HP 5MS24AA EX950 2 TB 3D NAND M.2 PCIe NVMe SSD

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Gpn Bilgi Teknolojileri San ve Tic A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Gpn Bilgi Teknolojileri San ve Tic A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Üstün Performans ile Bilgisayarınıza Hızlandırın

Her zaman yüksek performans ile çalışır. İstediğiniz filmleri izlerken, oyunları oynarken ya da bilgisayar programlarını çalıştırırken size hız kazandırır. Cihaz bilgiyi çiplerine depolar ve bilgiye en kolay şekilde ulaşmayı sağlar. En zor işleri bile daha kısa sürede halletmenizi sağlayarak zamandan tasarruf ettirir.


Yüksek Okuma ve Yazma Hızı

Yüksek okuma ve yazma hızına sahip SSD kart bilgisayarın çalışması için en yüksek performansı sağlar. Yazma hızı 3000 MB/s ve okuma hızı 3200 MB/s olarak üretilir. Üstün hızlara sahip olmanız her zaman daha yüksek performans ve yetenekler kazandırır.


Etkili Güç

Bilgisayara ekstra güç kazandıran bir bileşen olan HP EX950 SSD kart sayesinde bilgisayarınızın performansını arttırabilirsiniz. Son teknolojinin bir ürünü olan bu model, sahip olduğu birçok özelliğini bilgisayarınıza da kazandırarak işlemlerinizi iki kat daha hızlı yapmanıza imkan sağlar.

Kaliteden Ödün Vermeyin

Dayanıklı yapısı, anında entegre olabilen üstün teknolojisi ve kalitesi sayesinde kullanıcıları asla yarı yolda bırakmayan yapısı ile her türlü kullanım amacına uygun çalışır. Kalitesi sayesinde işlemlerinizi anında halletmenize imkan sağlar.

Yüksek Hız ile İşlemler Daha Kolay

Cihaz ışık hızında işlem yapabilme yeteneğine sahiptir. Bu sayede her zaman kusursuz bir hız ile çalışır. İşlemleriniz sırasında bilgisayarınızın mevcut hızından çok daha yüksek bir performans almanıza yardımcı olur.

Sıra Dışı Kullanım

Bilgisayarınızda yaptığınız işlemlerin sorunsuz olarak devam etmesini sağlayan SSD kart önemli işlerinizde ya da film, müzik, dosya aktarımı gibi kişisel işlerinizde hızından ödün vermez ve sizi yarı yolda bırakmaz. Profesyonel işlem anlayışına sahip bu SSD kart sıra dışı bir kullanım deneyimi sunar.

Hafiflik Sağlar

Dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar için üretilen SSD kart çok hafif bir yapıya sahiptir. Bilgisayara takıldığı zaman herhangi bir ağırlığa neden olmaz. Özellikle dizüstü bilgisayarlarda kullanıldığı zaman hafif yapısı sayesinde taşıma kolaylığı sağlar.

Yüksek Hafıza, Minimum Yer

Sahip olduğu 2 TB hafıza sayesinde herhangi bir depolama sorunu yaşatmaz. İstediğiniz video, fotoğraf, film ya da dosyaları depolama özgürlüğüne sahip olursunuz. Aynı zamanda bu model çok az yer kaplar.

Teknik Özellikler

  • Ürün Tipi : SSD
  • Kapasite : 2 TB
  • Bağlantı Arayüzü : M.2
  • Watt Değeri : 125 W
  • Ağırlık : 77 g

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
5MS24AA
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
2TB
Dönüş Hızı (rpm)
YOK
Bağlantı Tipi
M.2 PCIE (NVME)
Bağlantı Arayüzü
YOK
Okuma Hızı (mb/s)
3200MB
Yazma Hızı (mb/s)
3000MB
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Marka
HP
Henüz yorum yok