Dexim DXNB10 Prime 15,6 inç Notebook Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.03.2022
RENK

NETHOUSE BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Pratik Kullanım Sağlayan Fonksiyonel Tasarım

Postacı olarak da adlandırılan formu ile taşıma ve kullanma kolaylığı sağlayan DEXIM DXNB10 PRIME notebook çantası, hem notebook hem de kişisel eşyalarınızı depolayabileceğiniz kadar geniş iç hacme sahiptir.

Taşınabilir Bilgisayarlar için Özel Bölme

15,6 inç’e kadar olan tüm taşınabilir bilgisayarları güvenli bir şekilde taşımanızı sağlayacak özel bilgisayar bölmesi bulunur. Bilgisayarları darbe ve çizilmelere karşı koruyan bu bölme, hassas diğer eşyalarınız için de uygundur.

Uzun Kullanım Ömrü Sunan Lüks Kumaş

Lüks keten kumaştan üretilen ve güneş ışığında solma yapmayan DEXIM DXNB10 PRIME laptop çantası, yoğun kullanım için tasarlanmış olup kolay deforme olmayacak yapıdadır.

Taşıma Askısı ile Konforlu Kullanım

Ayarlanabilir taşıma askısı sayesinde omzunuza asarak veya postacı tarzı çapraz şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca elinizde taşımanız için tutma kulpu da bulunur.

Küçük Eşyalar için Özel Bölmeler

Geniş iç bölme ve laptop bölmesinin yanı sıra anahtar, kimlik gibi küçük ve önemli eşyalar için farklı bölmeleri olan DEXIM DXNB10 PRIME 15,6 inç laptop çantası, günlük kullanımda büyük bir kolaylık sağlar.

Teknik Özellikler 

  • Çanta Tipi: El ve Omuz Çantası
  • Malzeme: Keten
  • Laptop Bölmesi: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.