniyede 5GB’a kadar yüksek hızlı veri aktarımına ulaşarak veri transferlerinizi kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. USB-C portu bulunan dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve cep telefonlarına uyumu ile ADP-04, uyumluluk sorununu ortadan kaldırıyor.

Micro USB’den Type-C’ye Şarj ve Senkronizasyon İmkanı!

Bix tarafından üretilen ADP-04’ün Micro USB çevirici adaptörü ile tüketicilerin USB 2.0 hızında, 5 V / 2,4 A'ya kadar mevcut Micro USB kablolarını kullanarak şarj etmelerini ve senkronize etmelerini sağlar. 

Güçlü ve Şık Yapı

Güçlü ve minimal tasarımı ile ADP-04; kırılmalara, ezilmelere karşı maksimum performans sergilerken, cihazınıza şık tasarımı ile modernlik sağlıyor.

Özellikler

  • Kablo Çapı: 241 X 6.8 X 7.8 mm
  • Ürün Ağırlığı: ~15gr
  • Giriş: Type-C
  • Çıkış: USB 5A
  • Kablo Çapı: 20 X 14.5 X 5.5 mm
  • Ürün Ağırlığı: ~12gr
  • Giriş: Type-C
  • Çıkış: Micro USB 2.4A

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.