Netac N600S-512G 2.5 ınc 512 GB SATA 3 SSD

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Yazma ve Okuma Hızı

SLC önbelleğe alma algoritmasını kullanan yeni nesil Netac N600S SSD, çoklu görevleri çalıştırırken performans kaybını en aza indirir. Katı hal sürücüsünün 560MB/s'ye kadar ulaşan sürekli okuma hızı ve 520MB/s'ye varan sürekli yazma hızı sayesinde günlük kullanımda ihtiyaç duyulan yazma/okuma hızlarına kolayca ulaşılır.

Uzun Kullanım Ömrü

Netac N600S üzerinde bulunan 3D NAND Flash teknolojisi, daha yüksek performans ve daha güvenilir veri depolama olanağını bir arada sunar. Bu sayede bilgisayarınız içindeki önemli veriler uzun yıllar boyunca ve güvenle saklanabilir.

512 GB Depolama Alanı

512 GB saklama kapasitesine sahip olan Netac SATA SSD; video editörü, resim uygulamaları, 4K film ve video oyunları gibi depolama ihtiyaçları için oldukça yeterli bir alan sunar.

Çok yönlü Kullanım İmkanı

SATA 3 standardı ile sunulan Netac N600S-512G SSD, 2.5" boyutu ile hem masaüstü hem de dizüstü bilgisayarlarla tam uyumludur. Bilgisayar kasası içerisinde yer alan Harddisk/SSD kasasına vidalama yaparak montaj işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Hafif Gövde Yapısı ve Şık Tasarım

Hafif ve dayanıklı gövde yapısıyla öne çıkan SSD, zarif hatları ve minimalist desenleriyle oldukça şıktır. Ürünün geleneksel harddisklerden hafif olması laptopunuzun ağırlığını azaltmaya, şık tasarım detayları da cam hazneli masaüstü bilgisayarınızın görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur.

Ekstra Hız ve Yüksek Konfor

Eski nesil harddisklere kıyasla 5 kat daha hızlı olan Netac N600S; genel kullanım, oyun, uygulama, film ve Internet deneyimini daha iyi hale getirir.

Dosya Biçimlendirme Derdine Son

En güncel veri depolama algoritmalarından biri olan 3D NAND Flash teknolojisi, verilere dosya biçimlendirmesi yapmadan hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaşabilir. Bu sayede zamana bağlı olarak görülen donma ve takılma sorunları da en aza inmiş olur.

Sessiz ve Serin Çalışma

Netac N600S-512G 2.5" 512 GB SATA 3 SSD’nin öne çıkan bir diğer özelliği de sessiz bir şekilde çalışmasıdır. Mekanik disklerde var olan disk sesinin katı hal sürücülerinde yer almaması hem sessiz hem de serin çalışma ortamı sağlar.

Teknik Özellikler

  • SSD Kapasitesi: 512 GB
  • Bağlantı Türü: Sata 3
  • Okuma Hızı: 560 MB/s
  • Yazma Hızı: 520 MB/s
  • Boyutu: 2,5”

Hafıza

Kapasite
512 GB

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Sata 3

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.