Classone BP-L201 15.6 inç Laptop, Notebook Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Palermo Serisinin Kullanışlı Bir Parçası

Classone markasının özel tasarımı Palermo serisinin kullanışlı bir parçası olan sırt çantası özellikleriyle öne çıkıyor. 15.6 inç ve daha alt ölçülerde notebooklar için tasarlanan çanta ihtiyaçlar düşünülerek üretiliyor. İş amaçlı ya da günlük kullanım için ideal bir ürün olan sırt çantası her alanda çok yönlü bir model olarak tasarlanıyor.

Tasarımıyla Gelen Pratiklik

Classone çanta, 4 işlevsel cepten oluşuyor. Ön tarafta bulunan fermuarlı cep ile tablet ve farklı bir çok eşya taşınabiliyor. Fermuarı bulunan diğer bölme kartvizitlik, cep telefonu bölümü ve 3 adet kalemlikten oluşuyor. 3. cep kişisel eşyalar ve dosyalar için tasarlanıyor. Ana bölümde ise notebook ve geniş hacimli eşyalar taşınabiliyor. 

Ortopedik Sırt Padleri

Çantanın arka bölgesinde ortopedik amaçlı yerleştirilmiş padler bulunuyor. Bu bölümün konforu ve rahatlığı çantayı sırtınızda taşıdığınız anda hissedilebiliyor.

Ayarlanabilir Omuzluklar

Omuzluğun konforu ve ayarlanabilir olması sırt çantasının herkes tarafından kullanılabilmesini sağlıyor. Kullanıcıya göre ayarlanabilir omuzluklar sırt çantasının sağladığı rahatlığı artırıyor.

İnce ve Usta İşçilik

Üst sınıf materyalden üretilmiş sırt çantasının dikişlerindeki ve işçilikteki kalitesi sayesinde ürünün taşıyabildiği kapasite yükseliyor.

Uzun Yıllar Boyunca Size Eşlik Eder

Sırt çantasının birinci sınıf materyalden üretilmiş olması ürünün dayanıklı ve sağlam yapıda olmasını ve uzun yıllar boyunca size eşlik etmesini sağlıyor.

Teknik Özellikler

  • Boyut: 32 cm x 10 cm x 47 cm
  • Ağırlık: 0.94 kg

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
CLASSONE BP-L201 15,6 UYUMLU LAPTOP NOTEBOOK SIRT ÇANTASI
Üretim Yeri
Türkiye
Çanta Tipi
LAPTOP ÇANTASI
Materyal
KUMAŞ
Bölme Sayısı
3
Orıjınal Renk
LACİVERT
Ana Renk
LACİVERT
Renk
LACİVERT
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
CLASSONE
Henüz yorum yok