Electrolux Perfectcare EW7H458ST 700 A++ 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EGEİZO DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI YAPI İNŞAAT İZOLASYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ.-142107

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

8 Kg Çamaşır Kapasitesi

Ürünün sahip olduğu 8 kg’lık çamaşır kapasitesi ve 118 lt hacimli tamburu ile tek seferde birçok kıyafetinizi kurutabilirsiniz. Cihazın bu dizaynı özellikle kalabalık ailelerde ve ufak işletmelerde geniş hacmi sayesinde kullanıcılarına avantaj sağlar.

A++ Enerji Verimliliği

A++ enerji verimliliği sınıfında yer alması sayesinde oldukça düşük bir enerji harcayan Electrolux Perfectcare, hem cebinizi hem de doğayı koruyarak fark yaratır.

Kıyafet Türlerine Göre Özel Kurutma Programları

Farklı türlerdeki kıyafetlere, kumaşlara ve nevresim çeşitlerine göre ayarlanabilen programları sayesinde kurutma esnasında çamaşırlarınıza zarar vermez ve çamaşırların uzun ömürlerini korumalarına yardımcı olur. Makine üzerinde yer alan kontrol paneli ile kurutacağınız kıyafetlerinize uygun olan programı kolayca seçebilirsiniz.

Yün Kurutma Özelliği

Ekstradan sepet ihtiyacı duymadan yün kurutabilme özelliği ile dikkat çeken bu cihaz; özellikle yorgan, battaniye ve yastık gibi belirli periyotlar ile temizlenmesi gereken yün eşyaların kurutulmasında kullanılabilir ve büyük konfor sağlar.

Kırışıklık Karşıtı Kurutma Fonksiyonu

En sevdiğiniz kıyafetlerinizi kuruturken aynı zamanda kırışmalarına da engel olan bu makine, özellikle zamanınız olmadığında kıyafet kuruttuğunuz zamanlarda ütü ihtiyacını minimuma indirerek büyük avantaj sağlar. Ayrıca çok fazla ütü ihtiyacı duymayan kıyafetleri de kurutmadan çıktığı gibi kırışıklık problemi yaşamadan giyebilirsiniz.

Değiştirilebilir Kapak Yönü

Makineyi satın almak istediğinizde evinizin dizaynını düşünmenize gerek yoktur. Değiştirilebilir kapak yönü sayesinde ev dekorasyonuna göre dilediğiniz noktaya yerleştirebilirsiniz. Kolaylık sağlayan bu tasarım özellikle da bir banyoya sahip olan kullanıcılar için oldukça avantajlıdır.

Özel Desenli Çelik Tambur

Protex desenli olan ve çelikten üretilen geniş tambur uzun ömürlü bir kullanım sunar. Paslanmadan veya kıyafetlerle etkileşim haline girmeden güvenli ve sağlıklı kurutma yapar.


Nem Sensörlü Otomatik Kurutma Teknolojisi

Nem sensörlü kurutma özelliği ile çamaşırların hapsettikleri nemi algılar ve ihtiyaç duyulan seviyede kurutma yapar. Bu sayede çamaşırların deforme olmasının önüne geçer.

Teknik Özellikler

  • Marka: Electrolux
  • Enerji Verimi: A++
  • Kapasite: 8 kg.
  • Kurutma Teknolojisi: Isı Pompalı
  • Tambur Hacmi: 118 litre
  • Tambur Malzemesi: Paslanmaz çelik
  • Kurulama Program Sayısı: 12
  • Su Tankı Doluluk Göstergesi: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.