Lunatic Tkz Ergonomik Suya Dayanıklı Bileklikli Mousepad

5,0
RENK

TEKZA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ-141505

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Suya Dayanıklı Özel Tasarım

Mousepad kaliteli, ergonomik ve suya dayanıklı olarak tasarlanır. Suya dayanıklı olması sayesinde eliniz terlediğinde veya kazara sıvı içecek döküldüğünde zarar görmez. Kaliteli malzemeden yapıldığı için uzun süre güvenle kullanabilirsiniz. 

Bileklikli ve Kullanışlı

Bileklik bölümü uygun yükseklikte tasarlanır. Bu sayede rahat ve fonksiyonel olarak kullanılmasını sağlar. Bilgisayarınızla uyumlu olarak kullanabileceğiniz bir üründür. 

Ergonomik Yapısıyla Avantajlı

Ölçüleri ve üretildiği malzemeler sebebiyle avantajlı özelliklere sahiptir. Ergonomik yapısıyla kullanışlı bir ürün olarak tercih edilir.

Siyah Renkli

Siyah renkli olduğu için bakımı ve temizliği kolaydır. Leke göstermeyen yüzeyi ve pürüzsüz yapısıyla kullanışlıdır. Mousepad kenarında yer alan bileklik kısmı ve yumuşak dokusuyla çalışırken konforlu bir alan yaratılmasını sağlar. 

İdeal Ölçülerde

Mousepad ölçüleri 230x190 mm olarak tasarlanır. Bilgisayarınızın yanında fazla yer kaplamaz. Masanızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bilgisayarda Çalışırken Bileğinizi Destekler

Bilgisayar başında uzun saatler çalışırken bileğiniz yorulur. Mousepad özel jel dolgulu bileklik bölümüyle rahat etmenizi sağlar. Bu bölüme bileğinizi dayayarak konforlu olarak çalışabilirsiniz. Ayrıca bileğinizin şeklini aldığı için size destek olur.

Kaydırmaz Tabanlı

Mousepad kaydırmaz tabanı sayesinde mouse hareketlerini kolaylaştırır. Bulunduğu yüzeye tutunan yapısı çalışırken daha rahat işlem yapmanızı sağlar.

Likra Kaplama 

Likra kaplamalı özel yüzeyi ile hem yumuşak hem de ergonomik olarak kullanılabilir. İş hayatında veya evde kullanabileceğiniz avantajlı özellikleriyle ön plana çıkan bir üründür. Kendiniz veya sevdikleriniz için satın alabileceğiniz avantajlı kullanıma sahiptir. 

Teknik Özellikler

  • Suya Dayanıklı.
  • Bilek Destekli.
  • Renk: Siyah
  • Ölçüleri: 230x190 mm
  • Türü: Düz baskısız.
  • Ergonomik yapı.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LUNATIC TKZ ERGONOMIK SUYA DAYANIKLI BILEKLIKLI MOUSEPAD
Üretim Yeri
Çin
Kullanım Amacı
YOK
Garanti Süresi
1 YIL
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
LUNATIC

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı