Ugreen Çok Açılı Masaüstü Tablet Standı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kolay Kullanım Sağlayan Şık Tasarım

Şık tasarımıyla estetik bir görünüm sunan Ugreen tablet standı, kolay bir kullanım imkanı sunar. Tek parçadan oluşan katlanabilir tasarımıyla sınırsız bir konfor vadeder.   

Yatay ve Dikey Kullanma Seçenekleriyle Ellerinizi Serbest Bırakın

Ugreen çok açılı tablet standı dikey ya da yatay olarak kullanabilirsiniz. Akıllı telefon ve tabletinizi dilediğiniz gibi standa yerleştirerek güvenli bir şekilde masaüstünde tutabilirsiniz. Böylece video izlerken ve okuma yaparken ellerinizi serbest bir şekilde kullanabilirsiniz.

10 Farklı İzleme Açısı

Ugreen tablet standı, 0 dereceden 100 dereceye kadar 10 farklı izleme açısı sunar. Bu özelliği sayesinde cihazlarınızı tercih ettiğiniz açıya göre ayarlayarak daha rahat bir konuma getirebilirsiniz. Bunun için arka paneli istediğiniz açıya kadar itmeniz yeterli olur.

Tablet ve Akıllı Telefonlar ile Muhteşem Uyum

Ugreen çok açılı tablet standı, 4-12.9 inç aralığındaki boyutlarda olan tüm tablet, akıllı telefon ve E-okuyucular ile uyumlu bir şekilde çalışır. ABS malzeme kullanılarak üretilen Ugreen çok açılı tablet standı, kaliteli ve sağlam yapısıyla uzun yıllar sizinle olur. Kauçuk ayakları sayesinde ise cihazlarınızı darbelerden ve çiziklerden koruyarak size güven verir.  

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ÇOK AÇILI MASAÜSTÜ TABLET STANDI
Üretim Yeri
ÇİN
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
UGREEN
Henüz yorum yok