HP Z3700 Kablosuz Mouse İnce

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Kendini Gösteren Tasarım

Oldukça ince bir yapıya sahip olan kablosuz mouse, özenle işlenmiş benzersiz bir tasarıma sahiptir. Taşınabilir, işlevsel ve şık özelliklere sahip olan ince mouse, oldukça özgün bir kullanım sunar.

Uzun Pil Ömrü

Yalnızca bir adet AA pil ile çalışan kablosuz sessiz fare, 16 aya varan pil ömrüne sahiptir. Üstün özelliklere sahip ürün, sınırları zorlayarak benzersiz bir kullanıcı deneyimi yaşatır.

Konforlu ve Özgür Kullanım

En güvenli kablosuz bağlantıya sahip olmanız için tasarlanan ince mouse, 2,4 Ghz kablosuz bağlantı özelliğine sahiptir. Böylece kabloya ihtiyaç duymadan son derece özgür bir çalışma ortamına imkan verir.

Her Yüzeyde Daima Kullanıma Hazır

Pek çok farklı yüzeyde kullanıma imkan sağlayan ince mouse, mavi LED teknolojisine sahiptir. Farenin çeşitli yüzeylerde çalışmasını sağlayan bu özellik, fare altlığı ihtiyacını ortadan kaldırır.

Son Derece Hassas

Eşsiz özellikler ile tasarlanan kablosuz ince mouse, 1.200 optik sensör ile üretilmiştir. Sahip olduğu bu özellik sayesinde inanılmaz bir hız ve olağanüstü bir hassaslık sunar.

Hızlı ve Pratik

Kablosuz ince mouse, herhangi bir şey yüklemenize ve efor sarf etmenize gerek kalmadan çalışır. Çalıştırmak için sadece pili yerleştirmeniz ve USB alıcısını takmanız yeterlidir. 

Kolay Taşınabilir

Kablosuz yapısı ve kompakt tasarımı sayesinde oldukça rahat bir kullanım sağlayan mouse, çantanıza kolaylıkla sığabilecek ideal boyutu sayesinde her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz bir üründür.

Dayanıklı Yapı

Son derece farklı ve şık bir görünüme sahip olan ince mouse, aynı zamanda sağlam bir yapıya sahiptir. Çarpma ve düşmelere karşı dirençli yapıda tasarlanan ürün, uzun vadeli kullanıma imkan verir.

Özellikler

  • Marka: HP
  • Bağlantı Tipi: Kablosuz
  • Mouse Tipi: Optik
  • Scroll: Var
  • Buton Sayısı: 3
  • Bağlantı Arayüzü: USB

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
Z3700 BLUE WIRELESS MOUSE
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
MAVİ
Renk
MAVİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
HP
Henüz yorum yok