Sepet 0

Grundig Kurutma Makineleri Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1519 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Multisense Teknolojisi İle Üretilmiş Grundig Kurutma Makinesi Modelleri

Günümüzde beyaz eşyalarileri teknolojilerle daha verimli bir performans sunar. Sürekli gelişen yenilikçi ürünler arasında Grundig kurutma makinesi de bulunur. Çamaşırlar yıkandıktan sonra kurutma makinesi hızlı ve pratik bir çözüm sunar. Grundig kurutma makinesi modelleri en iyi performans için Multisense teknolojisinesahiptir. Bu akıllı teknoloji,kurutma sürecini optimize eder. Multisense,çamaşırlar için gerekli kurutma süresini otomatik olarak ayarlar. Nem sensörlerini kullanarak makinenin içindeki nem seviyesini sürekli takip eder. Yeterli seviyeye ulaştığında da kurutma işlemi otomatik olarak sonlanır. Kurutmanın gereğinden fazla sürmesi kıyafetlerin kumaşlarına zarar verebilir ve daha çok kırışmasına yol açar. Multisense teknolojisi sayesinde bunlar yaşanmaz ve enerji tasarrufu sağlanır. Bu sayede hem çamaşırlarınızın uzun ömrünü koruyabilir hem enerji tüketimini en aza indirebilirsiniz.

Verimli sonuçlar sunan Grundig kurutma makinesi modelleri her ihtiyaca uygun olarak tasarlanır. Farklı özellik,program ve tasarımlar farklı beklentilere kolayca yanıt verir. İleri teknolojilerin bir araya geldiğini kurutma makineleriyle zaman kaybetmeden tüm giysilerinizi kurutabilirsiniz. Geniş kapasite,kırışıklık önleme ve çeşitli sensör özellikleri kullanıcılara en iyi performansı sunar.

Minimum Enerji Sarfiyatı Sağlayan Grundig Çamaşır Kurutma Makineleri

Grundig çamaşır kurutma makinesi enerji tasarrufu sağlayan özelliklerle tasarlanır. Genel olarak beyaz eşyaların enerji tüketimini gösteren etiketler bulunur. A kategorisindeki verimlilik sınıflandırmasına göre A++ve A+++en iyi tasarrufu sağlar. A’dan G’ye kadar olan seçeneklerde ise “A”ya yaklaştıkça enerji sarfiyatı azalır. Yüksek enerji tasarrufu sağlayan kurutma makinesi modelleriyle çevreye ve bütçenizekatkı sağlayabilirsiniz.

Grundig kurutma makinesi modelleri enerji verimliliği sağlayan pek çok özelliklere sahiptir. Akıllı sensörler nemi ve sıcaklığı otomatik olarak algılar. Bu sayede kurutma işlemi yeterli seviyeye geldiğinde makine kendiliğinden durur. Makinelerin ısı geri kazanımı teknolojisi de tasarruf yapmaya katkı sağlar. Isı geri kazanımı,makineden çıkan havanın bir kısmını tutarak kurutma işleminde tekrar kullanır. Düşük sıcaklıkta kurutma ve ekonomik program seçenekleri de daha az enerji harcamaya katkı sağlar. Gelişmiş özelliklere sahip Grundig kurutma makinesi enerji maliyetlerini düşük tutarak yüksek performans gösterir.

Hijyen Programı İle Sağlıklı Kullanım Sunan Grundig Kurutma Makineleri

Çamaşırların en iyi ve doğru şekilde kuruması için Grundig makinelerin farklı programları vardır. Bunlar arasında özel olarak geliştirilen hijyen programı da bulunur. Bu kurutma programı çamaşırların daha hijyenik hale gelmesine yardımcı olur. Kurutma işlemini yaparken genellikle daha yüksek sıcaklıkta uzun süreli çalışır. Hijyen programı bakteri,virüs ve çeşitli alerjenleri azaltmada büyük rol oynar. Özellikle bebek kıyafeti,iç çamaşırı ve havlu gibi çamaşırlar da yüksek verimlilik sağlar. Astım ve alerjen gibi sağlık sorunlarını minimum indirmede de etkindir. Özel geliştirilen program hassas kumaşlar için de uygundur. Tüm kıyafetlerinizi güvenli ve hijyenik şekilde kurutabilirsiniz.

Çamaşırları Isıtarak Kurutan Isı Pompalı Grundig Kurutma Makinesi

Grundig çamaşır kurutma makinesi farklı teknolojilerle üretilir. Kullanılan teknolojiler arasında ısı pompası özelliği de vardır. Bu teknoloji kurutma işlemi için makinedeki havayı her seferinde tekrar ısıtmaz. Bunun yerine havayı kapalı bir sistemde saklayarak farklı işlemler için tekrar tekrar kullanır. Daha az enerji tüketimi sağlayan özellik çevre dostudur. Grundig gdh 92 a++9 kg ve 82 a++8 kg çamaşır kurutma makinesi ısı pompalı modeller arasındadır.

Isı pompalı kurutma makineleri genellikle kendini temizleme teknolojisine de sahiptir. Isı pompasını her zaman temiz tutmak için kendini otomatik olarak temizler. Böylece makine uzun süre boyunca verimli olarak çalışır. Enerji tasarrufu sağlayarak verimli kurutma performansı için ısı pompalı modeller avantaj sağlar.

Hassas Kurutma Özelliğiyle Grundig Yoğuşmalı Kurutma Makinesi

İleri teknolojilerin kullanıldığı kurutma ve çamaşır makinesimodelleri yüksek verim almayı sağlar. Grundig kurutma makinesinin yoğuşmalı özelliği de mevcuttur. Bu özellik kurutma sırasında giysilerden çıkan nemi yoğuşma tankında toplar. Kurutma işleminde bunu tekrar kullanır. Çamaşırları etkili ve konforlu şekilde kurutmak için yoğuşmalı makineler çok etkilidir.

Grundig yoğuşmalı kurutma makinesi çeşitleri hassas kurutma özelliğinide beraberinde getirir. Hassas kurutma,çamaşırların düşük sıcaklıkta nazik şekilde kurumasına yardımcı olur. Özellikle hassas kumaşa sahip çamaşırlarda yüksek verim sağlar. Çamaşırlar düşük sıcaklık sayesinde ömrünü ve rengini korur.

Çamaşırlarınızı Güçlü Bir Performansla Kurutan Grundig Kurutma Makineleri Kaç Kilo?

Çamaşır kurutma alanında güçlü performans sunan makinelerin ağırlıkları birbirinden farklıdır. Grundig kurutma makinesi ortalama olarak 45 kilo civarındadır. Makinenin kaç kilo olduğunu net olarak belirlemek için spesifik modele bakmak daha doğrudur. Makinelerin kilosunu belirleyen özellik genellikle kullanılan malzemedir. Grundig çamaşır kurutma makinesi en kaliteli malzemelerle tasarlanır. Bu sayede uzun ömürlü ve kaliteli bir deneyim sağlar.

Grundig çamaşır kurutma makinesi geniş kapasitelere de sahiptir. Grundig kurutma makinesi 8 ve 7 kg gibi seçeneklerle yüksek verimlilik sağlar. Daha fazla kurutma kapasitesi için 9 kg geniş hacme sahip modellerde bulunur. İhtiyaçlarınızı karşılayan kapasiteler sayesinde çamaşırlarınızı yıkadıktan sonra tek seferde kurutma imkânı yakalayabilirsiniz.

Grundig Kurutma Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Geniş yelpazeye sahip kurutma makinelerifarklı ihtiyaçlara kolayca yanıt verir. Çeşitli seçeneklere sahip Grundig kurutma makinesini seçerken beklentileri karşılaması önemlidir. Bunun için bazı noktalara dikkat etmek fayda sağlar. Dikkat edilmesi gerekenler şu şekilde sıralanabilir:

  • Kapasite:Makinelerin tek seferde kurutabileceği çamaşır miktarı değişiklik gösterir. Aile büyüklüğünü veya çamaşır yıkama alışkanlıklarınızı göz önünde bulundurabilirsiniz.


  • Boyut ve yerleşim:Farklı ölçülere sahip makineleri konumlandıracağınız alana uygun olarak alabilirsiniz. Aynı zamanda çamaşır makinesiyle üst üste yerleştirmek isterseniz buna uygun seçim yapabilirsiniz. Makinenin kapı açılma yönü de yerleşim için önemlidir.


  • Kurutma programları:Kumaş türüne,kurutma sıcaklığına ve süresine göre çeşitli programlar bulunur. Aynı zamanda hijyen ve hassas kurutma gibi özellikler de yüksek performans sağlar. Seçim yaparken program sayısını ve modlarını göz önünde bulundurabilirsiniz.


  • Teknolojiler:Grundig çamaşır kurutma makinesi ısı pompalı ve yoğuşmalı gibi çeşitli teknolojilere sahiptir. Her teknoloji beraberinde önemli avantajları getirir.


  • Gürültü seviyesi:Makinenin desibel seviyesine göre çıkarırken çıkardığı gürültü hakkında fikir edinebilirsiniz.


  • Garanti:Beyaz eşyaların garanti süresi önemli bir faktördür. Garanti süresi sayesinde daha uzun ömürlü bir kurutma makinesi alabilirsiniz.

Çeşitli özelliklerle çamaşırları verimli şekilde kurutan Grundig çamaşır kurutma makinesi fiyatları da değişkenlik gösterir. Bütçenize uygun seçeneklerle verimli bir alışveriş yapabilirsiniz.

Çamaşırları Hassas ve Hızlı Kurutan Grundig Kurutma Makineleri Turkcell Pasaj’da!

Yenilikçi teknolojilerle yüksek performans sağlayan Grundig kurutma makinesi modellerine Turkcell Pasaj’da ulaşabilirsiniz. Ürünler arasından seçim yaparken detaylı özellikler sayesinde fikir edinebilirsiniz. Pasaj,Grundig kurutma makinesi fiyatlarında indirim ve kampanyalar da yapar. Cazip fiyatlardan yararlanarak bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Turkcell Pasaj,ürün garantisi ve satış sonrası hizmet sunar. Bu sayede ürünü kullanırken ihtiyaç duyduğunuz teknik destek hizmetini kolayca alabilirsiniz. Kullanışlı arayüz,seçim yaptığınız ürünü kolayca satın almanızı sağlar. Güvenli ödeme sistemi sayesinde alışverişinizi konforlu ve rahat şekilde tamamlayabilirsiniz.

Daha Fazla

​​