Sepet 0

Hoover Kurutma Makineleri Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1586 Ürün)
Sırala
Temizle

Teknoloji Özelliklerle Donatılmış Hoover Kurutma Makinesi Modelleri

Hoover kurutma makinesi,gelişmiş teknolojisi ve işlevsel tasarımıyla çamaşırların kısa sürede ve etkili bir şekilde kurumasını sağlayan beyaz eşya ürünlerindendir. Hoover teknoloji ile üretilen kurutma makinesi,dış darbelere son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Birden fazla program seçeneği bulunan Hoover kurutma makineleri sayesinde farklı kumaşlardan üretilmiş çamaşırlarınızı kolaylıkla kurutabilirsiniz. Ayrıca gri,siyah,beyaz olmak üzere zengin renk seçeneğine sahip olan ürünler;yaşam alanlarınızın dekorasyonuyla uyumlu bir şekilde kullanılabilir. Turkcell Pasaj avantajıyla satışa sunulan Hoover kurutma makinesi modelleri arasından istediğiniz ürünlere çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Geniş İç Hacme Sahip Kullanışlı Hoover Kurutma Makineleri

Hoover kurutma makineleri,geniş iç hacme sahip model seçeneklerine sahiptir. Özellikle geniş aileler için ideal olan bu tür makineler,tek seferde birçok çamaşırın kurutulmasına imkan tanır. 8 kg,9 kg,10 kg ve 11 kg Hoover kurutma makinesi seçenekleri arasından size en uygun olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Geniş iç hacme sahip ürünler sayesinde enerjiden tasarruf edebilir,aynı zamanda elektrik enerjisi maliyetini düşürebilirsiniz.

Giysileriniz İçin Özelleştirilmiş Farklı Program Seçenekli Hoover Kurutma Makineleri

Hoover kurutma makinesi modelleri,farklı program seçeneklerine sahiptir. Birçok programın aynı anda sunuluyor olması,çamaşırların uygun şekilde kurutulmasına imkan tanır. Hassas çamaşırlarınızın için ayrı,pamuk ve sentetik çamaşırlarınızın için ayrı bir program tercih edebilirsiniz.

Kurutma makinelerinde temelde 4 program bulunmakta olup aşağıdaki gibi sıralanabilen programlara ek programlar da mevcut olabilir:

 • Ütü Kuruluğu:Ütülenecek çamaşırlarınızı hafif nemli kalacak şekilde kurutur. Böylelikle kurutma makinesinden çıkardığınız kıyafetlerinizi pratik şekilde ütüleyerek dolabınıza asabilirsiniz.
 • Dolap Kuruluğu:Ütü yapılmayacak çamaşırların tam kuruması gerekir. Dolap Kuruluğu,çamaşırların nemli kalmayacak şekilde kurumasını sağlar.
 • Askı Kuruluğu:Gömlek,pantolon ya da etek gibi kıyafetlerinizi askıda kurutmanıza imkan tanır. Askı Kuruluğu sayesinde kıyafetlerinizde herhangi bir kırışıklık meydana gelmez.
 • Ekstra Kuru:Normal kurutma sürelerine göre daha uzun sürede kuruma gerçekleştiren Ekstra Kuru,çamaşırların son derece efektif bir şekilde kurumasına destek olur.

Belirtilen kurutma programlarının tamamı,çamaşırların istenilen şekilde kurumasını mümkün kılar. Hoover kurutma makinelerinde bu tür programların yanı sıra pamuk,sentetik kumaş,kot başta olmak üzere çeşitli kumaş türleri için de farklı programlar yer alır. Hassas Kurutma;dantel elbise,ince kumaşlar ya da hassas kumaş yapısına sahip çamaşırların etkili bir şekilde kurutulmasını sağlar. Bunun yanı sıra Pamuk Kurutma,pamuklu giysilerin herhangi bir sorun oluşmadan kurumasına katkıda bulunur.

Hoover kurutma makinelerinde bulunan kurutma programları arasından,çamaşırlarınıza uygun olanları tercih ederek kurutma işlemlerinizi pratik ve konforlu bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Ayrıca doğru kurutma sayesinde çamaşırlarınızın kolay yıpranmasını engelleyebilirsiniz.

hOn Uygulaması İle Uzaktan Yönetilebilir Hoover Kurutma Makineleri

Yenilikçi teknolojisi sayesinde Hoover çamaşır kurutma makinesi,hOn uygulaması sayesinde uzaktan yönetilebilir. Akıllı telefonunuza indirebileceğiniz hOn uygulaması,kurutma makinenizin bakım zamanı hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Bakım zamanı geldiğinde bildirimler alarak kurutma makinenize zamanında müdahale edebilirsiniz. Bu sayede kurutma makinenizin kullanım süresini uzatabilirsiniz. Ayrıca makinenizin yazılım güncellemelerini çalıştırabilir,bakım masraflarını minimalize edebilirsiniz. İhtiyacınız olan özel programlara uygulama üzerinden erişim sağlayabilir,kurutma makinenizin performansını arttırabilirsiniz.

Enerji Verimliliğinde Öncü Hoover A Sınıfı Kurutma Makineleri

Hoover A sınıfı kurutma makinesi,enerji verimliliğinde öncüdür. A sınıfı,en yüksek enerji verimliliğine sahiptir. Hoover kurutma makinesi A++,enerji tasarrufu sağladığı için enerji maliyetlerini azaltabilirsiniz. Hoover A sınıfı kurutma makinelerinin sağladığı avantajlar genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

 • Daha az enerji kullandığı için çevre dostu bir kullanım vadeder.
 • Elektrik faturalarının düşmesini sağlar.
 • Daha etkili bir şekilde kurutma sağladıkları için kurutma işleminin süresi azalır.
 • Genellikle daha az gürültü çıkarır. Bu sayede günün farklı saatlerinde kurutma makinesini çalıştırmak olanaklı hale gelir.
 • Daha az enerji tükettiği için bakım masrafları azalır. Bunun yanı sıra uzun süreli kullanım sunar.

Hoover kurutma makinelerinin bir kısmı A sınıfı olmakla birlikte B sınıfı kurutma makineleri de mevcuttur. Hoover kurutma makinesi B sınıfı,51 ile 41 indeks değerine sahiptir. Elektrik tasarrufu konusunda A sınıfına yakın bir kullanım sunar.

Hoover Kurutma Makinesi Nasıl Kullanılır?

Hoover kurutma makinelerinin efektif bir şekilde kullanılabilmesi için kurutma makinesinin özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak önemlidir. Hoover marka kurutma makinesi özellikleri ve kullanımına dair ipuçları şu şekilde sıralanabilir:

 • hOn uygulamasını kullanarak çamaşırlarınız için en doğru programı seçebilirsiniz. Kurutma işlemine başlamadan önce kurutma programını seçmeniz,kurutma işleminin çok daha efektif bir şekilde tamamlanmasını sağlar.
 • Kıyafetlerinizde yer alan etiketlerin fotoğrafını çekerek sanal gardırobunuzu oluşturabilirsiniz. Böylelikle çamaşırlarınızın kurutma talimatlarını tek bir yerde toplayabilirsiniz.
 • 30,45 ve 59 dakikada ideal bir kurutma elde edebilirsiniz. Çamaşırlarınızı kısa sürede kurutmak için size sunulan seçenekler arasından tercihte bulunabilirsiniz.
 • Koku giderme özelliğini kullanarak çamaşırlarınızdaki kokunun gitmesine katkıda bulunabilirsiniz.
 • Çamaşırlarınızın etkili bir şekilde kurumasını istiyorsanız,Ekstra Kuru özelliğinden faydalanabilirsiniz. Ekstra Kuru programı,yoğun bir kurutma isteyenler için oldukça idealdir.

Kurutma makinelerikategorisinde yer alan Hoover kurutma makinesi sayesinde çamaşırlarınızı yıkadıktan sonra kısa sürede kurutabilir,çamaşırlarınızın kuruması için fazladan süreye ihtiyaç duymazsınız.

Hoover Kurutma Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Farklı tasarım özellikleri ve fonksiyonlara sahip olan Hoover kurutma makinesi satın almadan önce,iyi bir deneyim için şu hususlara dikkat etmelisiniz:

 • Kurutma makinesinin kapasitesini belirleyin. Eğer tek seferde çok fazla çamaşır kurutacaksanız,geniş kapasiteli makineleri tercih edebilirsiniz.
 • Gri,beyaz ve siyah renk seçenekleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Hoover gri kurutma makinesi ya da siyah renk seçeneği,yaşam alanlarınızın dekorasyonuna uygun bir tasarıma sahipse bu tür modelleri satın alabilirsiniz.
 • Satın alacağınız kurutma makinesinin sahip olduğu program seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Çok fazla program seçeneği bulunan kurutma makineleri,farklı türdeki çamaşırlarınızın efektif şekilde kurumasını sağlar.
 • Çamaşırlarınızın kısa sürede kurumasını istiyorsanız,pratik kurutma seçenekleri bulunan makineleri tercih edebilirsiniz. Böylelikle zamandan tasarruf elde ederek zamanın size kalmasını sağlayabilirsiniz.

Hoover marka kurutma makineleri,istediğiniz modellere sahip olmanızı sağlar. Sizlere sunulan modeller arasından taleplerinizi en iyi şekilde karşılayan tasarımları satın alabilir,çamaşırlarınızın yenilikçi bir şekilde kurumasını sağlayabilirsiniz.

En İyi Hoover Kurutma Makineleri Turkcell Pasaj’da!

Üst düzey teknolojisi ve gelişmiş çalışma sistemi ile Hoover kurutma makineleri,fonksiyonel bir kurutma makinesi isteyenler için oldukça idealdir. A sınıfı,B sınıfı olmak üzere enerji verimliliği sağlayan enerji sınıflarıyla Hoover kurutma makineleri;enerjiden tasarruf edilmesine katkıda bulunur.

Geniş iç hacmi ile tek seferde son derece fazla çamaşırın kurutulmasına imkan tanıyan kurutma makineleri,geniş aileler için ideal seçenekler arasında yer alır. Siz de en iyi Hoover kurutma makinelerine sahip olmak istiyorsanız,Turkcell Pasaj beyaz eşyakategorisinde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Hoover kurutma makinesi fiyatları ile ilgili bilgi edinebilir,birbirinden yenilikçi modeller arasından tercihte bulunarak istediğiniz ürüne güvenli ödeme yöntemleri ve çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Yenilikçi Hoover kurutma makineleriyle Turkcell Pasaj her zaman sizlerle!

Daha Fazla

​​