Netac N600S-512G 2.5 ınc 512 GB SATA 3 SSD

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Yazma ve Okuma Hızı

SLC önbelleğe alma algoritmasını kullanan yeni nesil Netac N600S SSD, çoklu görevleri çalıştırırken performans kaybını en aza indirir. Katı hal sürücüsünün 560MB/s'ye kadar ulaşan sürekli okuma hızı ve 520MB/s'ye varan sürekli yazma hızı sayesinde günlük kullanımda ihtiyaç duyulan yazma/okuma hızlarına kolayca ulaşılır.

Uzun Kullanım Ömrü

Netac N600S üzerinde bulunan 3D NAND Flash teknolojisi, daha yüksek performans ve daha güvenilir veri depolama olanağını bir arada sunar. Bu sayede bilgisayarınız içindeki önemli veriler uzun yıllar boyunca ve güvenle saklanabilir.

512 GB Depolama Alanı

512 GB saklama kapasitesine sahip olan Netac SATA SSD; video editörü, resim uygulamaları, 4K film ve video oyunları gibi depolama ihtiyaçları için oldukça yeterli bir alan sunar.

Çok yönlü Kullanım İmkanı

SATA 3 standardı ile sunulan Netac N600S-512G SSD, 2.5" boyutu ile hem masaüstü hem de dizüstü bilgisayarlarla tam uyumludur. Bilgisayar kasası içerisinde yer alan Harddisk/SSD kasasına vidalama yaparak montaj işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Hafif Gövde Yapısı ve Şık Tasarım

Hafif ve dayanıklı gövde yapısıyla öne çıkan SSD, zarif hatları ve minimalist desenleriyle oldukça şıktır. Ürünün geleneksel harddisklerden hafif olması laptopunuzun ağırlığını azaltmaya, şık tasarım detayları da cam hazneli masaüstü bilgisayarınızın görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur.

Ekstra Hız ve Yüksek Konfor

Eski nesil harddisklere kıyasla 5 kat daha hızlı olan Netac N600S; genel kullanım, oyun, uygulama, film ve Internet deneyimini daha iyi hale getirir.

Dosya Biçimlendirme Derdine Son

En güncel veri depolama algoritmalarından biri olan 3D NAND Flash teknolojisi, verilere dosya biçimlendirmesi yapmadan hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaşabilir. Bu sayede zamana bağlı olarak görülen donma ve takılma sorunları da en aza inmiş olur.

Sessiz ve Serin Çalışma

Netac N600S-512G 2.5" 512 GB SATA 3 SSD’nin öne çıkan bir diğer özelliği de sessiz bir şekilde çalışmasıdır. Mekanik disklerde var olan disk sesinin katı hal sürücülerinde yer almaması hem sessiz hem de serin çalışma ortamı sağlar.

Teknik Özellikler

  • SSD Kapasitesi: 512 GB
  • Bağlantı Türü: Sata 3
  • Okuma Hızı: 560 MB/s
  • Yazma Hızı: 520 MB/s
  • Boyutu: 2,5”

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
N600S-512G
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
512 GB
Dönüş Hızı (rpm)
YOK
Bağlantı Tipi
SATA
Bağlantı Arayüzü
SATA III
Okuma Hızı (mb/s)
560MB
Yazma Hızı (mb/s)
520MB
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Marka
NETAC
Henüz yorum yok