Sepet 0

Samsung Kurutma Makineleri Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1459 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar
Temizle

Kıyafetleri Makineden Alıp Dolaba Asmanızı Sağlayan Samsung Kurutma Makineleri

Samsung kurutma makinesi,çamaşırların yıkandıktan sonra etkili bir şekilde kurutulmasını sağlar. Yenilikçi teknolojisi ve fonksiyonel özellikleri sayesinde çamaşırların son derece hızlı kurumasına imkan tanır. Samsung imzasını taşıyan kurutma makineleri farklı modellere sahiptir. Modellerin özellikleri ve fiyatları farklılık gösterebilir. Fakat Samsung kurutma makineleri geniş iç hacmi,çok sayıda kurutma programı ile kullanıcıların taleplerini en iyi şekilde karşılayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Birbirinden yenilikçi kurutma makineleriile Turkcell Pasaj üzerinden aradığınız ürüne ulaşabilirsiniz.

İşinizi Kolaylaştırırken Enerji Tasarrufu Samsung Kurutma Makineleri

Samsung kurutma makinelerinin büyük bir kısmı,enerji tasarrufu sağlayan bir tasarıma sahiptir. Isı pompası teknolojisine sahip olan kurutma makineleri,çamaşırların daha az enerji ile kurutulmasını sağlar. Isı pompalı kurutma makinelerinde havanın ısıtabilmesi için elektrik kullanılmaz. Bunun yerine soğutucu madde kullanılarak enerji israfı önlenir. Bu durum,enerjiden tasarruf edilmesini sağlar.

Büyük Ailelerin Tercihi Geniş Hacimli Samsung Kurutma Makineleri

Samsung çamaşır kurutma makinesi,farklı kapasite seçeneklerine sahiptir. Fakat çoğunlukla büyük aileler için 9 kg’lık kurutma makineleri idealdir. Geniş iç hacmi sayesinde tek seferde birçok çamaşırı aynı anda kurutmak mümkündür. Aynı zamanda bu özellik,enerjiden tasarruf edilmesini sağlar. Çünkü birçok çamaşır aynı anda kurutularak makinenin tekrar çalışması önlenir. Geniş iç hacmi ile konforlu bir kullanım sunan Samsung kurutma makineleri,genellikle geniş bir alana sahip kişiler tarafından tercih edilir. Bununla birlikte özellikle dar banyoya sahip kişilerin,kurutma makinesini çamaşır makinesinin üzerinde muhafaza etmesi olanaklıdır.

Hava Koşullarına Bağımlılığı Azaltan Samsung Kurutma Makineleri

Samsung çamaşır kurutma makineleri,çamaşırların kuruması için hava koşullarına bağımlılığı azaltır. Klasik kurutma yöntemlerinde,çamaşırların dışarıda kurutulması gerekir. Fakat bu durum,hava koşullarının yakından takip edilmesine neden olur. Ayrıca kış aylarında kurutma işlemleri etkili bir şekilde gerçekleştirilemeyebilir.

Yenilikçi tasarımıyla Samsung kurutma makinesi,çamaşırların kısa sürede ve etkili bir şekilde kurutulmasını sağlar. Dışarıda uzun sürede kurumayan çamaşırlar,Samsung kurutma makinelerinde pratik bir şekilde kurur. Özellikle çabuk kurumasını istediğiniz kıyafetlerinizi “hızlı kurutma” modu ile kurutabilir,35 dakikada giymek istediğiniz kıyafetin hazır olmasını sağlayabilirsiniz.

Samsung kurutma makineleri,klasik yöntemlere göre son derece hızlı kurutma sağladığı gibi kıyafetlerin havalandırılmasını sağlar. Kurutma makinesi modellerinin büyük bir kısmında hava tazeleme özelliği bulunur. Bu sayede giysi ve nevresimlerde yer alan kokular giderilebilir.

Klasik yöntemlerden farklı olarak Samsung kurutma makineleri,ideal kurutma performansının elde edilmesine katkı sağlar. Kurutma performansınızı optimize ederek çamaşırlarınızın düşük enerji tüketimi ile kurumasını mümkün hale getirebilirsiniz. Samsung kurutma makinelerinde yer alan Optimum Kurutma özelliği sayesinde nem takip edilir ve kurutma süresi ayarlanır.

Kumaş Türü ve Hassasiyetine Göre Program Seçeneği Sunan Samsung Kurutma Makineleri

Çamaşırların kumaş türü ve hassasiyetleri birbirinden farklı olabilir. Samsung kurutma makineleri,farklı kumaş türleri için yenilikçi programlara sahiptir. Her program,çamaşırın türüne uygun bir şekilde kurutma adımlarını uygular. Pamuklu çamaşırlar için pamuklu program tercih edilmelidir. Bunun yanı sıra gömleğinizi kuruturken gömlek programını seçerek kurutma işlemlerinin efektif bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Samsung kurutma makineleri ön plana çıkan kurutma programları genel olarak şu şekilde sıralanabilir:

 • Pamuklu Ütü Kuruluğu:Ütülenecek pamuklu çamaşırlar pamuklu ütü kuruluğu programında hafif nemli olarak kurutulabilir.
 • Pamuklu Dolap Kuruluğu:Pamuklu çamaşırların tamamı,pamuklu dolap kuruluğu programında etkili bir şekilde kurutulabilir.
 • Sentetik Dolap Kuruluğu:Tercih edilebilecek programlardan bir diğeri de sentetik dolap kuruluğudur. Gömlek,masa örtüsü,tişört;programda kurutulabilecek çamaşırlara örnektir.
 • Sentetik Ütü Kuruluğu:Sentetik çamaşırlarınızı ütüleyecekseniz,kolay ütülenebilmesi için sentetik ütü kuruluğu programında kurutabilirsiniz.
 • Hassas:Kurutulabilen narin çamaşırlarınızı hassas programda kurutabilirsiniz. İpek bluzlar,ince iç çamaşırları ve bunun gibi çamaşırlar için hassas program idealdir.

Belirtilen programlar,Samsung kurutma makinesi modellerine göre değişiklik gösterebilir. Çamaşırlarınız için en uygun programı seçerek uygun kurutma koşullarını oluşturabilirsiniz.

İki İşi Bir Arada Yapan Samsung Akıllı Çamaşır Kurutma ve Ütüleme Dolabı

Hem kurutma hem de ütüleme fonksiyonlarına bir arada sahip olan Samsung akıllı çamaşır kurutma ve ütüleme dolabı,son derece kullanışlı modeller arasında yer alır. Bu tür modellerde hava,kıyafetlerin içinden dışarı doğru çıkar. Akıllı sistemi sayesinde kıyafetlerin pratik bir şekilde kurumasını sağlar. Bu işlem,aynı zamanda kırışıkların giderilmesine katkıda bulunur. Kurutma makinesinden çıkardığınız kıyafetlerinizin derin kırışıklıkları bulunmadığı için kıyafetlerin ütülenmesine gerek kalmaz. Bu özellik sayesinde zamandan tasarruf edebilir,aynı zamanda kıyafetlerinizin her an ütülü kalmasını sağlayabilirsiniz.

İki işi bir arada yapan çamaşır kurutma ve ütüleme dolapları,kurutma ve ütüleme fonksiyonlarının yanı sıra şu özellikleri bünyesinde barındırır:

 • Koku giderici filtresi sayesinde çamaşırlarda yer alan inatçı kokuların giderilmesini sağlar.
 • Wi-fi bağlantısı sayesinde uzaktan kontrol edilebilir. Makinenin uzaktan kontrol edilmesini sağlayan uygulamayı akıllı telefonlarınıza indirerek kıyafetlerinize uygun olan kurutma modları arasından tercihte bulunabilirsiniz.
 • Isı pompalı sistemi sayesinde enerji tasarrufu sağlar. Düşük sıcaklıklarda çalışan kurutma ve ütüleme dolabı,hassas kumaşlardan üretilen kıyafetlerin sorunsuz bir şekilde kurutmasına destek olur.
 • Fresh Finish bölmesi bulunan Samsung kurutma makineleri,kıyafetlerin eşsiz bir şekilde kokmasını sağlar.
 • Ağırlıklı askıların yer aldığı Samsung kurutma ve ütüleme dolabı,pantolonlarınızın gergin durmasını ve kurutma sonrasında dolaptan kırışıksız çıkmasına olanak tanır.

Sahip olduğu yenilikçi özellikleriyle konforlu ve yenilikçi bir kullanım sunan kurutma ve ütüleme dolabı sayesinde kıyafetlerinizi her an ütülü bir şekilde kullanabilirsiniz.

Samsung Kurutma Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Samsung imzasını taşıyan kurutma makineleri,zengin model çeşitliliğine sahiptir. Farklı talepleri karşılayan özelliklere sahip olan kurutma makinelerini satın almadan önce çeşitli hususlara dikkat etmeniz gerekir. Bu hususlar şu şekilde özetlenebilir:

 • Samsung kurutma makinesi 9 kg ve 10 kg başta olmak üzere farklı kapasitelere sahiptir. Eğer geniş bir aileyseniz,geniş bir iç hacme sahip kurutma makinelerini tercih edebilirsiniz. Böylelikle aynı anda pek çok çamaşırı aynı anda kurutabilirsiniz.
 • İhtiyaçlarınızı belirleyerek ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan makineleri satın alabilirsiniz. Yalnızca kurutma özellikli bir makine istiyorsanız,kurutma makineleri ideal bir seçenek olacaktır. Fakat ütü derdinden de kurtulmayı arzuluyorsanız,kurutma makinesi ve ütüleme dolaplarını satın alabilirsiniz.
 • Samsung çamaşır kurutma makinesi fiyatları,ürünlerin özelliklerine göre değişiklik gösterir. Bu nedenle ilk olarak bütçenizi belirlemelisiniz. Ardından bütçenize hitap eden ürünleri inceleyebilirsiniz.

Samsung kurutma makinelerini satın almadan önce özelliklerini incelemeniz,arzu ettiğiniz ürünlere ulaşmanıza katkıda bulunacaktır.

Evinizin Başyapıtı Samsung Kurutma Makineleri Turkcell Pasaj’da!

Samsung teknolojisiyle üretilen kurutma makineleri,çamaşırların her mevsim yenilikçi bir şekilde kurutulmasını sağlar. Fonksiyonel özellikleri ve göz alıcı tasarımıyla kullanıma sunan kurutma makineleri,farklı kapasite seçeneklerine sahiptir. Geniş iç hacmi ile birçok kıyafetin aynı anda kurumasına imkân tanıyan Samsung kurutma makineleri,Turkcell Pasaj avantajıyla sizlerle buluşur.

Samsung kurutma makinesi fiyatları hakkında bilgi edinebilir,istediğiniz ürünü güvenli ödeme yöntemleriyle satın alabilirsiniz. Ayrıca beyaz eşyakategorisinde yer alan diğer ürünleri de inceleyebilirsiniz. Turkcell Pasaj,yenilikçi beyaz eşyalarını sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

Daha Fazla

​​